Make your own free website on Tripod.com
Rozdział Drugi:
Energia I Częstotliwość - Nowy Plac Zabaw Dla Umysłu.


Wszystko na wszystkich poziomach rzeczywistości występuje z oddzielnego i znaczącego powodu. Istnieje wiele warstw intencji zamieszanych w tę grę wolności i wielu różnych rzeczywistości, które są między sobą przeplecione. Ludzie z Ziemi przechodzą głęboką i konieczną transformację świadomości po to, żeby się przebudzić no nowego zrozumienia życia. Wzywanie wyzwań życiowych może zabrzmieć frywolnie, jednak podczas gry istnieją ogólne zasady, cele i zawodnicy. Z naszej perspektywy istnienie jest największą grą ze wszystkiego. Na ziemi zbiorowo jesteście zaangażowani w uczenie się, że fizyczny świat nie jest tak naprawdę trwały, oddzielony czy tez jedyny. Wszystko w całości istnienia jest wzajemnie ze sobą powiązane, całkowicie połączone, świadomie inteligentne, całkowicie dostępne dla każdego. Dawne przysłowie „poznaj co twoje” jest ponad czasowe i jest subtelnie prosta instrukcją kierującą was w kierunku większego zrozumienia waszej relacji z rzeczywistością. Trójwymiarowa rzeczywistość jest wrodzoną częścią siatki istnienia, która jest wypełniona powitaniami i znaczeniami, które ciągle podtrzymują wszystko co was spotyka i co tworzycie w świecie fizycznym, we śnie i w rzeczywistościach poza waszym obecnym postrzeganiem. Żeby poznać siebie, musicie wejść głęboko w tę siatkę.
Wiara jest aktem zaufania, a powierzanie siebie dobroci wszechświata skupia waszą uwagę na urzeczywistnieniu waszego życia. Dobroć jest stanem bądź terytorium świadomości, a nie miejscem ucieczki od mniej niż przyjemnych aspektów życia. Kiedy uzna się życzliwą, wyższą moc inteligencji, to nawet tzw. negatywne czy niepożądane aspekty życia mogą być rozumiane, że wcielają wyższy cel. Gdy rozwiniecie swoje myślenie i zapytacie dlaczego, to zmodyfikujecie kierunek waszej rzeczywistości. Kiedy poszukujecie oświecenia i urozmaicenia, to miriady powiązań z warstwami subtelnych znaczeń zaczną odkrywać wasze życie.
Wasze życie potyka się o uwagę i prawdopodobnie niezliczoną liczba razy mówiona wam „uważaj” na tę czy inną rzecz. Uwaga jest uważaniem oraz baczną świadomością. Wasza uwaga jest energią, Macie swobodę skierować waszą uwagę, gdziekolwiek to obierzecie, a ta swoboda rozwijania lub ignorowania uwagi należy do was. Żeby poznać siebie, musicie umieć trzymać na wodzy waszą uwagę, musicie nauczyć się skarbić i cenić ją, a co najważniejsze musicie uświadomić sobie jak odpowiednio ja używać. Przez wiele dekad bardzo kontrolowane i skorumpowane media skierowały uwagę mas na jednostajne raporty o stanie kierowanego chaosu, który jest zaplanowany i wykonywany w celu wytworzenia mentalnej konfuzji i zmęczenia. Bezwzględne raporty i przedstawianie coraz to nowych katastroficznych oraz traumatycznych zdarzeń z obrazami desperacji oraz zniszczenia lokowanych w umysłach odbiorców tworzą najwyższe stany niepokoju i są w rzeczywistości formą wojny psychologicznej. Władze grają prawdami, półprawdami, oszustwami i kłamstwami, aby przedstawić wam beznadzieję, poczucie bezsensowności wszystkiego, a to trafia jako „nowiny” a w ten sposób to potrafi rządzić waszym życiem.
Kiedy miliony ludzi skupiają swoją uwagę na słuchaniu tych samych słów, widzą te same obrazy i słyszą te same opisy, to ogromna energia jest generowana i potężna forma myślowa jest tworzona. Formy myślowe są wibracyjnymi planami, które utrzymują instrukcje do objawiania rzeczywistości. Media zdobywają waszą uwagę i programują waszą wyobraźnię, szczególnie kasują wasz twórczy popęd do objawiania waszej własnej rzeczywistości tak samo, jak pragnienie poznania siebie. Zostaliście uwarunkowani, żeby wierzyć, że wszystko czego potrzebujecie wiedzieć może być odnalezione w cudownym świecie elektronicznych pudełek, a informacje i rozrywkę mają oni. Gdy „newsy” są skrzywione w kierunki ciągłej wojny, to stan desperacji i poczucie beznadziei jest kreowane. Paraliż mocy ma miejsce, ponieważ stajecie się przekonani, e rzeczywistością jest tylko to, co jest opisywane i przepisywane przez w pudełku. Rzeczywistość jest tworzona i wytwarzana przez każdego z was, a ci, którzy poszukują kontroli nad światem trzymali tę wiedzę jako ściśle strzeżoną tajemnicę.
Wasza wyobraźnia jest bezcennym i przydatnym narzędziem do rozwoju i ćwiczenia waszej uwagi w kierunku tworzenie ego, co chcecie w życiu. W wyobraźni wszystkie myśli są rzeczywiste. Skoro proste ćwiczenia upoważniają waszą istotę, to wyobraźcie sobie, że komfortowo siedzicie na starej kamiennej ławce w sielskim otoczeniu. Niebo jest czyste i lśni głębokim lazurem. Słońce świeci daleko na horyzoncie, nikogo nie ma wokół a ty czujesz się bezpieczny bardzo szczęśliwy. Wzdychasz z zadowoleniem, zamykasz oczy i uspokajasz się przez moment, który jest twój i twój jedynie, aby się cieszyć błogim spokojem. Wszystkie twoje troski i zmartwienia są usunięte z twojego umysłu, a ty czujesz się świeżo i nowo jako Ziemia po letnim deszczu. Promienie słoneczne pozdrawiają cię jak starego, zaufanego przyjaciela. Twój oddech jest pewny i głęboki, a przemiłe zapachy i dźwięki natury zwodzą twoje komórki poczuciem ponadczasowej znajomości. Jesteś teraz wolny by poddać się rytmowi głębokiej relaksacji i wszystkiemu innemu, co moment oferuje. Gdy wasze fizyczne ciało staje się coraz bardziej zrelaksowane, wasza uwaga jest wolna dla wędrówki na nowy plac zabaw dla umysłu.
Wsłuchaj się lewym uchem daleko w otaczającą okolicę, a potem wsłuchaj się prawym uchem tak samo. Przemień swoje słyszenie z lewego na prawe i z prawego na lewe. Teraz posłuchaj obu uszu, odnajdując szczególne miejsce akustycznej równowagi w środku waszego mózgu. Zobacz komórki twojego ciała zajęte absorbowaniem energii podnoszącej życie ze słońca.
Teraz przekieruj swoją uwagę i wejdź w jedną komórkę by zaobserwować bliżej co się dzieje. Zauważ jak części komórki odpowiadają na naturalne światło. Zauważ też związek pomiędzy przestrzenia i materią. Jeśli są obszary, gdzie światło nie dochodzi, to użyj miękki kawałek złotego ubioru jedwabnego, aby z miłością wytrzeć czysty obszar. Kiedy komórka jest całkowicie czysta, t wyślij przesłanie do wszystkich w waszym ciele prosząc je o dostosowanie się do oczyszczania wcześniej zastosowanego. Wysłuchaj uważnie odpowiedzi na swoja prośbę. Poczuj jak twoje komórki tańczą w radości, absorbując i kąpiąc się w pełnych życia promieniach słońca. Gdy potraficie naprawdę poczuć podekscytowanie i witalność waszych komórek, to wyślijcie poczucie miłości z głębi serca w każdy kącik i szczelinkę wasze ciała. Zrelaksuj się coraz większym poczuciem miłości i wielkiego docenienia kim naprawdę jesteście.
Teraz wyobraźcie sobie energię witalnej siły życiowej wybuchającą z waszego ciała na poziomie komórkowej i zobaczyć drganie i mieszanie się energii Ziemi. Wyobraźcie sobie, że niesiecie tę energię i stan świadomości ze sobą gdziekolwiek nie poszlibyście. Bawcie się tą energią i przekierujcie ją na wersję rzeczywistości, którą chcielibyście doświadczać. Bądźcie rozsądni , a zarazem hojni w waszych możliwościach ora podarujcie sobie źródło w swoim umyśle.
Przekieruj swój oddech będąc pewnym, że jest stabilny i głęboki i poczuj ciepło kamiennej ławki, a której siedzisz. Przed otwarciem oczu, skup swoją uwagę i swoja świadomość choćby na kilka chwil na swoje powieki, czując moc słońca wchodząc głęboko w ciało. Teraz weź głębokie oddechy i wyobraź sobie, że wróciłeś z cudownej podróży. Gdy otworzysz oczy, to zauważ, że słońce świeci cudownie, innym światłem.
Mozeli stworzyć miejsce mocy i spokoju w swoim umyśle, kiedykolwiek tego chcecie, bo wasza wyobraźnia jest zawsze na wasze skinienie i wezwanie. Wiele starożytnych kultur wiedziało, że promienie słońca są zakodowanym językiem światła, które przenosi informacje bezpośrednio w umysł wpływając na każdego subtelnym strumieniem Kosmicznej Inteligencji. Wierzy się, że promienie światła słonecznego karmią i wspomagają świat przez rozwijanie umysłu i podnoszenie świadomości na włączenie nowych punktów widzenia zrozumienia. Ludzie wiedzieli, że umysł był narzędziem do nawigacji rzeczywistości.
Szansa na przebudzenie i podwyższenie świadomości jest zawsze obecna i oczekuje na twoja uwagę. Każda chwila obfituje w witalność i wypełnia obecnością Komicznej Inteligencji. Obserwując i rozważając sytuację z wielu punktów widzenia, rozwijamy horyzonty doświadczenia i zrozumienia tak samo jak wizyta w Egipcie i badanie Wielkiej Piramidy dla danej osoby jest nieskończenie bardziej pasjonujące i znaczące niż oglądanie zdjęcia. Z pewnej perspektywy powiększanie się zamieszania i zgiełku w świecie może być przypisane ostatniemu przyspieszeniu tajemnego i długotrwałego planu kontroli świata przez modelowanie i manipulowanie ludzkim umysłem. Jednak dokładnie tak jak w przypadku zdjęcia, ten punkt widzenia jest jedynie ujęciem łapiącym jedną „klatkę rzeczywistości”, tymczasem reszta istnienia wskazuje na dużo więcej. Wiele punktów widzenia zbiega się w zbiorowym celu, a intencje i doświadczenia wszystkich uczestników, fizycznych oraz niefizycznych, muszą być wzięte pod rozwagę, gdy zadawane się pytania „dlaczego i w jakim celu” w stosunku do dzisiejszego świata. Plany wewnątrz planów i w planach tkają siatki intrygujących możliwości przez cały ten okres transformacji. Sytuacje i ludzie wyglądające na takie, które mogą ograniczyć i kontrolować waszą rzeczywistość potrafią służyć w wielu celach zależnie od waszej interpretacji i punktu widzenia.
Gotowość do rozważenia nowych pojęć i idei rozwija wasz umysł na nowe terytoria świadomości. Kluczowym jest zrozumieć, że zdarzenia odkrywające wasz świat nie są wynikiem przypadkowych aktów bez znaczenia. Wszystko wynika z określonego celu. Ludzkość przechodzi głęboki proces przebudzenia w uświadomienie sobie natury istnienia. Czy potraficie przywołać czasy, kiedy wasza uwaga była zniewalana przez zdumiewającą serię zwodniczo synchronicznych zdarzeń lub zbioru zmieniających życie zdarzeń ? W całym kosmosie schemat istnienia jest zarówno zawile zaplanowany, jak i spontanicznie wolny na wzrastanie i zmianę. Tak samo wy. Parametry trójwymiarowej rzeczywistości. Są częścią większej rzeczywistości, która jest głęboko połączona i powiązana z waszym światem. Świadomość w wielu kształtach i wielkościach łączy się, aby uformować konstrukcje myśli oraz masowych uzgodnień współpracy, która właściwie podtrzymuje i wspiera wasz świat. Operujecie i pochodzicie z uzgodnień świadomości zbiorowej, a wy rozwijacie, przemierzacie oraz budujecie „wszystko co istnieje” za każdym oddechem, które bierzecie i za każdą myślą, którą się bawicie.
Parametry każdej cywilizacje są wyobrażane w istnienie z duchowych rzeczywistości poprzez zbiorową wyobraźnię wszystkich uczestników. W stanie niefizycznej rzeczywistości struktura energii jest tworzona, aby wspierać i zawierać zbiorowy ideał. Energia, którą można kierować, formować i kształtować dowolnie, jest nieograniczona w swym potencjale. Cywilizację objawiają się szeroki zróżnicowaniem intencji i celów opartych na uzgodnieniach ich projektantów i budowniczych. Nie jesteście zrodzeni na tym świecie bez wsparcia swego projektu, a ponadto ciągle wpływacie i współdziałacie z niefizyczną strukturą obecnej cywilizacji poprzez proces komórkowej telepatii. Wy również współdziałacie z innymi strukturami rzeczywistości, które są przemieszane w całym czasie. Wasza obecna cywilizacja, jak wszystkie inne rzeczywistości, jest złożona ze struktury energii, które jest umieszczona na wiązce częstotliwości tak, jak stacja radiowa nadająca swoje programy z oddzielnych pasm. Sygnatury częstotliwości definiują i szkicują cel oraz utrzymanie ciągłości wszystkich wersji rzeczywistości.
Fizyczna rzeczywistość jest modelem kreatywnej kooperacji poczętym w rzeczywistości duchowej inteligencji. Bogactwo świadomości w niefizycznym stanie istnienia, organizuje, projektuje opiekuje się nasiona czy tez planami fizycznej rzeczywistości. W fizycznym świecie, formy myślowe i idee o rzeczywistości są odbierane telepatycznie ze świadomości, która wychowuje rzeczywistość fizyczną do istnienia. Myśli i idee tkają się wśród miriadów rzeczywistości i podróżują na promieniach światła, które są widzialne jak promienie słońca, jak promienie słońca oraz słonecznie sygnały kosmicznego promieniowania wysokiej częstotliwości takie, jak promieniowania gamma, którego nie potraficie zobaczyć. Pojęcia służące do fizycznego wspomagania waszej cywilizacji ciągle transmitowane przez promienie światła z jednego do drugiego wymiaru. Obecne struktury cywilizacji ś drogi budynki, paliwo, woda i linie komunikacyjne; systemy praw, komercja, nauka, rolnictwo oraz sztuka ś są wynikiem fizycznych manifestacji niefizycznych planów. Te fizyczne struktury tworzą arenę czy też platformę rzeczywistości, z której ziemskie życie może być badane.
Na każdą erę istniej wpływ potężnych kosmicznych sił, które transmitują i transferują energię w strukturę cywilizacji. Wasza tożsamości, która jest zarówno fizyczna jak i niefizyczna w naturze, rozpina się na wiele rzeczywistości, które wspieraliście i szkoliliście w ignorancji. Niebiosa zawsze urzekają uwagę ludzkości, a wiele starożytnych kultur patrzyło w niebiosa, żeby potwierdzić wierzenie, że każda żyjąca rzecz ma swoją własną świadomość, a istnienie obfituje w szczególne, kosmiczne prawa.
Życie i praca w harmonii z tymi prawami była uważana jako naturalna i podstawowa, jak oddychanie. Obecność wzorców i cykli ujawniła projekt rzeczywistości, który wnosi istnienie projektanta, działania w niebiosach były obserwowane i studiowane z tego powodu przez każdą kulturę i cywilizację na Ziemi. Uderzający i majestatyczny marsza słońca, księżyca, planet i gwiazd zaoferował ważna wiedzę dotyczącą tajemnic życia, zwłaszcza dla tych, którzy dekodują tajemnicze „jak na górze, ta na dole” warstwy prawdy.
Wielu z waszych przodków objawiło wierzenie w e wrodzone powiązanie pomiędzy domostwami niebiańskimi, a życiem na Ziemi. Słowo „astro” pochodzi od greckiego słowa gwiazda i był czas, kiedy obecna twarda nauka astronomii, która ma do czynienia z tzw. wszechświatem materialnym poza atmosferą Ziemi i sztuka astrologii, która jest oparta na interpretacji wpływów ciał niebiańskich na sprawy ludzkie, były zjednoczone. Korzenie tej wiedzy sięgają głęboko w Mezopotamię, kraj pomiędzy rzekami Tygrysu i Eufratu, gdzie w pełni uformowana cywilizacja ukazała się ponad sześć tysięcy lat temu magicznie objawiając się praktycznie w ciągu jednej nocy. Ten kraj, który jest wewnątrz Irak, jest uznawany przez wielu historyków jako kolebka cywilizacji. Gdy Bagdad, starożytna stolica i kulturalny ośrodek Iraku był okupowany podczas wojny na wiosnę 2003 r. szalejące i gorączkowe grabieże doprowadziły do zniszczenia i zniknięcia bezcennych zabytków liczących prawie siedem tysięcy lat historii. W świetle tego zniszczenia, najbardziej interesującym jest zauważyć, że starożytni mieszkańcy tego kraju patrzyli na niebiosa z wielka grozą i szacunkiem, ponieważ oni twierdzili, że zostali nauczeni o tajemnicach istnienia od tych, którzy zeszli z gwiazd.
Planety w waszym układzie słonecznym są zaprojektowane by funkcjonować we wspólnym zsynchronizowanym wzorczy, aby ustanowić podstawę dla rozwoju wewnątrz cykli czasu. ścieżka słońca czyli jego roczne koło wokół niebios jest znana jako ekliptyka, a ta mała wstążka kosmosu jest domem zodiaku czyli wyobrażanego paska niebios rozciągającego się co około osiem stopni na każdej stronie ekliptyki. ścieżki słońca, księżyca i głównych planet orbitują wewnątrz wielkiego koła gwiazd. Starożytni ludzie podzielili zodiak na dwanaście konstelacji, a każda gwiezdna konfiguracja była uważana za znak astrologiczny, zwykle opisany jako zwierze. Zwierzęta były znane jako wielowymiarowi podróżnicy, którzy przemierzają wiele rzeczywistości i dlatego było naturalnym uszanować gwiazdy, które są domem wielu rzeczywistości, ziemskimi ikonami. Mapy niebios i tabele ruch planet, jak one przechodziły przez sklepienia gwiazd, stały się sposobem dla ludzi, żeby zrozumieć wielkie tajemnice życia i ulokować swoje niebiańskie rodziny.
Słońce gra podstawową i najbardziej kluczową rolę w przekazywaniu zakodowanych w świetle informacji poprzez transmisję i wydatkowanie planów świadomości zbiorowej i idei o rzeczywistości za pomocą promieni gamma, które są forma promieniowania wysokiej częstotliwości. Wasze życie jest intymnie powiązane z niebiańskimi działaniami, które dostrzegają niebiosa w czasie waszych narodzin. Gdy słońce porusza się wokół zodiaku formując wielkie koło na niebie jest oznaczony przez odpowiedni znak astrologiczny. Niebo jest mapą wiedzy, a każdy moment niesie energetyczny ślad bądź szkic jego obecności, który jest unikalny, jak odcisk stopy pozostawiony na piasku. Kwalifikujecie się według waszego czasu narodzin, jak na odpowiedni typ zatrudnienia. Pewne momenty są dużo bardziej pomyślne niż inne, a odpowiednie listy uwierzytelniające na waszym duchowym resume muszą być obecne by usprawnić zwyciężające energie. Horoskop jest specyficzna mapą lub obrazem niebios, który jest uszeregowany według daty, czasu i miejsca waszych narodzin. Pozycje słońca, księżyca i planet tak samo, jak znaki unoszące się na horyzoncie, są umieszczone na kole zodiaku, by ujawnić zawiłe, matematyczne powiązania, które przedstawiają wasz osobisty plan i potencjał rozwoju. Ta mapa potrafi ujawnić fizyczne mentalne, emocjonalne i duchowe dary oraz wyzwani, a wy jesteście zawsze wolni, żeby wzrastać i zmieniać, zgodnie z waszą wolą. Warte odnotowania są także punkty węzłowe albo miejsca. Gdzie ścieżka Ziemi i ścieżka księżyca się przecinają, formując to, co jest znane jako „głowa i ogon smoka” albo północne i południowe punkty węzłowe. Umieszczenie niebiańskiego smoka w tabelach ma najwyższą ważność, bo wskazuje na kierunek ,w którym się poruszacie by osiągnąć wypełnienie waszego osobistego przeznaczenia, a także miejsce z przeszłości, z którego się pojawiacie. Kiedy się rodzicie w fizycznej rzeczywistości, to rozwijacie swoje życie wewnątrz śladu kosmicznej energii, która ucieleśnia plan intencji i cel planu zaprojektowanego i zaaprobowanego przez was.
Wśród annałów stworzenia, Ziemia jest uważana jako monumentalna składnica cennej informacji, żyjąca biblioteka, zakodowana wewnątrz różnych warstw kodu genetycznego jej organicznego życia. Wasza nauka entuzjastycznie poszukuje rozwikłania genetycznych kodów życia bez zrozumienia, gdzie i jak ten wspaniały porządek powstał. Wasze dziedzictwo pochodzi z gwiazd. Jak często wasz wzrok był skierowany nocne niebo. Ile razy liczyliście gwiazdy albo rozważaliście je co do mocy słońca. Wasze najgłębsze wewnętrzne tęsknoty są uzasadnione wspomnieniami pragnącymi być rozpalonymi na nowo i przebudzonymi do ciągłości celu, który rozpościera się na kosmos. Przyszliście na Ziemię by zakotwiczyć tę starożytną wiedzę w ludzką formę, wiedząc, że życie tutaj oferuje tak wiele szans i darów, jak możecie tego doświadczyć.
Pojęcia ożywionej i nieożywionej materii albo organicznej i nieorganicznej materii niesprawiedliwie opisują wszystkie możliwości znanego i nieznanego wszechświata. świadomość zawsze obecna jest stała. Wszystko ma odrębną wibrację i częstotliwość energii, która służy jako forma identyfikacji i proklamacji unikalności wewnątrz pola istnienia. Częstotliwości są wibracji energii, które są zdeterminowane częstością ponownego występowania. Pewne częstotliwości podróżują przez wiele warstw istnienia przemierzając to, co rozumiecie jako czas i przestrzeń. Zdolność do odczuwania czucia i transmitowania energii jest naturalna funkcja ludzkiej formy. Te czasy podwyższonej i przyspieszonej energii oferują wspaniała szansę rozwinięcia swojego umysłu poprzez rozwijanie i dostrajanie swojego postrzegania, a postrzeganie to rozwija się, kiedy uczycie się patrzeć na warstwy znaczenia i na ukryte znaczenia życia. Pełne uczestnictwo w życiu tak samo, jak uczenie się obserwowania waszego współdziałania bez osądu, jest kluczowe dla rozwoju podniesionej świadomości. Uczenie się rozpoznawania i czytania częstotliwości czy poziomów świadomości oferuje wam i waszemu światu głębię nowej formy mądrości. Możliwości przebudzonego umysłu i tego korzyści dopiero pojawiają się dla ludzkości. Gdy potencjały tych zdolności są w pełni zrozumiane i użytkowane, to zaczniecie rozpoznawać potężne efekty, które Galaktyczne Centrum, łono galaktyki Mleczna Droga, wywiera na wasze życie. Teraz, mówiąc praktycznie, musicie się nauczyć kierować swoją uwagą w stosunku do tu i teraz po to, żeby stać się bardzie świadomym języka częstotliwości. Wewnętrzne sygnały i posłania są bez wysiłku i hojnie transmitowane przez każdego. Obszary, które wyglądają na nieistniejące ciągle pukają do drzwi waszego postrzegania. Fontanny wiedzy ciągle wybijają z waszej wewnętrznej istoty, a zwykle najczęściej tego w ogóle nie zauważacie. Uczucia wrażenia i wspomnienia są ważnymi komponentami świadomości zbiorowej, która działa wspólnie, żeby grać podstawową rolę w budzeniu waszej energii witalnej, rozwijając waszą uwagę i łącząc was z większym spojrzeniem na rzeczywistość. Każdy z was tutaj współdziała w zbiorczym celu. W życiu rola, którą gracie, całkowicie należy do was czyli wy piszecie scenariusz i kierujecie kierunkiem akcji, ciągle dodając i zmieniając ciąg możliwości. Nie ma żadnych ograniczeń w waszej kreatywności. Cokolwiek rozbicie w swojej wersji świata wpływa i kieruje kursem cywilizacji. Wstrząsające zmiany, które pokrywają nasz świat są rażącymi znakami, że wewnętrzne przewroty ogromnych proporcji przyprawiają o pot, a gdy ludzie na całym świecie są wzywani do konfrontacji z ograniczeniem swojej wolności, to wiele osób przypomina sobie parametry możliwości co do których się zgodzili, zanim się narodzili.
Podczas tej ery zmiany, zbiorowa intencja ludzkości wygląda na głęboko oddaną wielkiej szansie na duchowy wzrost i ekspansje podczas, gdy doświadczenie bycia na Ziemi jest zarówno celem jak i nauczycielem. Na jednym poziomie waszego doświadczenia, jesteście tutaj, żeby uczestniczyć w masowym ruchu świadomości w kierunku zbiorowo zintegrowanej pamięci. Podnoszenie stawek, czynienie doświadczenia dużo bardziej interesującym, przeszkody każdego rodzaju wielkości zostały wprowadzone w ten dramat z wielu poziomów rzeczywistości. Każda era ma całkowity plan gry, który potrafi być studiowany, badany oraz doświadczany przez wiele kierunków czasu z nieliniowej perspektywy, że czas dzieje się jednocześnie. Gwiezdne i planetarna pozycje w niebiosach grają ostateczną rolę w ustanawianiu struktury i celu transmisji energetycznych wpływów, które nakreślają i do pewnego rodzaju definiują potencjalne i prawdopodobne kierunki czasów, w których żyjecie. Aby w pełni wesprzeć tę transformację we własny unikalny sposób, obraliście tożsamość opartą na licznych talentach i zdolnościach, które nagromadziliście z doświadczeń w wielu kierunkach czasu. Z wielką troską wstawiliście się w obranie życie. Decyzja, żeby być tutaj jest osiągnięciem samym w sobie, jednak zrozumienie tego, co się rozwija wokół was je większym osiągnięciem. Miliardy ludzi przyszły tutaj zagrać część tego wielkiego dramatu, aby uznać i zapamiętać, że są energetycznymi istotami, których myśli, uczucia i emocje tworzą świata, który ich spotyka. świadome nauczenie się rozpoznawania częstotliwości i wytwarzanie takich jakich chcecie, jest stojącym u podstaw kluczem do tej gry. Zdolność do czytania i komunikowania się z energiami życiowymi waszego środowiska jest ważnym celem dal całej ludzkości.
Aby rozwijać umiejętność czytania i robienia częstotliwości, musicie nauczyć się zwracać uwagę na subtelności życia. Przy poszukiwaniu poznania siebie, nowe perspektyw rzeczywistości nieuchronnie się rozwiną. świadomość i kontrola oddechu są podstawowymi kluczami do zrozumienia i rozwijania wyższego umysłu, ponieważ formują potężny i naturalny sposób łączenia zarówno z wewnętrznymi jak i zewnętrznymi źródłami energii witalnej siły życiowej. Przez skupianie swojej uwagi, możecie użyć oddechu, żeby stabilizować siebie, aby mieć więcej energii i podnieść wasz system immunologiczny, żeby stworzyć korzystne wzorce fal mózgowych i żeby podróżować w głąb waszej istoty, żeby zaznajomić się z transcendentną wiedzą i informacjami ze źródła poza waszym liniowym poglądem na świat. Musicie się nauczyć zwracać uwagę gdzie bierzecie oddech, bo to jest bardzo potężne narzędzie do aktywacji i użycia waszej fizycznej formy do największego rozmiaru. Ćwiczenie oddechowe tworzy mocną podstawę wewnątrz ciała dla tych, którzy poszukują wyższej świadomości, a my wielce rekomendujemy, abyście adoptowali dyscyplinę zawsze powracającej uwagi świadomego oddychania. Oddychanie jest wymianą energii pomiędzy zewnętrznym światem i wewnętrznym domostwem waszego ciała. Nie ważne co robicie: podwijacie dzieci w łóżeczku, prowadzicie samochód, robicie kolację, kochacie się czy uderzacie do biura, modulowanie wzorcami waszego oddechu jest sposobem koncentracji, rozwijania użycia waszego umysłu oraz podnoszenia waszych fizycznych umiejętności.
Poświęćcie kilka chwil i zauważcie jak wy normalnie oddychacie. Czy potrafisz poczuć siebie oddychającego ś Czy potrafisz słyszeć dźwięk swojego oddechu ś Jak głębokie są twoje oddechy ś Czy istnieje jakiś ruch w klatce piersiowej ś Czy wypełniasz niższe części płuc oddechem ś Teraz przy większym skupieniu na swojej uwadze, rozluźnij język, delikatnie oddziel szczękę i powili wdychaj przez nos, aż doliczysz do czterech. Poczuj swój oddech wirujący w nozdrzach i posłuchaj dźwięku wiatru w jaskini na końcu gardła. świadomie przeprowadź oddech w ciało. Wyobraź sobie, że twój oddech wypełnia wibrującymi, złotymi spiralami energii, które przesuwają się przez waszą krtań, w dół gardła i na dno płuc. Kiedy skończysz wdech, zatrzymaj się na kilka chwil, a potem całkowicie i gruntownie wydal powietrze długim i głębokim wydechem, również licząc do czterech. Potem zatrzymajcie się przed rozpoczęciem następnej rundy. Czy robisz wszystko co w twojej mocy, żeby utrzyma c uwagę na swym oddechu gdy czytasz. Głęboki i rytmiczny oddech uspokaja i równoważy całe ciało. Przy drugim i trzecim wdechu wyobraź sobie i poczuj wibrujące złote spirale energii penetrujące ściany twoich płuc i przechodzące w krwioobieg. Kiedy energia witalna wchodzi w wasz krwioobieg, to zobacz jak wiruje wokół serca. Pozwól skupionej energii wejść we wszystkie komory serca, a potem zobaczyć i poczuć ożywioną krew i poruszającą się z serca przez całe twoje ciało. Wyobraź sobie swoją krew jako cudownie rubinową, czerwoną rzekę, potężnie żywą i inteligentną, niosącą siłę życiową witalnej energii w stabilnym i celowym kursie przez twoje ciało. Oddychaj i ciesz się mocą swojej skupionej uwagi.
Możecie skupić energię waszego oddechu na wyobrażeniu takim jakie chcecie, zgodnie z tym jak chcecie i wyrazić siebie. Energia witalna jest wolna i całkowicie otwarta, by mogła być kierowana i formowana przez was. Gdy świadomie oddychacie to nagle zmieniacie częstotliwość waszych fal mózgowych w bardzie przebudzony i zintegrowany stan świadomości. Poprzez naukę przekierowywania i dostosowywania waszej uwagi, staniecie się bardziej świadomi szerokiego pasma częstotliwości, za zarówno fizycznych i niefizycznych źródeł, które rywalizują o waszą uwagę.
Podstawą natury istnienia jest kooperacja oraz wszystko co występuje dla oddzielnego i znaczącego celu na wszystkich poziomach rzeczywistości. Pulsacje energii przenikają całość istnienia by formować super-świadomy, kosmiczny umysł, który służy jako źródło energii i jako składnica całej wiedzy. Stały strumień kreatywnych impulsów z kosmicznego umysłu stymuluje badane i rozwój przez otwarcie nowych alejek świadomości w całym istnieniu. Uczestnictwo, poprzez myśl, słowo bądź czyn, wzmacnia formę myślową potencjałem energetycznej modyfikacji kierunku ludzkiej, jako by on nie był. Emocjonalna intensywność stojąca za formą myślową determinuje wynik. Gdy wasze mocje są manipulowane, to dużo ciężej jest jasno ocenić sytuację. Nowa i duchowo orzeźwiająca, kosmiczna perspektywa jest potrzebna ludzkości do pełnego zrozumienia celu ekstremalnej polaryzacji cywilizowanego świata, aby ostatecznie go zjednoczyć. W tej kwestii, stare zwyczaje, wzorce i nałogi, które ograniczają ludzką duszę, gwałtownie się rozsypują oczyszczają drogę do nowego porządku umysłu opartego na globalnym porządku odpowiedzialności i osobistego pełnomocnictwa.
Światło jest promieniowaniem elektromagnetycznym, które podróżuje w formie fali, a wasze komórki, które są krystaliczne w strukturze i z zapałem odpowiadają na naturalnie światło. Elektromagnetyczne fale kosmicznego promieniowania, złożone z tętniących energii świetlnych, podróżują przez istnienie przenosząc ogromne ilości informacji. Ludzki mózg i układ nerwowy funkcjonuje zarówno w fizycznej, jak i nie fizycznej rzeczywistości, służąc jako odbiorniki dla tego potężnego zbioru impulsów elektrycznych, które przenikają i ogarniają planety. Wasze komórki zawsze maja obowiązek przewodzić, tłumaczyć, transmitować i sortować miriady częstotliwości. Sygnały, wiadomości w nerwach, w mózgu i w ciele są przenoszone słabym impulsom elektrycznym, które promieniują energią w fizycznej i niefizycznej rzeczywistości, utrzymującej stały kontakt z wyższą mocą kosmicznego umysłu. Promienie słońca wspomagają to połączenie i może fluktuować w stosunku do tempa, jakości i szybkości pulsującego promieniowania światła słonecznego, a tym samym wpływają na różne ery czasu z różnymi transmisjami energii. Obecne ortodoksyjne medyczne i psychologiczne nauki polegają na modelach umysłu, które uznają jedynie świadome, podświadome i nieświadome aspekty, niewiele interesując się czy wiedząc na temat wrodzonych aspektów kosmicznego umysłu i jej większych perspektywach rzeczywistości. Jesteście wielowymiarowa istotą i przez długi czas zła interpretacja tego aspektu waszego waszej większej istoty miała potężny wpływ na ludzki umysł. Naturalną odpowiedzią na te długotrwałe konstrukcje jest zdrowy bunt, który się gotuje wewnątrz potężnej formy myślowej, która utrzymuje razem waszą rzeczywistość. Uwolnienie wielkich ilości zamkniętej energii psychicznej stymuluje nagła ekspansję świadomości zbiorowej, która rozszerza się telepatycznie na cały świat. Tak samo, jak na inne warstwy rzeczywistości.
Moce kosmicznego czy też wyższego umysłu oferują fascynujące granice, które są dostępne dla ludzi do eksploracji. Wasz mózg, który jest podzielony na dwie półkule jest uznawany za centralną izbę rozrachunkową dla komunikacji w fizycznej rzeczywistości, choć właściwie to wiele warstw waszej fizycznej i niefizycznej tożsamości jest w to zamieszane. Niemniej jednak wasz mózg wykonuje ważne funkcje. Prawa półkula, która wpływa na lewą część ciała, rządzi abstrakcyjnym, intuicyjnym i twórczym myśleniem podczas, gdy lewa półkula oferuje na racjonalnych, analitycznych czy logicznych metodach i rządzi prawą częścią ciała. Harmonia pomiędzy dwoma półkulami jest kluczowa zarówno dla uczenia się i dla potencjału pełnego mózgu. Działania które stymulują i rozwijają jakości każdej strony mózgu właściwie ćwicząc wasz umysł w stan zdrowej równowagi większej inteligencji. Wolne obracanie oczu z lewa na prawo bez poruszania głową będzie aktywować wasze półkule. Chodzenie kolanami lekko podniesionymi i naprzemienne dotykanie rzepki dłonią przeciwległej reki, również będzie tworzyć równowagę pomiędzy półkulami. Jednak słuchanie dźwięków natury przez zmianę słuchania z lewego na prawe ucho da najlepsze wyniki.
W tradycji umysł jest podzielony na trzy podstawowe obszary funkcjonowania : świadomość, podświadomość i nieświadomość, które dla potrzeb waszej wyobraźni mogą wyglądać jak zielony groszek, duża i słodka cebula i bardzo duży ziemniak. Świadomy umysł jest złożony z ja, które ma kontrolę, jest świadome i myśli czyli jest to wersja ciebie, która kieruje programem, sieje nasiona i pilotuje samolotem intencji w rzeczywistości trójwymiarowej. Podświadomy umysł bądź duża i słodka cebula, która realizuje rozkazy ze świadomego umysłu i jest jak wielki bank, który ma warstwy i warstwy całej waszej pamięci. To służy także jako lśniący magazyn wiedzy z wielowymiarowych połączeń i pamięci, które podróżują w sposób elektromagnetycznych impulsów z czasów poza waszym obecnym czasem. Nieświadomy umysł czy też bardzo duży ziemniak jest waszym głębokim, osobistym, wewnętrznym radarem, który zbiera bardzo duża bazę wiedzy, która jest bogata w duchowy rekonesans z najgłębszych i najbardziej kosmicznych poziomów. Impulsy, znaki, sygnały i symbole otrzymywane z kosmicznego umysłu, które dla dobra analogii są ogrodem, są tłumaczone i trzymane do transmisji przez głęboko zakopany, podświadomy umysł.
Aktywność mózgu jest odbiciem stanu umysłu danej osoby i może być mierzone przez elektroencefalograf (EEG). Odczyty EEG wykazują liczbę cykli falowych mózgu na sekundę, a żadne szczególne fale mózgowe czy powtórzenia, znaczące wzorcami nie są używane. Częstotliwość jest szybkością, na której występuje elektryczna aktywność i determinuje ona różne poziomy aktywności falowej mózgu: beta, alfa, teta i delta. Fale beta są powiązane z operacjami świadomego umysłu i wskazują na normalny, stan myślenia jasnego przy najwyższej liczbie cykli na sekundę. Fale alfa są wolniejsze i służą jako bardzo ważne powiązanie czy most, pomiędzy częstotliwościami świadomego umysłu i dużo wolniejszymi wibracjami fal teta i delta. Stan alfa, który będziemy nazywać marchewkowym mostem, jest najłatwiej osiągalny przez wizualizację, relaksację, medytację, spacer i siedzenie w naturze albo przez zwalnianie, aby ciszyć się filiżanką kawy, co może ożywić i przywrócić wewnętrzną równowagę. Rozluźnianie języka i delikatne oddzielanie od szczęki także dostosuje częstotliwości ze świadomości fali beta w częstotliwość fal alfa, co prowadzi co podwyższonej kreatywności. Skupianie się na swoim oddechu, marzeniach o aktywacja swoich zmysłów także dotyka stanu alfa. Dzieci spędzają mnóstwo czasu w stanie alfa, kiedy się bawią, a każdy podróżuje przez poziom alfa, kiedy usypia. Gdy potraficie się zatrzymać w tym wzniosłym stanie, to możecie odnotować strumienie energii poruszające się i tańczące wokół waszego umysłu. Z drugiej strony stanu alfa jest stan teta, gdzie nawet mniejsze częstotliwości wskazują na działanie w podświadomym umyśle. Poniżej teta są bardzo wolne fale delta, które ujawniają działanie w podświadomym umyśle, a jest to wysoce programowalny stan, który mieści głębokie powiązania psychiczne, które przekraczają czas liniowy. W stanie delta wasze czujniki rzeczywistości są świetnie dostrojone, a ta częstotliwość wskazuje na stan głębokiego snu, który jest połączony z nieświadomym umysłem w pełnym działaniu. To jest nieświadomy umysł, który jest powiązany ze wspomnieniami kosmicznego umysłu, a kosmiczny umysł jest aktywowany, kiedy wszystkie wzorce fal beta, alfa, delta są równocześnie obecne.
W różnych dziejach ludzie z Ziemi używali różnych poziomów aktywności mózgu, aby podwyższyć swoje zdolności unikalna kreatywnością. Wasza historia nieadekwatnie skupia się na prawdziwej esencji osiągnięć człowieka. Następne lata dostąpią podobnych do elektryfikacji zmian w masowej psychice ludzkości, kiedy wszystko to, co ukryte stanie się widoczne. Niewypowiedzianie kwestie, których świadomy umysł nie miał woli uznać i z nimi sobie poradzić wyjdą na wierzch z magazynu podświadomości, żeby dostarczyć cudownej szansy na zbiorowe oczyszczenie ludzkiego umysłu z nieprzetworzonej informacji i emocjonalnych gruzów. Wielu z waszych przodków prowadziło bardzo interesujące życie, a ich wyczyny i wspomnienia są trzymane z dla jako cenny wkład do zbiorowej świadomości ludzkości w podświadomych u nieświadomych umysłach.
Prawdziwa wiedza, której poszukujecie, jest w środku. Wydarzenia, o których umysł świadomy fal beta myśli, a które dawno przeminęły, mogą ciągle być bardzo rzeczywiste i obecne, występujące jednocześnie z wielowymiarową perspektywą kosmicznego umysłu. Rzeczywistości rożnych linii czasu są poprzeplatane i połączone każda z każdą przez kwestie i lekcje, które są zgrane w fizycznym świecie. Elektromagnetyczne częstotliwości waszych myśli, chodzące w przód i w tył w czasie, wpływają na inne rzeczywistości radząc sobie z podobnymi kwestiami. Na poziomie komórkowym każdy jest w nieustającym stanie bezpośredniej komunikacji., a osoby z innych czasów są często bardzo świadome ciągłej wymiany. Nowe czasy są oparte na masowym wierzeniu, że gromadzenie informacji jest procesem zewnętrznym, jednak jesteście naturalnie zaprojektowani do doświadczania rzeczywistości z wewnętrznej pozycji osobistego samo-spełnienia, które prowadzi do perspektywy witalności i kreatywnego wyrażania bardziej niż to jest o0becnie uznawane za możliwe.
Istnienie jest wielowarstwowym przedsięwzięciem, które jest zarówno bardzo złożone jak i nawrót, bardzo proste. W swym sednie jest to trwałe łącze częstotliwości opartych na wspólnym i świadomym uzgodnieniu. Wzorce energii ciągle falują i przechodzą w inne warstwy rzeczywistości, tworząc otwartą wymianę częstotliwości i sygnałów. Z szerszej perspektywy wszystkie rzeczywistości są rozszerzalne. Dlatego właśnie cokolwiek robicie, czy to są postawy, które rozwijacie czy też działania, które podejmujecie, tworzą częstotliwości, które nadają twoje sedno wszędzie. Tuszowanie i udawanie są formą złudzenia, ponieważ jesteście tym kim jesteście. Możecie ogłupiać siebie, ale nie potraficie ogłupić swoje sygnatury częstotliwości ! Zawsze transmitujecie kim i czym jesteście, a to jest prawdą dla każdego, od noworodków do światowych liderów. W obecnym układzie ludzkich spraw, poziom oszustwa i kłamstw bezczelnych rozmiarów, ponieważ ludzie umieścili w niewłaściwym miejscu swoje zdolności do czytania wibracji rzeczywistości. W nowych czasach to jest nazywane byciem w stanie negacji.
Czasami tworzycie sytuacje, więc potraficie wypełnić intencję czy uzgodnienie, które postawiliście sobie przed przybiciem tutaj. Zabawa z mocą zawsze ma do czynienia z testem charakteru. Osobiste wyzwania rozwijają charakter przez stymulację nowych rozmiarów duchowego rozwoju i inteligencji podczas, gdy globalne zadania maja tendencję radzenia sobie ze zbiorowym pragnieniem osiągania psychicznych i duchowych celów w masie. Musicie być bardzo klarowni w stosunku do tego, co chcecie i na co jesteście dostępni.
Potraficie zmienić każdą sytuację poprzez zmianę wcześniejszych nastawień i oczekiwań. Ponownie skupianie waszej uwagi i świadomy wybór myśli, aby wzmocnić wynik jakiego pragniecie zmodyfikuje częstotliwość, którą transmitujecie, nieuchronnie otwiera drzwi na następny prawdopodobny wynik. Dostosowanie rzeczywistości albo używanie waszej częstotliwości przez intencję jest falą przyszłości. Przełamywanie lęków i poruszanie się na przełaj wyzywających działań zbuduje potężną pewność siebie i wytrzymałość, a sensie bardziej wyzywającego dramatu , większy możliwy zysk i opłacalność samo-spełnienia. Osiągnięcia gromadzą i przenikają warstwy rzeczywistości w zbiorowym pędzie i celu, tworząc szachownicę, gdzie pionki, figury, a nawet szachownica, wszystko ma pewną wolę. Pojęcie, że wszystko w istnieniu jest oparte na częstotliwości jest jednym ze zbiorowych celów życia w tych czasach. Przypominanie sprawdzanie bogactwa wspomnień zmagazynowanych w waszych genach zaoferuje wam nową perspektywę w stosunku do tego jak człowiek operuje, a przez integrację rozważań o szerszej perspektywie, demonstrujecie, że to może być dokonane.
Oczywiście jest możliwe stworzyć energie niezgodne z twoja pomyślnością. Ponieważ nie potraficie zobaczyć energii, którą wytwarzacie, to nie zawsze jesteście świadomi, że stale nadajecie swoje wierzenia i uwarunkowania dla rzeczywistości istnienia. Zaciemniony i niejasny umysł przyciąga tego samego rodzaju energie, bo to jest sygnał, że zostały wysłane. Pamiętaj, że twoje myśli tworzą rzeczywistość, więc kiedykolwiek znajdziesz się w zagadkowej sytuacji, to zapytają siebie, czemu to tworzę ? Pytanie dlaczego, powoduje większą jasność. Bez względu na to co tworzysz, to twoje wierzenia formują bezwzględna podstawę dla wszystkich twoich doświadczeń. Musicie się nauczyć być świadomi waszej mocy zapisywania energii, z którymi współdziałacie i używacie ich do tworzenia struktury rzeczywistości.
Wytwarzacie częstotliwości oparte na waszych wierzeniach, postawach, pragnieniach, a swojej erze także żyjecie, w polu elektronicznych częstotliwość, które bombardują środowisko. Fale bardzo niskich częstotliwości (ELF), częstotliwości elektromagnetyczne, mikrofale, częstotliwości przewodów wysokiego napięcia, częstotliwości magazynowane na lądzie i mnóstwo częstotliwości wpływów kosmicznych, wszystkie się mieszają i łączą się wokół was. Kiedy uczycie się skupiania swojej uwagi i wyostrzania rozwijającego się postrzegania, to stopniowo stajecie się bardziej świadomi i wrażliwi na częstotliwości, które spotykacie - od jedzenia, które spożywacie, po to, gdzie mieszkacie, czy rzeczy, które robicie. Zauważycie różnice w tym jak się czujecie kiedy spożywacie pożywienie masowo produkowane i w stosunku do tego co rośnie i jest przygotowane z miłością. Odróżnianie elektronicznych częstotliwości wymaga tego samego poziomu świadomości. Jeśli zdarza ci się spędzać większą część swojego dnia w stanie elektronicznego bombardowania, to kluczowym jest spędzanie równej ilości czasu w naturze. Natura jest najlepszym miejscem do odnawiania waszej energii i tworzenia wewnętrznej równowagi.
Potraficie się spełnić i ustawić rzeczywistość, którą chcecie wdrożyć w życie poprzez poświęcenie czasu na komunikację z podświadomym i nieświadomym umysłem. Po pierwsze zwolnij i skup się na swoim oddechu. Łagodnie oddziel język od szczęki i rozluźnij go. Pozwól sobie na rytmiczne, głębokie oddychanie, żeby rozluźnić swoje ciało, a potem otwórz swój umysł w stan podwyższonej świadomości. Kontynuuj głębokie oddychanie i wyobraź swoje ciało w pełni naenergetyzowane złotymi spiralami energii. Teraz wizualizuj falę energii, jako łagodny deszczyk wiosenny, oblewający od szczytu głowy w aż po podeszwy stóp. Każde napięcie, które niesiesz będzie zmyte, pozostawiając cię z uczuciem świeżości, jasności i wolności, aby przetwarzać to, co nie zawadza w głębinach swojej istoty. Istnieje miejsce w twoim umyśle nazywane „pokojem odpowiedzi”, ale musisz użyć wyobraźni, aby przekroczyć most i odnaleźć drogę do drzwi. Może ona być na zatłoczonej ulicy w starym, kamiennym budynku, na cichej, wiejskiej drodze bądź odosobniony jak gniazdo orła górujące na przepaścią.
Pokój odpowiedzi jest waszym stworzeniem i może być gdziekolwiek to obierzecie. Zwróćcie szczególna uwagę na jakość i kolor drzwi tak samo, jak na kształt klamki, a gdy są klarownie wryte w waszą pamięć, otwórz drzwi. Pokój odpowiedzi jest bardzo ładnie umeblowany wraz pięknymi tkaninami i z komfortowym siedzeniem. Fascynujące dzieła sztuki, globus, ksiązki, rośliny, kwiaty oraz herbata czynią ciepłym powitani, a szerokie szklane drzwi otwierają się na wspaniały ogród. Teraz otwórz pokój i poczuj się jak w domu. Znajdziesz nim wszystko czego potrzebujesz. Kiedy jest ci już tam przytulnie i się usadowisz, to pomyśl o tym czego chcesz. Spojrzyj po pokoju pozwalając przyjrzeć się i tu i tam, zapamiętując co widzisz. Gdy jesteś gotowy, to jasno zadaj sformułuj pytanie, na które poszukujesz odpowiedzi i zadaj je tak, żeby odpowiedź została jasno zaprezentowana w ciągu trzech dni, a potem rozkoszuj się herbatą i pogrąż się rozkoszy swego pokoju wewnętrznej wiedzy. Możesz odwiedzić ten pokój kiedy tylko to obierzesz, aby dostroić swoją częstotliwość i zyskać większą jasność o sobie i świecie w ogóle.
Musicie zaufać, że ustawiliście ten rodzaj wewnętrznego programowania i że odpowiedzi nadejdą albo tedy gdy jesteście w pokoju, albo w ciągu trzech dni, które nastąpią. Kiedy będziecie coraz lepsi w używaniu wyobraźni, to naturalnie rozwiniecie swoją swobodę kreatywnego grana z wewnętrzną pracą ze swoja psychiką, co w wyniku podwyższy waszą pomyślność. Nieograniczone możliwości czekają na wasza uwagę, u możecie zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i ciężkiej pracy poprzez ćwiczenie sztuki samo-zarządzania i możecie nauczyć się jak kierować swoja wewnętrzna uwagą. Ostatecznie bodziec mogli tylko myśleć i pokoju odpowiedzi. Formułować pytanie i natychmiastowo otrzymywać odpowiedź. Będziecie mogli robić co chcecie tak, jak budujecie swoją rzeczywistość w umyśle.
Sygnały fal z waszego mózgu ujawniają stan umysłu poprzez częstotliwości, na których operujecie w fizycznej rzeczywistości. Możesz się nauczyć budować ogólną częstotliwość, która będzie silna, potężna i klarownie skupiona. Kiedy się uczycie podwyższać i ożywiać waszą częstotliwość t ostaniecie się bardziej dominujący, niż którekolwiek z otaczających energii, które was spotykają. Rozsądek musi zwyciężyć, gdy podążacie w kierunku osobiście podniesionej świadomości. Możliwe jest ustanowienie osobistej wibracji, która przewyższy i przemieni toksyczne i niszczące substancje. Kiedy mamy do czynienia z elektroniką w dzisiejszym świecie, to potrzeba wielkiej ilości wysiłku, żeby utrzymać swoja częstotliwość, jeśli życice w silnie obciążonym elektronicznie polu. Musicie się nauczyć lokować siebie tam, gdzie czujecie dobre wibracje, a najczęściej to będzie miejsce gdzie natura jest szanowana. Możecie się nauczyć przekraczać wszystko, ale musicie także rozważyć, czy jest z najwyższą korzyścią dla was czynić takie wysiłki. Czasami przemieszczanie się albo zmienianie swoich zwyczajów są najłatwiejszymi i najbardziej rozsądnymi rozwiązaniami. Wielu ludzi właściwie tłucze się energetycznie dzięki wydyszaniu i wymuszaniu swojej drogi przez chaotyczne burze form myślowych tworzonych przez ludzi transmitujących swoje częstotliwości swoich negatywnych uczuć. Wszystkie myśli przyjmują energetyczną formę w świecie częstotliwości, a uczucia są paliwem używanym do napędzania sygnałów myśli w otaczający eter. Myśli skupiają się i zbierają się poprzez podobieństwo - cos podobnego przyciąga cos podobnego. Wszystkie myśli są rozkazami danymi komórkom, aby dały pożądany efekt, a nie świadome myśli i sugestie mogą być często niszczące dla ciała.
Kiedy się prowadzi samochód, gdy jest korek, to wibracje od innych kierowców mogą być czasem bardzo intensywne i przeszkadzające. Większość ludzi myśli, że są sami i wyizolowani w swoich samochodach, ale prowadzenie samochodu, co jest bardzo hipnotyzujące, potrafi włączyć odmienny stan świadomości. W tym podobnym do stanu transu stanie umysłu, myśli i uczucia, które są badane przez kierowcę są nieświadomie nadawane w autostrady świata. Musicie się nauczyć skupiać waszą uwagę i zauważać, o czym myślicie. Czy wspieracie skupisko myśli wypełnione radością czy rozpaczą ? Kiedy macie jasność czego chcecie wiedząc, że potraficie stworzyć każdą wersję życia, jaką pragniecie, to możecie świadomie warunkować energię waszego środowiska swoimi intencjami poprzez wysyłanie kształtujących i kochających myśli do sąsiadującego otoczenia czy to będzie autostrada czy boczna droga. Potraficie użyć swoich myśli w nieograniczonej liczbie zdolności, a im więcej ćwiczycie równoważenie i harmonizowanie środowiska, które was spotyka, tym większy efekt macie na zmieniający się świat, w którym żyjecie.
Poprzez myślenie, czucie, mówienie, robienie, śnienie, posiadanie intencji , życzenie sobie i bycie czyni tworzy zawsze częstotliwości Co wspierasz w polu ludzkiego działania ? Być może ci, którzy wyglądają, że maja więcej mocy niż ty, po prostu skupiają swoje częstotliwości z większą intencją. Pole energii nie jest bogate w jednym obszarze, a słabe w inny, a polej jest polem, które jest polem jednorodnym i wszech-dominującym. Pole istnienia jest wypełnione komiczna inteligencją, która jest neutralna w kwestii samo-zainteresowania , a pojedynczy nadzorca po prostu nie istnieje. Komiczny umysł jest zbiorczym doświadczeniem takim, które się zawsze zmienia i wzrasta wcielając każdy niuans doświadczania, który każda firma świadomości bada i transmituje. Używanie siły woli do stworzenia nowego, prawdopodobnego świata, co robicie każdą myślą, przez wytwarzanie częstotliwości myśli i energii tego, co pragniecie jest nazwą gry wolności. Wasze intencje determinują doświadczenia jakie tworzycie, a to jak odpowiadacie determinuje rezultat. Jak się nauczycie kłamać i manipulować swoja drogą oraz używać demonicznej, mrocznej energii, żeby poszerzać swoja ścieżkę, to doświadczysz wyników tych działań. Wybór zawsze należy do was, żeby robić to, co pragniecie. Nie ważne czy akceptujecie czy nie osobistą odpowiedzialność za to, co tworzycie, to spotyka was zawsze własne działanie.
Częstotliwości są podstępne i najlepiej jest pamiętać, że nie można oszukać częstotliwości. Częstotliwość po prostu jest. Aby mieć naprawdę szczerą i autentyczna częstotliwość energii, musi zaistnieć zgoda z uczuciami. Zwodniczy przebieraniec i w masce dobrej osoby, może być łatwo rozpoznany i odczytany bardzo dokładnie, kiedy ujawnicie swoje oczekiwania i dostroicie się by czuć prawdziwą naturę intencji osoby. Kiedy nauczycie się czytać częstotliwości swoimi uczuciami, mając do czynienia z niesympatycznymi energiami kłamstwa, to oszustwa nie będą dłużej już problemem. Dobrzy czytelnicy częstotliwości są zawsze bardzo uczciwi w stosunku do siebie i innych, ponieważ zarówno uczciwość jak i prawość są potrzebne do zapoznania się z tą umiejętnością. Im większa wasza prawość, tym więcej wrót wiedzy i prawdziwych prawd istnienia zostanie ujawnionych. Nie ma żadnych kursów i szkoleń na ten temat. To wszystko polega na opiera się na was i waszym sumieniu. W każdym momencie waszego istnienia macie szanse pójścia łatwiejszą średnią i trudniejszą drogą. Uczciwość wytwarza częstotliwość, która mówi, mam prawość i honor, jestem godny zaufania, i uczciwy. Wszystko zależy od ciebie. Im więcej odpowiedzialności Masza wolę przyjąć za bycie stwórcą swego życia, tym więcej prawd będziesz zdolny zaakceptować i z nimi sobie poradzić. Odpowiedzialność otwiera drzwi do całkowitego samo-spełnienia.
Czasy, w których żyjecie, charakteryzują się szlachetnymi i odważnymi wysiłkami w imieniu wielu oddanych umysłów by osłonić miriady mrocznych i groźnych konspiracji, które ujawniają wzorzec kontroli poprzez intencję globalna elitę dominacji nad światem. Z szerszej perspektywy, każdy na Ziemi gra jakąś rolę w tej wielkiej grze świadomości. Jesteście tutaj, żeby stworzyć wielką, dynamiczną zmianę do przebudzenia na nowe prawdy i nauczenia się ufać ujawniającym się rewelacjom kosmicznego umysłu. Gdy przestaniecie wspierać osobisty strach bezsilności i rozpaczy w masowej formie myślowej i zaakceptujecie siebie jako stwórcę własnej częstotliwości, o będziecie potrafili nieograniczonego potencjału pola twórczych energii, w jakimkolwiek celu. Potraficie tworzyć świat dla siebie poprzez skupianie uwagi i wysyłanie swoich kochających myśli w eter dla spokojnego współistnienia pomiędzy wszystkimi formami świadomości. Jeśli ta spokojna wersja rzeczywistości jest dostępna dla was, to harmonijne współdziałania, ekscytujące i nowe przygody, wielkie synchroniczności i ciekawe powiązania mogą być tworzone. W tym tkwi sedno i cel pobytu tutaj, a wszystkie alejki doświadczania, które obierzecie do badania są podstawowe i ważne dla waszego samo-spełnienia obecnie.
Jesteście ostatecznie odpowiedzialni za miłowanie i wartościowanie swojego życia, jednak musicie się nauczyć nieco więcej o tym, kim byliście wcześniej, abyście potrafili naprawdę zaprojektować lepszą rzeczywistość z częstotliwościami, które bierzecie. Poznanie prawdy o sobie nie zawsze jest łatwe i jest to tak, jak decyzja w sprawie uczciwości czyli to jest wybór, który musicie mieć wolę, żeby podjąć samemu. Bo należy powtórzyć, że akceptacja odpowiedzialności za swoje życie i zaprzestanie bycia ofiarą uwolni wasze wzorce myślowe oraz rozwiąże węzły myślenia o niemocy. Im więcej wiecie na temat tego kim jesteście i im więcej życzycie sobie widzieć swoje życie jako ważne i celowe wyrażenie świadomości zbiorowej, tym większe rozwiązanie nastąpi. Użyjcie swojej twórczej energii, żeby ustanowić ton swojego życia i wyobraźcie sobie wibrujące fale energii wypełnione obrazami waszych intencji nadawanych z waszego serca. W pościgu za prawdą musicie mieć wolę badania, poszukiwania, pytania, dyskusji, debatowania, słuchania, patrzenia i rozumienia siebie oraz całości stworzenia w urzekającym nowym świetle.