Make your own free website on Tripod.com
Rozdział 7
Prawdopodobny wybór.

Ludzka świadomość zbiorowa rozkwita i dojrzewa w wielkim tempie dzisiaj i wygląda na to, że gwarne stosunki w handlu informacją są stymulowane przez coraz więcej ludzi, żeby przebudzić się do tego, że masowe rozwikłanie rzeczywistości faluje po całej planecie. Ludzie są teraz zdolni do pojęć nowych pomysłów bardzo szybko, a są to umysły i pojęcia, których pojęcie i przyswojenie mogła kiedyś zająć miesiące, lata, a nawet całe wcielenia. Potężne energie kosmiczne są odpowiedzialne za ogromne zmiany na każdej arenie życia. Gdy tradycyjne wierzenia i oczekiwania coraz bardziej pękają i kruszą się jak stary, czerstwy chleb, to zdolność szybkiego pojmowania nowych interpretacji życia jest decydująca do poruszania się po szybko wirujących prądach świata będących najwyraźniej w gwałtownym wyścigu w kierunku chaosu.
Presja zmian jest nawet większa niż to potraficie sobie wyobrazić. Nanosekunda w annałach czasu jest autorką potężnej transformacji, która przyspiesza uduchowienie materii przywraca świadomość wielowymiarowego istnienia. Przebudzeni świadomości jest rzucane na szalę waszego życia tutaj, ponieważ jesteście teraz, by nauczyć się jak kierować swoją energią. Czy przełamiesz program strachu jako czynnika jakościującego twoje doświadczenie ? Czy będziesz poszukiwać transformacji ufając sobie i swojej intuicji ? Jesteście wzywanie do myślenia za siebie, do wierzenia w siebie i świadomego tworzenia spokojnej i podtrzymywalnej wersji rzeczywistości dzięki akceptacji całkowitej odpowiedzialności za swoje życie. Nanosekunda jest szczególnie ważna, ponieważ gdy wszystko coraz bardziej przyspiesza, to monumentalne zmiany się pojawią, a wasze wierzenia na temat rzeczywistości, prawdziwej natury rzeczywistości, mogą zostać zmienione w mgnieniu oka.
Na zbiorową świadomość ludzkości głęboko wpływa niespokojne mieszanie nowych poziomów świadomości, które przychodzą do życia wzdłuż globu. Impet cały czas występuje, kiedy ludzie stale wynurzają się z różnych poziomów głębokiego zaprzeczenia z powodu przyspieszonej energii, która zmienia z prędkością ponaddźwiękową świadomość Ziemi i jej mieszkańców. Miliardy ludzi wraca do życia, wielu ludzi budzi się w bardzo różnej rzeczywistości od tej w której drzemali. Coraz bardzie powiększający się napływ kosmicznej energii trzęsie wszystkim na poziomie subatomowym, trącając ludzkość do uznania dysfunkcjonalnych wzorców i rozwoju ponad nie, gdyż te wzorce dzielą światowe społeczeństwo na frakcje prosperując na rozdźwięku i niezgodzie.
Te dwadzieścia pięć lat przyspieszonej energii ma do czynienia z potężną transformacją świadomości, która zbiorowo czyście ograniczenia postrzegania i rozwija punkt widzenia, zwłaszcza uwalniając ludzkość od stanu niewoli, który jest jak dotąd szeroko nierozpoznany. Przyspieszenie energii, którą otrzymujecie z nowych obszarów kosmosu, które wasz układ słoneczny spotyka pozostawiają wasz paradygmat szeroko otwarty, programując wielki skok waszych zdolności, żeby wybrać prawdopodobieństwa, które wspierają podtrzymują i wartościują życie. Te burze wybuchów na słońcu i wydalanie masy koronowej, która miota się w kosmosie w wietrze słonecznym wraz z bezprecedensowo masowymi wybuchami promieniowania kosmicznej energii, a to przyspiesza każdą cząstkę subatomową w twoim ciele. Te super-intensywne transmisje ze słońca totalnie przegrupowują waszą świadomość zbiorową na wielorakie poziomy rzeczywistości poprzez dostrajanie waszego postrzegania i poprawienie działania waszych zmysłów, zwłaszcza jeśli pracowaliście, żeby stać się bardziej duchowo i psychicznie świadomymi.
Ogromne zmiany występują na Ziemi, jak również wewnątrz i poza waszym układem słonecznym. Słońce wykazuje powiększająco się wysokie poziomy burz słonecznych i aktywności elektrycznej, jak również podwyższenie swojej jasności i odpowiednio silniejsze pole magnetyczne. Podwyższeni jasności może być także obserwowane na planetach i ich księżycach, a niektóre z nich zaczynają się jarzyć. Naukowcy i astronomowie odnotowali przesunięcia biegunów magnetycznych, potężne zmiany w atmosferycznym ciśnieniu atmosferycznym i temperaturach ora niezwykłe fluktuacje w polach magnetycznych w całym układzie słonecznym. Stałe powiększanie się niebieskiej aktywności czyli komety, meteory i asteroidy, że cos bardzo dużego się dzieje, jednak większość ludzi jest łapana w zakłócenia uwagi generowane przez tzw. życie codzienne, bo oni ledwie poznają znaczenie tych wszech-ważnych zmian w niebie.
Istnieje prawdopodobieństwa podczas tej sekundy, które mają do czynienia z kosmicznym kryzysem tożsamości, który jest nasycony potężną złożonością. Jesteście wzywani do całkowitego przewartościowania tego, kim jesteście w związku z coraz bardziej rozwijająca się mapą komicznego istnienia. Ważnym jest, żeby zrozumieć, że liczne pozaziemskie gatunki współdziałały z ludzkością i operowały na Ziemi przez więcej tysiącleci niż to potraficie sobie wyobrazić. Przez całe wieki, miriady bardzo niezwykłych obiektów było obserwowane w atmosferze, których wielkość, kształt i działanie nie potrafi być wyjaśnione przez znane prawa nauki. Z powodów efektów obecnego przyspieszenia, działanie UFO doszło do szczyty nie notowanego dotąd, czyniąc niemal niemożliwym dla rządu i wojska kontynuować zabawę w ignorowanie i ukrywanie tego, co się dzieje.
Tak zwana oficjalna wiedza na temat obecności inteligentnych form życiowych, które dzielą czas i przestrzeń z wami jest tuż za rogiem. Gdy nastąpi ujawnienie, tempo zmian przyspieszy. Kiedy wasze życie przejmie zbiór nowych komplikacji, to zostaniecie wezwani do rozpoznania różnicy pomiędzy prawdziwymi wydarzeniami, a wydarzeniami, które są zaprojektowanie, żeby was oszukać i odciągnąć waszą uwagę. Pełna wiedza na temat pozaziemskiej obecności załatwi tradycyjne wierzenia religijne społeczeństwa na temat waszego pochodzenia. Wasze dziedzictwo pochodzi z gwiazd, a zrozumienie wielowarstwowych złożoności prawdy ma podstawowe znaczenie w stosunku do duchowej transformacji ludzkości. Dla tych, którzy są powiązani ze starym, kruszący się paradygmat, a dla których popularne media i słowa osób znanych publicznie nigdy nie są wątpliwe, stanie się nadzwyczaj trudnym i zagmatwanym odnaleźć prawdę.
Różne ziemskie i kosmiczne siły są zdesperowane w walce o waszą uwaga, ponieważ wasza uwaga reprezentuje gdzie i jak skupić waszą energię do tworzenia rzeczywistości jaka was spotyka. Wspieranie nieustraszonego zadawania pytań stoi u podstawy duchowego przebudzenia. Ludzie trzymali się różnych poziomów kłamstwa przez długi okres czasu, a wyniku braku uwagi na życie, poza kotarą okoliczności sprzyjały tworzeniu środowiska dla nikczemnych działań. Takie zachowanie waszych liderów jest symbolem okłamywania społeczeństwa w celu, by nie dopuścić do efektywnego radzenia sobie z prawdą, a po przez odgrywanie wyolbrzymionych wersji kłamstw i oszustw, oni sprawdzają wasze zdolności do odróżniania kłamstw i prawd. Dzięki potwierdzeniu, że swoich prawdziwych zdolności do poruszania się wokół pola istnienia, doświadczycie bezpośredniej wiedzy i będziecie zdolni do prawdy od oszustwa. Musicie potwierdzić te zdolności do wychodzenia poza granice rzeczywistości fizyczne, aby zrozumieć moc tych sił , która wzywa do przebudzenia. Wtedy nie będzie można was tak łatwo oszukać.
Kontrolowane media oficjalnego nurtu są używane jako narzędzie do odciągania waszej uwagi w prawdopodobny świat, który jest pozbawiony witalności i kreatywności. Poprzez wabienie waszej uwagi w rzeczywistość przemocy i wojny wasze myśli i wierzenia są warunkowane do zniewalania was w poczuciu całkowitej niemocy i w poczuciu bycia ofiarą. Wybierzesz pesymizm czy spełnienie, zastraszenie czy użycie własnej energii i unoszenie się w nowe poziomy osiągnięć ? Dwadzieścia pięć lat przyspieszenia oferuje szansę życia spełnionego dzięki rozwijaniu swojej uwagi i świadomości do rozmiaru, w którym możecie rozpoznać szerokie prawdy waszego duchowego dziedzictwa i aktywnie uczestniczyć w tworzeniu świata, który obejmuje to zrozumienie.
W bezpośredniej opozycji do zwiększających się prób zagmatwania opinii publiczne, przychodzące siły kosmiczne równoważą to pole walki poprze otwarcie śluz ludzkiej świadomości , rozmyślnie stymulując was do zwrócenia większej uwagi na nowe źródło informacji wyrastające z głębi waszego geniuszu wewnętrznej wiedzy. Kiedy ten wszechpotężny geniusz wyjdzie z butelki, to nowo uświadomione psychiczne i intuicyjne zdolności pomogą szybko osiągnąć nowe poziomy osobistego spełnienia, by pomoc wam w radzeniu sobie z duchowym dynamizmem transformacji. Gdy ludzkość będziesz miała wzmocnione i niespętane zdolności wewnętrzne i prawdę na wszystkich poziomach, to będzie bardzo trudnym cos ukryć. Kiedy zasłona kłamstwa będzie zdjęta, to potężne ujawnienia ukrytej informacji wyjdą na światło dzienne i wszystko, co kiedyś było tajemnicą stanie się bardziej jawne. Nie bójcie się tych rewelacji, bo wasza zdolność do radzenia sobie ze mianami na świadomym poziomie, jak i do efektywnego zmieniania świata dzięki świadomemu wyborowi jest znakiem waszego samo-spełnienia. Gdy wszystko się zmienia w coraz szybszym tempie, to co, którzy są dotknięci przebudzeniem mogą osiągać masowych skoków świadomości i uczy się jak kierować nowo odkrytymi u ludzkości mentalnymi, emocjonalnymi i intuicyjnymi zdolnościami. Ostatecznie wyjdzie na jaw, że wszystkie formy świadomości zaangażowane w rzeczywistość trójwymiarową uczą się niezwykle wartościowych, choć niekiedy zmiennych, lekcji dotyczących efektów i konsekwencji bawienia się mocą tych subtelnych energii.
Wszystkie formy świadomości pływają w morzu cząstek subatomowych, które jest w ciągłym ruchu. Te cząstki są rozróżnianie przez wasz świadomy umysł i obierane do użycia według waszego uznania. Cząstki subatomowe są aktywnie zaangażowane w budowanie rzeczywistości, ponieważ one są w ciągłym kontakcie z całym polem istnienia. Kiedy przyspieszenie coraz bardziej postępuje, to, a wasz układ słoneczny porusza się przez nowe obszary kosmosu, musicie osobiście wcielać nowy taniec energii, który te obszary dostarczają. Wiele rodzajów niebiańskich działań będzie szczególnie istotnych w wystrzeleniu zbiorowych poziomów zrozumienia dzięki aktywacji programów świadomości w celu przywrócenia honoru, godności, celu i świętości życia.
Wiele świadomych form życia, które współistnieją w tej samej przestrzeni, oddzielonych jedynie przez barierę czasu, są także zaangażowane w te transformację. Zmiany, które wasz świat doświadcza właściwie występują na poziomie subatomowym, i można by powiedzieć, że jesteście dopiero przed podróżą. Jako ludzka istota doświadczacie zmian w trójwymiarowej rzeczywistości, jednak jak się nauczycie integrować i wcielać coraz tej przyspieszonej energii, to będziecie stale odkrywać, że to czego doświadczacie jest stale odgrywane na licznych poziomach rzeczywistości wraz z liczna obsadą ról. To, jak używacie swojej świadomości i swojej uwagi udowodni, że jest najważniejsze, bo to określi wersję świata, który stworzycie. Częścią waszego wyzwania popłynąć po fali wielowymiarowego przyspieszenia, gdy uczycie się kierować swoim własnym przebudzeniem świadomości z jasną intencja bycia ugruntowanym i spełnionym w trójwymiarowej rzeczywistości.
Jeden z najważniejszych aspektów ścieżki samo-spełnienia ma do czynienia z odkrywaniem prawdziwej historii waszej planety, gdyż musicie zrozumieć kim jesteście i skąd przyszliście. Kiedy kosmos was wzywa doi uczestnictwa jako obywatela szerszej rzeczywistości, aby otworzyć oczy na wasze gwiezdne dziedzictwo, to globalni przywódcy, którzy są marionetkami, oraz ich niefizyczni władcy, którzy kierują tymi marionetkami, grają swoja rolę w tej grze, żeby sprowadzić was jak najdalej od prawdy. Przed wcieleniem się tutaj, wiedzieliście na temat dziwnych i niezwykły zdarzeń, które pojawią się w czasie przyspieszonej energii i przyszliście tutaj, aby w tych zdarzeniach zmieniających życie po to, aby uczynić zmianę. Stare porzekadło na temat szklanki do połowy pustej i do połowu pełnej jest przykładem tego, przed czym stoicie, bo to jak zinterpretujecie to, co się dzieje każdego dnia, decyzje jakie podejmujecie, określi wasze doświadczanie i naenergetyzuje prawdopodobna rzeczywistość.
Naturalna część procesu przebudzenia ma do czynienia z radzeniem sobie i odnajdywaniem odpowiedzi i wyglądającą na bezkresną powódź pytań, które powstają w głębi. Pytanie na temat ram osobistej i zbiorowej rzeczywistości jest właściwe mądrym o zdrowym zabiegiem. Sondowanie i pytanie umysłu zawsze ma ogromny wpływ na zbiorową świadomość i tak jak przy rzucaniu nasion na wiatr, nie można powiedzieć, gdzie wasze myśli wylądują i zakorzenią się w miejscu, gdzie nie ma ograniczeń. Tempo życia coraz bardziej przyspiesza, a punkt widzenia rzeczywistości polega na tym, że prawda jest o wiele dziwniejsza, niż jakakolwiek fikcja kiedykolwiek wymyślona.
Pomimo tego, że tzw. oficjalna wersja rzeczywistości jest kwestionowana, wielu ludzi chroni iluzję, że początkowe lata dwudziestego pierwszego wieku są na krawędzi bezprecedensowych osiągnięć technologicznych i jest to czas oraz miejsce w historii, gdzie cywilizacja osiągnęła szczyt postępu i komplikacji niezrównanej dotąd z niczym, co kiedykolwiek się pojawiło. Właściwie historia, taka jaką jest nauczana i zapisana, jest wielką bujdą. Ludzkość została uwarunkowana, aby wierzyć, że instytucje edukacyjne, a zwłaszcza nauka, starają się podnieść standard życia przez szlachetne poszukiwanie nowych pojęć i wynalazków. Jednak prawdą jest, że większość polepszających życie i wartych odkryć było wybiórczo okrywana przed masami. Niezależni wynalazcy są nękania i eksploatowani, kiedy badają alternatywne źródła energii, pionierom na polu zdrowia często się grozi albo są oni zabijani, kiedy odnajdą niedrogie kuracje wobec chorób, a geologowie, dziennikarze i archeolodzy są szczególnie na celowniku, gdy prezentują informację, która sprzeciwia się „oficjalnej wersji” rzeczywistości.
Ziemia jest o wiele starsza niż ktokolwiek ośmiela się oficjalnie ogłosić o przez miliardy lat natura utrzymywała jeden stały czynnik. Nowocześni ludzie nie są w żadnym znaczeniu najbardziej rozwiniętym technologiczne gatunkiem, które go kiedykolwiek widziano, ani nie jest pierwszym inteligentnym gatunkiem w tym układzie słonecznym. Spowite tajemnicą zabytki na Ziemi i w kosmosie mówią na temat starożytnych cywilizacji, które posiadały dużo bardziej zaawansowaną wiedzę dużo wcześniej, niż to oficjalna nauka przyznaje. Istnieje mnóstwo intrygujących dowodów, że ludzkość nie jest na szczycie drabiny ewolucji, jednak przez tysiąclecia tylko nieliczni mieli dostęp do tajemnicy, że całe mnóstwo inteligentnych form życiowych zawsze dzieło życie na Ziemi wraz z wami.
Dowody prawdziwe wielkiej techniki przeszłości, na Ziemi, Księżycu i Marsie dopiero czekają na ujawnienie masom, a ci którzy pracują nad kontrolą prawdy, a rozmiar tej pracy jest coraz bardziej stresujący z powodu przyspieszenia świadomości. Rządzący waszą planetą robią co tylko jest w ich mocy, żebyście nie zrozumieli tajemnic Ziemi. Przez całe milenia udawało im się tworzyć chaos, aby odciągać każdego od zrozumienia i zintegrowania poziomów lekcji i ważnych osiągnięć, dramatów życia i śmierci oraz szans duchowego rozwoju, które są dziedzictwem każdej cywilizacji.
Ziemia także ma długą i dobrze znaną historię ogromnych geologicznych wstrząsów w odpowiedzi na wielkie napięcie w naturalnym środowisku. Pomimo tego, że nie istnieje żadne oficjalne rozpoznanie tego, co jest przed inteligentnym życiem na Ziemi, wiele archeologicznych odkryć wskazuje na istnienie bardzo starych i zaawansowanych cywilizacji, które zostały zniszczone i starte z powierzchni, zostawiając jedynie szczątki niegdyś prosperujących kultur. Mity i symbole są zbiorową symboliką używaną do przekazywania dużo bardziej trafnych prawd. Historie opowiadane w różnych kulturach tego świata odnoszą się do bogów stwórców, którzy byli zamieszani w bitwy pomiędzy siłami dobra i zła. W czasach dawno przeszłych, starożytne cywilizacje nadużywały kluczy do wyższej wiedzy w swoim rozwoju zawansowanych technologii. Z powodu swojego skrajnego zlekceważenia, niezwykłej pychy oraz wybujałej głupoty, wiele z nich doświadczyło potężnych zakłóceń stabilności ekosystemu Ziemi. Czasami, w mgnieniu oka, całe cywilizacje znikały, gdy ich rzeczywistość się odchylała, traciła kształt i upadała.
Takie wstrząsające wydarzenia wytworzyły stan globalnego szoku, tworząc ostre przeżycia traumatyczne, amnezję i rozdwojenie jaźni wśród żywych i umarłych. Zawsze było tak, że niektórzy tacy, co przetrwali, którzy czuli się zmuszeni do badanie swojej pamięci dawnych wydarzeń. Przez wielki rozmiar czasów, tylko kilku ludzi ostatecznie zintegrowało swoje wspomnienia katastrof dzięki ośmieleniu się do kopania w przeszłości przez bariery, które umysł naturalnie zbudował w odpowiedzi na ostre przeżycia traumatyczne. Dzięki wielkiej wytrwałości, ono przełamali mury w umyśle, żeby sobie przypomnieć bolesne przeżycia, które są trzymane w swoich komórkach jako nierozwiązane wspomnienia. Dzięki podjęciu tego trudnego zadania, oni ożywiali mądrości i głupoty swoich starożytnych ja. Kiedy nauki i lekcje czasów starożytnych były pamiętane, to oni byli wypełniani grozą, a ich zrozumienie życia byłą odnawiane.
Ludzie z czasów starożytnych i ci, którzy przetrwali wielkie kataklizmy dzielili się wiedzą na temat Ziemi poprzez opowiadanie słowne, a wiersze, pieśni i ballady epickie były czymś więcej niż tylko rozrywką. Wielu ludzi było w pełni świadomych, że wielowymiarowe współistnienie się rzeczywistości było ciągłym i istotnym aspektem życia Ziemi, a powiadanie podkreślające ważność zrozumienia i rozpoznania czynów szerokich warstw inteligentnego życia, z którym dzielono czas i przestrzeń. Miliony, a nawet miliardy lat temu inteligentne formy życiowe obserwowały Ziemię z swoich rezydencji w niebie, a ich niebiańskie domy wyglądały jako małe, ruchome księżyce wolno orbitujące wokół Ziemi, utrzymując stały nadzór. W różnych czasach, inteligentne życie kwitło bardzo daleko pod powierzchnią Ziemi, a czasami całe cywilizacje obierały życie pod ziemią, ukrywając się przez istotami, które wędrowały po niebiosach, żeby ich łowić.
Wszystko jest symbolem pewnej ekspresji energii, a symbole są tak kłujące w polu istnienia, jak owady na Ziemi. Natura jest symbolem systemu który wspiera i podtrzymuje waszą tożsamość, a robi tak we współdziałaniu z niebiańska aktywnością, która ciągle dostarcza struktury i znaczenia ziemskiemu istnieniu. Po to, aby się przebudzić i zaakceptować waszą osobistą moc musicie mieć wolę wynurzenia się z kłamstwa i aktywacji wrażliwości psychicznej, żeby odróżniać kłamstwo od prawdy. Burza chaosu, który niepokoi wasz świat, jest symbolem waszej, budzącej się świadomości. W przeszłości, ludzie zbiorowo wybierają zamknąć swoją psychiczna intuicję, a teraz płacą wielką za nałożoną na siebie ignorancję. Na ziemi, boskość natury kieruje rdzeniem całego życia, a jego precyzyjne planowanie i nieskazitelny porządek może być łatwo rozpoznany dzięki i matematycznej wymowie projektów natury. Dużo wcześniej niż podczas ostatnich potężnych wstrząsów dwanaście tysięcy lat temu, ludzie żyli w szacunku do porządku natury i używali jej do zrozumienia jej mistycznej technologii. W różnych czasach w różnych erach, Ziemia byłą czczona jako przodek stworzenia, a gdy była uznawana za żywą istotę, to jej świadomość na temat wszystkiego, co wyszło na jaw w i poza jej własnością, była dzielona z licznymi jej mieszkańcami. Najważniejszy aspekt tej dzielonej wiedzy była precyzja natury, która łączyła najmniejszą część z największymi schematami kosmicznymi.
To był właśnie czas, kiedy tajemne stowarzyszenia zostały założone do ochrony ważnej wiedzy starożytnej. Te organizacje na początku miały dobre intencje w swojej wierze, że zachowanie wiedzy przeszłości miałby ogromną wartość dla przyszłości. Te stowarzyszenia czuły, że kiedy ludzie zostaną uzdrowieni z ostrej traumy globalnej katastrofy, to będą bardziej zdolni do pojmowania pełnych i potężnych złożoności ich własnego dziedzictwa. Odpowiedzialność za nadzór nad tajemnymi informacjami jest zniechęcającym zadaniem, i po pewnym czasie i poprzez wiele sprawdzianów charakteru strażnicy starożytnej wiedzy poszli złą drogą. Nadużywając swojej mocy, wielu z nich zostało opętanych chęcią gromadzenia, kontrolowania i powstrzymywania kluczowych informacji przed masami. Powtarzając następne cykle i kolejne wersje gry życia na Ziemi, większość ludzi porzuciła swoje wyższe zdolności pamiętania i uzdrawiania, a zamiast tego wybrała życie w strachu z nałożoną na siebie niewiedzą. Strażnicy starożytnej informacji ostatecznie stali się rządzącą elitą, która używała to, co chroniła, do swoich własnych celów. Dzięki wywieraniu kontroli zza kotary, oni przekręcali prawdę przez niszczenie i usuwanie dowodów istnienie przeszłych cywilizacji. Po pewnym czasie, różne tajemne stowarzyszenia zjednoczyły się w konspiracji milczenia i rozgałęziły się na każdy obszar kultury światowej swój niewidzialny wpływ na wzorce postępu. Gdy oszustwo stało się normą, to przyciągnęli oni niefizyczne energie bardzo manipulacyjnej natury, które zaczęły manipulować tajemnymi stowarzyszeniami.
W obecnych czasach większość wartościowych opowiadań z przeszłości czyli takich, które raczyły wzlotami i upadkami wielu unikalnych cywilizacji, zostało zgromadzone w koszu jak jedynie mity legendy. W czasie ostatnich sześciu tysięcy lat historia została całkowicie przepisana, a wydarzenia z przeszłości zostały celowo zmienione, ocenzurowane, homogenizowane, a nawet usuwane z zapisów. Od czasu do czasu ważna wiedza została zaszyfrowana w pewnych tekstach, aby zachować prawdę, która była znana kilku wybranym. Najczęściej jednak, kronikarze historii byli instruowani przez przedstawicieli władz, żeby ubarwiać zapisy kłamstwami i aby wspominać o prawdzie jedynie w formie alegorii i metafory. Dzisiaj, gdy jest presja coraz bardziej intensywnych energii kosmicznych, która daje rezultat w gwałtownej zmianie nowych pojęć, to tych warstw oszustwa nie da się już dłużej utrzymać. To się sypie po kawałku, jak zamalowany obraz, który odsłania to, co dawno było pod powierzchnią.
Wojskowe organizacje są przykładem wielce tajemnych stowarzyszeń, a ci na samej górze mają długą historię stosowania ezoterycznej informacji i działań magicznych, jako standardowe procedury. Organizacje wojskowe znają tajemnice, ziemi, morza i nieba, ponieważ ich siły są zawsze wzywane do ochrony obszarów, gdzie występują niezwykłe fenomeny. Nowoczesne działania militarne zalezą od technologii satelitarnej służącej dostarczaniu nadzoru dla działań pod ziemią, na jej powierzchni i na niebie. Prowadzenie wojny często było używane jako przykrywka plądrowania i niszczenia albo dla kradzieży zapisów przeszłości oraz dla powodowania przeżyć traumatycznych w celu wytworzenia zapomnienia. Wymazywanie historii jest standardową procedurą wojskową.
Głębokie doświadczenia emocjonalne powstałe w wyniku badania pamięci mogą otworzyć drzwi do unikalnego stanu świadomości rozwijającego umysł na obecność większej rodzonej inteligencji. Jednak kiedy zarówno wspomnienia jak i inteligencja emocjonalna są tłumione, to zdolność do połączenia z wyższym umysłem jest zamknięta, a przy braku moralności emocjonalnej niezliczona ilość nieistotnych powodów do wojny może się znaleźć. Uzasadnienie wojny zawsze było oparte na wierzeniu w „prawo pięści”, i ponieważ tak wielu ludzi ciągle nieodebrane wspomnienia dawnych czasów zawierające ostrą traumę w swoich genach i nie potrafią zapamiętać przeszłości i właśnie dlatego są łatwo manipulowani przez propagandę.
Wojna wznieca niezdrowy społeczny chaos, gdyż uwalnia długotrwale tłumione emocje oparte na uczuciach bycia ofiarą i niemocy. Przemoc i wrogość tworzy bardzo intensywne negatywne energie strachu, a gdy częstotliwość strachu przychodzi gwałtownie, to cała Ziemia odczuwa zbiorowy stres. Wojna była i jest używana, żeby zwabić ludzi do wykonywania rytualnego poświęcenia z Ziemią służącą jako święty ołtarz. Czas i ludzie były wzywani do opuszczenia swoich domów, aby walczyć, a nawet ginąć, przelewając krew z oficjalnie szlachetnego powodu np.. dla narody czy religii. Tysiące lat uwarunkowywania wpoiły wiarę, że to zaszczyt jest zginąć za swój kraj albo za swojego boga. Wściekły zgiełk wojny nie jest ograniczony czasem i może on wybuchnąć w inne wymiary z niszczącą siła. Śmierć i zniszczenia wojny zawsze były potajemnie używane jako ofiara dla starych bogów, a ofiara krwi była dla istot z innych wymiarów czyli takich, które potrzebują mrocznych energii bólu i dezorientacji, żeby utrzymać stosunek wasalny nad ludźmi sprawującymi władzę na planecie. W tej grze mroczne siły odgrywają swoje role bardzo dobrze i są zbyt potężne, żeby je zniszczyć. Trzeba się z nimi zmierzyć i przemienić dzięki zrozumieniu ze współczuciem ich celu. Z szersze perspektywy zrozumienia potrzeba bardzo rozwiniętej istoty do roli zła tak, aby nie została ona uwięziona w tej roli . Władcy są naprawdę ważnymi graczami w grze wolności, i oni rządzą dzięki psychologicznej i duchowej manipulacji, ponieważ ludzkość odmawia konfrontacji ze swym zbiorowym strachem w stosunku do pamiętania przeszłości. Pomimo swej władzy nad ludzkością władcy są samotni i brakuje im prawdy i zaufania, a ryzyko uwięzienia jest zawsze obecne.
Symbole są narzędziami opisu abstrakcji, żeby pojąć umysłowi to, co niepojęte i aby zakotwiczyć znaczenie w rzeczywistości. Kiedy wewnętrzny świata jest odbiciem zewnętrznego to, co woja reprezentuje ? Pomimo tego, że akty wojny są nagradzane to historia i cele wojny są bitwą wokół myślenia, że „za mało jest” terenu, pożywienia paliwa czy złota. Ziemia jest i byłą używana jako portal i obszar testowy dla wojny. Wiele istot na tej planecie, żeby przełamać swoje tendencje do gwałtu, tortur, zabijania i podboju, w celu stania się bardziej potężnym. Ta lekcja nie jest ograniczona dla Ziemi , a niszczenie życia jest problemem, który jest odgrywany jako część gry istnienia, a wy macie wolną wolę robić to samo albo odmówić. Za każdym razem w czasie, gdy pole istnienia jest w nierównowadze, system przyspiesza troszeczkę i poprawia siebie. Częścią krzywej nauki ludzkości ma do czynienia ze zrozumieniem bólu i zniszczenia wojny, obierając wznieść się ponad jako formę emocjonalnej ekspresji. W wojnie nikt nie wygrywa, ona rozrywa rodziny i tworzy bezkresny krąg przemocy, który jest wytrawiony w DNA. W świecie nieograniczonych funduszy na wojnę kobiety rodzą dzieci i wychowują ich na wojnę. Jak sukces czy cel życia może być oparty na gwałcie, zabójstwie, grabieży i zniszczeniu ? Wojna jest trucizną dla duszy, a gra świadomości wzywa ludzkość do świadomego uznania bezskuteczności wojny i pozostawienia tej szczególnej formy emocjonalnej ekspresji.
Groźby wojny i tworzenie wrogów służy do utrzymania mas pod kontrolą w wyniku fałszywie wywołanych emocji strachu,, Wyzwaniem ludzkości jest zrozumieć efekty wojny po czasie i w wyniku traumy, która nastąpiła. Musicie nauczyć się rozpoznawać wzorce i symbole, które definiują waszą rzeczywistość i mieć intuicję dla nowego zrozumienia stojącego za ich widocznym znaczeniem. Pamiętajcie, że symbole są znakami, manifestacją i ekspresją energii, jednak nie przywiązujcie się do nich, które pomijacie, a mogą nieć one większą naukę. Ludzie na Ziemi muszą się obudzić raczej niż wspierać fałszywe intencje wszystkich aktów wojny. Są tylko nieliczni, którzy chcą zabijać kilku, którzy mają obsesję niszczenia innych. Jest wielu natomiast, którzy chcą na Ziemi żyć i kwitnąć. Więc jak będzie, czy tylko kilkoro, czy wielu będzie sprawowało kontrolę nad Ziemią ? Czy wielu stworzy świat jakiego pragniecie, czy tylko nieliczni, a może nieliczni zwyciężą w swoich rozpaczliwych, i despotycznych planach, żeby oddzielić ludzkość i zniszczyć życie ? Na końcu dnia dzięki swoim bezczelnym działaniom i atakom, tylko nielicznym może się udać przebudzić wielu na wartość wolności, mocy umysłu, wytrwałości duszy.
Kiedy dana osoba napotyka na wstrząsające zdarzenia, umysł stale dostrzega traumę, a naturalny proces samoobrony odłączeni następuje. Normalny stan świadomości często odchodzi, wstrząśnięty, roztrzaskany oraz niezdolny do integracji i uczynienia sensu z nowej rzeczywistości. W tym samym czasie alternatywna osobowość jest naturalnie tworzona czyli taka, która bezie trzymać i zwierać traumę. Gdy sobie radzicie z traumą na sposób miłości sami, oparty na zrozumieniu, to jest budowany most w umyśle pomiędzy przegrodami rzeczywistości i ostatecznie trauma może być zintegrowana w świadomy system wierzeń i doświadczeń. Jeżeli trauma jest powtarzana albo w wyniku osobistych doświadczeń, albo w wyniku medycznej eksploatacji, to stan odłączenia wzrasta. Im większa jest trauma tym większe oddzielenie pomiędzy rdzeniową i alternatywną osobowością. Jest także bardzo ważnym zrozumieć, że kompleks umysł-ciało jest bardzo podatny na programowanie w odłączony i traumatyczny stan. W obliczu takie traumy, świadomość osoby opisze ciała takiej osoby i jest bardzo oporna do powrotu. Gdy jesteście odłączeni do waszej świadomej woli, to stajecie się nieświadomym uczestnikiem manipulacji modyfikujących zachowanie. Celowo zaprojektowana rzeczywistość strachu odciąga waszą uwagę od masowego przebudzenie, które definiuje te czasy. Stan traumatyczny jednak ma swoje również i dary, a może on zostać zintegrowany dzięki uczciwej dyskusji, dzięki dotykowi, dzięki miłości, dobremu jedzeniu oraz świadomej intencji zrozumienia jej powodów. Pytanie się jest trudną częścią osobistego spełnienia. Kiedy lekcje przeszłości są ignorowane, historia się powtarza odgrywając dawne dramaty z doprowadzającą do szału dokładnością tyle, że w innych erach czasowych. Każdy zaangażowany w wojnę posiada traumę, gdy dzika brutalność przejmuje życie nawet najbardziej spokojnych ludzi. Odłączenie lub oddzielenie świadomości jest nieuchronnym wynikiem traumy , a ludzie z przeżyciami traumatycznymi często robią sobie długie wakacje od swojej świadomości z powodu oporności integracji swoich szokująco bolesnych wspomnień. Oddzieleni ludzie mogą doświadczać brakujących kawałków czasu nie mając pojęcia, co przychodzi nad nimi. Trauma przychodzi w wielości kształtów i rozmiarów, zwykle pochodzi od napotkanych wersji rzeczywistości, które trzęsą zmysłami. Trauma również faluje przez wymiary, a tam jest wiele niesfornych w potrzebie ułożenia do odpoczynku. Szeroko zakrojone uzdrawianie zarówno fizycznych jak i niefizycznych istot podnosi się u odłączonych dusz tych, którzy zmarli w tragicznych zdarzeniach. Wiele z nich powraca do miejsc gdzie potrafią zrozumieć ich uczestnictwo w traumatycznych zdarzeniach z szerszej perspektywy świadomości. Traumatyczne zdarzenia wstrząsają zbiorową świadomość w super-wrażliwe stany świadomości. Trauma potrafi zaprogramować nadzwyczajne zdolności psychiczne, gdzie połączenie z wyższymi rzeczywistościami staje się spełniającym narzędziem do radzenia sobie i rozwiązywania uczuć bycia uwięzionym w ograniczających rzeczywistościach strachu. ################
Oszustwo jest bardzo starym narzędziem, które jest efektywne tylko dlatego, że obieracie negację zamiast staniecie twarzą w twarz implikacjami tego, co jest normalne. Świadomość jest wszech-wzmacniającym narzędziem do rozpoznawania i dowiadywania się o niewiedzy. Musicie nauczyć się zaufać swoim uczuciom tak, samo jak swojej intuicji, a wtedy będziecie wiedzieć czy prawda czy fałsz są prezentowane. Niestety wielu ludzi nigdy w pełni nie uświadamia sobie dezinformacji, która odciąga ich od szerszego obrazu rzeczywistości. Jak daleko muszą pójść kłamstwa i oszustwo zanim ludzkość będzie miała wolę odrzucenia swojego zaprzeczenia ? Żeby zrozumieć Ziemie, musicie udać się podroż w głębiny waszego wewnętrznego istnienia, gdzie będziecie potrafić zreformować swoja wrażliwość ze wzorców schowanych w dawnym kodzie DNA. Zawsze doceniajcie swoja osobista moc zmiany świata, bo jak już się wynurzycie z kłamstwa, to wasze prawdopodobne wybory dramatycznie się powiększą. Pamiętajcie, żeby zawsze pytać siebie: Dlaczego to stworzyłem ? Jakie są moje lekcje, dary dane od szans i co potrafię się z tego nauczyć ?
Naszą intencją jest przenosić warstwy informacji, które zaprogramują wspomnienia trzymane głęboko w sobie. Wasze komórki zawsze wymieniają informację z kosmosem i Ziemią dzięki warstwom czasu. Prosimy was na otwarcie się na badanie tajemnic Ziemi. Istotna część cywilizowanego świata najwyraźniej ściga się w kierunku sądu ostatecznego poprzez opieranie się swoich wierzeń na wrodzonych fałszach. Ziemia jest zawsze czujna, świadoma i zawsze działa w większej kooperacji z formami myślowymi, pojęciami i uczuciami, które otrzymuje. Najważniejszym jest mieć szacunek do siebie i Ziemi, a nawet jeżeli nie rozumiesz jej wielu tajemnic, to poświęćcie jej czas, ona wam je ujawni. Waszym największym darem ludzkiego dziedzictwa jest osiągnięcie otwartego i poszukującego umysłu, który jest domem dla gwałtownego rozpoznawania rzeczywistości stabilnie redefiniującej przebieg doświadczania człowieka.
Technika produkcji masowej traumy, co służy kontroli ludzi była ciągle używana. Fałszywe tworzenie wroga jest starym chwytem, który wspiera strach i intencjonalnie tworzy niestabilność po to, aby podzielić i podbić jasność, która tkwi w każdej istocie ludzkiej. Ludzkość szybko się budzi na trudny sprawdzian pytania o cel istnienia, a na wielu wprowadza traumę i dramaty, które wypełniają wasz świat na wyższą ścieżkę do wyższej świadomości. Kiedy się stoi w obliczu chaosu, zgiełku i nagłej, szokującej oraz zaskakującej zmian. To rdzeń duchowej esencji podnosi się. Jest dobrze znanym, że ludzie posiadają nieposkromiona duszę i że w wyniku pomyślnych okoliczności dusze mogą być wzywane do narodzin cudownych i znaczących rozwiązań. Błyskotliwość waszej duszy jest oparta na nadzwyczajnym współdziałaniu z całym istnieniem. Jesteście zrodzenie z duszy, poszukując badania rzeczywistości w czasie, gdy mroczna zasłona ignorancji jest podnoszona, a to nie jest łatwym zadaniem. Macie osiągać wiedzę jako stwórca. Wszystkie działania i wynikające z tego zdarzenia pochodzą ze współpracy, która ma do czynienia z wieloma poziomami rzeczywistości, a uznanie, że jesteście wielowarstwowi i wielowymiarowi jest rdzeniem podstawowym wyzwaniem, aby żyć swoim przeznaczeniem.
Rządzący światem długo rozumieli, że ludzka jest potężna i złożona, a po prostu ona jest kreatywna i kocha miłość. Wojny i przemoc muszą dlatego być podjudzane przez ludzi agentów, którzy są opętani przez ludzkich przez niefizyczne jednostki o podstępnej i krwiożerczej naturze. W innych królestwach istnienia, niewidzialne, emocjonalne częstotliwości, których tak ochoczo dostarczacie, są czytane, odczuwane i rozumiane. Te częstotliwości mogą być również używane z różnym obciążeniem. W waszym świecie, patrzycie na książki i słowa pisane jako na obiekty informacji, jednak z innych punktów widzenia rzeczywistości, częstotliwości odgrywają podstawową rolę i są widziane jako narzędzie świadomości ze swoją formą celem. Gdy najwyższy strach jest tworzony masowo, wibracja jest jak mnóstwo wybuchów atomowych podróżujących w różne poziomy i alternatywne rzeczywistości. Niestety są także i inni, którzy żywią się częstotliwością waszego strachu i używają jej produkcji, by was kontrolować.
Już dawno temu zaistniał plan stworzony przez nikczemnych władców świata, żeby skupić uwagę całej ludzkości na jedną prawdopodobną linię czasu. Pamiętajcie, że kiedy odrzucacie swoją rolę w odpowiedzialności za tworzenie życia, to tworzycie innych, którzy będą nim rządzić za was. Oszukańcze mechanizmy stojące za wydarzeniami z 11 września są przykładem klasycznego rytuału czarnej magii, jako próby kontrolowania i kierowania czasem, żeby go przekręcać, robić pułapki i żeby prowadzić tylu ludzi ile to jest tylko możliwe przez portal strachu w wyniku planowanego programowania medialnego. Zdarzenia zawsze można planować, jednak ich wynik nie może być przewidziana, bo zasada niepewności panuje, a w każdym momencie wolność wyboru odkrywa się.
Uczestniczycie w ostrym sprawdzianie jak uczyć się kierować energię. Będzie dalej kupować strach ? Będziecie dalej wierzyć temu, co jest powiedziane w gazecie ? A może jednak będziecie dążyć do poszukiwania pytań dzięki ufaniu sobie i swojej intuicji ? Ludzie na całym świecie są zmuszeni do myślenia za siebie, do wiary w siebie i do świadomego tworzenia swojej rzeczywistości oraz kotwiczenia energii odpowiedzialności za siebie i własnej godności na tej planecie Przebudzenie nie dotyczy zła w stosunku do dobra czy światłą w stosunku do ciemności, lecz ucieleśnia współdziałanie dobra i zła, światła i ciemności, grając z energiami waszego świata z nieskończoną cierpliwością po to, byście mogli się uczyć. Każda osoba na Ziemi miała wcześniejszą wiedzę na temat tej ery i wybrała, żeby tu żyć dla tego ważnego, bezprecedensowego i głębokiego duchowego przebudzenia. Ryzyko jest wysokie tam, gdzie świadomość porusza się z gęstości do światłą, gdzie materia jest „uduchowiana” i tam gdzie mówi się, że dusza powstaje, aby podjudzać majestatyczną falę inspiracji i uzdrowienia, która ostatecznie będzie transmitować częstotliwość duchowych osiągnięć wśród korytarzy czasu.
Będzie wiele prób czynionych przez różne fizyczne i niefizyczne istoty, aby kontrolować i zamknąć czas po to, żeby stworzyć mniej prawdopodobnych wyborów. Media odgrywają te kontrolę każdego dnia wytwarzając to samo straszne wyobrażenie i przekręcone pojęcia intencjonalnie programując wasze wierzenia. Musicie się nauczyć myśleć za siebie. Jesteście wzywani do rozpoznania programowania strachu, który jest zaprojektowany do rozłożenia indywidualnej psychologicznej i duchowej siły, by pozostawić was w niemocy i beznadziejnie sfrustrowanych. Spojrzyjcie wokół. Wybór stoi przed wami. Pory roku się zmieniają więc i wy możecie. Bądźcie podatni naprawdę, gdyż musicie mieć wiarę, że jesteście kierownikami swojego doświadczenia, a jeżeli naprawdę będziecie zwracać na to uwagę, to zobaczycie świat bezpieczny dzięki waszemu własnemu tworzeniu. Musicie mieć wsparcie, aby widzieć szerszy obraz rzeczywistości i żeby kotwiczyć nowe rozwiązania.
Gdy naprawdę będziecie wierzyć w siebie, to będziecie wiedzieć, że częstotliwość, którą nadajecie przyrasta szybciej niż jakikolwiek sygnał, który anteny i satelity wydzielają. Maszyneria nie potrafi prześcignąć mocy waszej wrodzonej biologii, a wy będziecie się uczyć uświadamiać wielką prawdę dzięki badaniu głębokich niuansów tego, kim naprawdę jesteście. Największą ironią wynikającą z tego, jest to, że wydarzenia traumatycznej i tragicznej natury często wyciągają to, co najlepsze z ludzkiej duszy. Trauma jest wielostronnym narzędziem, i daje to, że gra przebudzenia następuje w wielu rzeczywistościach i wiele intencji ustawia stan. Zgadzacie się być częścią tego co doświadczacie. Indywidualne i zbiorowe stany snu badają różne dramaty i prawdopodobieństwa oraz oferują szanse wypracowania rzeczywistości zanim się wydarzy. Zawsze macie wybór. Jeśli poszukujecie wielu duchowych szans dających wynik ze zdarzeń nanosekundy, to będziecie wzrastali w świadomości, kiedy wasz dusza będzie miała coraz większe zaufanie.
Musicie wierzyć w spokojną stabilność, którą potraficie dostarczyć dla budzącego się świata dzięki interwencji współczującej życzliwości we wszystkich życiach i prawdopodobieństwach. Zło gra ważna rolę i musicie się nauczyć je rozpoznawać. Zbyt często ci, o największym zaufaniu, wskazują placami na zło, jednak tak naprawdę on wskazują na samych siebie. Wielu z waszych bohaterów i przywódców upadnie z piedestałów jako część koniecznego upadku mocy, bo wszystko, co zgniłe i zepsute, się rozkruszy. Zdrada i desperacja jest wokół was wszystkich tak samo jak uczciwość i miłość. Zwróćcie uwagę na cel waszej podwyższonej wrażliwości i poznajcie prawdę, gdy ją poczujecie. Musicie mieć wolę docenienia i chronienia swoich rzeczy. Dzieci dostosują się do swoich osobowości opartych na prawdzie, którą dzielicie z nimi i rzeczywistości, które modelujecie. Możecie albo się odnosić, albo buntować przeciw temu, co modelujecie. Naszą radą jest zawsze być prawdomównym w stosunku do swoich objaśniając im podstawową terminologię tego, co się ukazuje i pozwólcie im własne wybory w stosunku do tego, jak to interpretować. Wpajajcie im z ufnością, że jesteście tam dla nich Dajcie swoim dzieciom prawdę, miłość, odpowiedzialność i zasady, bo one potrzebują granic i wytycznych. Nieco telepatii potrafi czynić cuda, żeby wyjść naprzeciw intencjom. Pozwólcie się im dowiedzieć, że ufacie im i że potrafią wam zaufać. Każdy rodzic buduje obywatela światowej przyszłości, jaką przyszłość przygotowujecie dla swoich dzieci ?
Szliśmy przez czas, żeby być tutaj , aby wspierać was, szanować was i uczyć się od was. Naszą intencją jest wyjaśniać wydarzenia waszego świata z innego punktu widzenia i przynieść wam z gracją prawdę. Pomimo tego, że niektóre z tych prawd mogą być trudne do zaakceptowania, to one są warte rozważenia. Jesteśmy wielowymiarowymi osobowościami. Istniejemy jednocześnie w waszym świecie, naszym i wielu innych. Potrafimy się komunikować i działać z różnym powodzeniem na tych różnych obszarach i modelujmy was dla waszego własnego wielowymiarowego przeznaczenia. Jesteście wielowymiarowi w świadomości, a każdy dzień, który z przemija z tych dwudziestu pięciu lat, przyciąga cię bliżej ku prawdzie. To, co robicie tu i teraz wpływa na dawny karmiczny dramat, który został uwięziony w trybie powtarzani, odgrywając się znowu i znowu przez wielkie cykle istnienia. Ten sam starty dramat traumy ma do czynienia z kierowanym strachem i przemocą celowa pokazywaną i sprzedawaną z warstwami kłamstw. A dla tych, którzy są zdolni to, żeby to zobaczyć dla tych, których prac polega na tym, żeby wyjaśnić, zbadać i pytać po to, aby podźwignąć ludzkość, prawda jest łatwo rozpoznawalna. My stoimy przy swoim drogi przyjacielu, bo świat gdzie istnieje spokojne i znośne prawdopodobieństwo jest tworzony. Nasze pytanie brzmi, czy będziesz go tworzył(a) ?
Mogą ujawnić się ciężkie sprawy wzdłuż tej drogi tak samo, jak kilka wielkich cudów. Nawet niektórzy aktorzy zła mogą być zmęczeni swoimi rolami w święcie Trzech Króli, a uświadomienie sobie, że ich kwestie w roli tajemnic ranienia i ukrywania nie są już dłużej potrzebne. Te czasy są zdumiewające, fascynujące, krytyczne i skandalicznie wypełnione szansą wieli wcieleń, największym wyzwaniem jakie macie jest wykorzenić z planety. Oparte na strachu wibracje z dramatu ludzkiej traumy utrzymywały i utrzymują niefizyczne jednostki przez eony. Musicie się nauczyć cenić dynamikę tworzenia zamiast padać łupem projektów kierowania umysłem, które charakteryzują te czasy. Z tym w umyśle, skupcie swoją intencję i połączcie swoje serce z Plejadami, a potem z Centrum Galaktyki, następnie z rdzeniem Ziemi i transmitujcie częstotliwość miłości. Pomimo tego, że jesteście wibrującą istotą energii sięgającą w wiele rzeczywistości, to jesteście głownie tu i teraz, aby uczyć się, wzrastać i robić coś innego. Naszą intencją jest otworzyć drzwi na nowe prawdopodobieństwo, jednak nie potrafimy stworzyć waszej rzeczywistości, gdyż tylko wy potraficie stworzyć świat. Oferujemy wam pomysły dokładnie tak, jak to robią wasi prezenterzy wiadomości, a od was zależy, by wybrać w co wierzycie: potępienie i mrok czy bezpieczny, możliwy do podtrzymywania przez siebie wytworzony świat, gdzie współpraca wielo-wszechświata czeka na waszą uwagę.
Wasz podróż na Ziemię jest częścią waszego duchowego dziedzictwa, bo śmierć nie niszczy świadomości, a wy kontynuujecie naukę, wzrost i doświadczenie życia w licznych cyklach czasu. Część życia ma do czynienia poznanie jak umierać. Potraficie się uczyć intencjonalnie przełamywać strach przed nieznanym i używać swojej woli i intencji, żeby wjechać z waszą świadomością w inna rzeczywistość z gracją pozostawiając swoja fizyczną formę. Śmierć jest częścią życia. To nie jest przypadkowe działanie, to jest raczej umowa czasowa, wy macie więcej mocy w swoim życiu i śmierci niż to sobie uświadamiacie. Musicie się nauczyć interpretować waszą rzeczywistość z wielowymiarowej perspektywy, która jest nasycona celem i intencją, a jeżeli nie, to zostaniecie przyciągnięci do scenariusza niemocy takiego jak wojna, głód, choroba czy każdą inną drogę, którą obierzcie, aby ograniczać siebie. Wybór, przed którym każdy stoi polega na selekcji albo częstotliwości strachu albo częstotliwości miłości. Miłość jest paliwem, a największym darem dla świata jest wasza wersja częstotliwości miłości.
Kiedy zaczynacie szukać samo-spełnienia, to tak naprawdę zaczynacie żyć. Mądrze jest pamiętać, że jesteście tutaj z powodów, które będą coraz bardziej się ujawniać, a to, że nie potraficie czegoś zobaczyć, to nie znaczy, że nie istnieje. Elektryczność, fale radiowe, mikrofale. Promieniowanie kosmiczne, formy myślowe i istoty z innych rzeczywistości często wytężają swój wpływ na wasze życie bez bycia choćby najmniej świadomym. Życie w tych czasach wymaga odwagi. Ono wymaga pewności siebie, wytrzymałości, stabilności, a szczególnie miłości do siebie oraz zrozumienia, że obraliście, aby być tutaj z bardzo konkretnych powodów. Prosimy was o robienie czegoś innego, o wspieranie wszystkiego, co poprzez świadome tworzenie myśli, umocni i wzmocni was w celu złapania fali nowego potencjału. Pamiętajcie, że wybór podjęcia ryzyka jest kluczowym aspektem życia wolności.
Śnić i marzyć znaczy żyć. Stan śnienia jest giętki i elastyczny, nauczcie się go używać w bardziej kreatywny i spełniony sposób. Zanim pójdziecie spać, poczyńcie jasne intencje w stosunku do tego, co chcecie stworzyć albo rozwiązać w zewnętrznym świecie. Miejcie intencję śnienia o czymkolwiek, co chcecie, by się objawiło. Pomimo tego, że możecie nie pamiętać swoich snów, to z pewnością może śnić z intencją stworzenia harmonijnego rozwiązania wszystkich swoich wyzwań. Sens jest konieczny, a kiedy sen i śnienie są zakłócane przez długiego kresy czasu, to spływacie w stan nudy, a przy takiej utracie kreatywności, łatwo jest was kontrolować.
Pozbawianie snu od dawna jest używane jako narzędzie do kontroli umysłu. Wy dosłownie uczycie się na temat fizycznej rzeczywistości ze stanu snu. Użyjcie narzędzi w ręku, aby umocnić swoja rzeczywistość, macie wielką wolność, żeby sprawdzić pewne zdarzenia, sprawdzić różne prawdopodobne wybory i wyniki wszystkich wydarzeń w budzącym się świecie.
Jesteście tutaj, żeby doświadczać radość zachwyt w tym, co życie ma do zaoferowania, aby wspierać wasze unikalne pomysły na świat i żeby dać osobistą doskonałość. Cywilizacja jest oparta na umowie, w czasie przechodzenia przez most z jednego do drugiego, jesteście wzywani do zaoferowania wizji harmonii i współdziałania w świecie w szerszym zrozumieniu. Starajcie się o szlachetne wartości i żyjcie w godnych intencjach. Moc jest zawsze sprawdzianem charakteru, a więc wzmocnijcie się pytaniami. Bądźcie odpowiedzialni i zaakceptujcie odpowiedzialność za wasze życie, bo to jest największe wsparcie, które możecie dać waszej cywilizacji. Wasza odpowiedź na każdą sytuacje czy wydarzenie określa jej rezultat. Musicie pozwolić sobie na naturalny luksus kochanie siebie i otwarcia swojego serca na odczuwanie wdzięczności za wszystko, co stworzyliście. W pewnym sensie musicie liczyć na swoje dary i odczytać znaki, które ujawniają transformacje waszej świadomości.
Najlepszym sposobem radzenia sobie z tymi czasami przyspieszonych energii jest ugruntować się i być stabilnym. Eliminujcie wszelkie przeszkody, które są znakami ucieczki i oszustwa, a dla stabilności swojej uwagi, oczyść swój umysł i obserwuj. Musicie być obecni w swoim ciele po to, żeby rozwinąć swoje zdolności, a możecie zacząć wyobrażać sobie wszystkie stany świadomości jednoczące się w harmonii, kiedy tworzycie częstotliwość złożoną z pragnienia waszego serca, aby żyć w bezpiecznym i świadomie inspirowanym świecie. Musicie nauczyć się żyć w tych czasach, żeby zaadaptować i dostosować swoja postawę poprzez intencje waszej ścieżki i przetwarzanie jej z pewnością siebie i zaufaniem. Musicie zidentyfikować myślenie destrukcyjne, a potem je wymienić. Strach niszczy wyobraźnię i paraliżuje ciało. Jesteście tutaj, żeby odnowić pokój i godność gatunku ludzkiego, więc musicie cenić ojczyznę waszej duszy poprzez docenienie zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej rzeczywistości. Prawdziwe bezpieczeństwo pochodzi z zaufania i pewności siebie, jak również z silnej i trwałej podstawy rozwiązywania, która jest oparta na emocjonalnym i duchowym zrozumieniu życia. Wasz wewnętrzne bezpieczeństwo jest bezpieczeństwem świata zewnętrznego.
Częstotliwość miłości czakry serca tworzy przestrzeń, żeby bezpieczne i radosne, polepszające zmiany nastąpiły. Spokojny, ufny i zrelaksowany widok idzie długą drogę w kierunku tworzenia rozwiązań. Gdy bark jest zmartwień i napięcia w waszej wibracji elektromagnetycznej, to potraficie przejść każdy kryzys z łatwością. Utrzymywanie napięcia jest jak budowanie fortecy wokół umysł, kiedy się tworzy blokady, to zamyka się zasięg ruchu na wielu poziomach rzeczywistości. Ponoszące jakość życia energie słoneczne i siła witalna kosmicznego promieniowania nie będzie się łączyła z waszymi wewnętrznymi ośrodkami komunikacji, jeżeli zamknięcie albo zawalicie swoje pole energii poprzez strach. Musicie obrać rozpoznanie, a potem rozpędzenie swoich lęków, a następnie rozwiniecie częstotliwości, które wyśrubują swój umysł w bardziej energiczny i przebudzony stan dzięki tworzeniu równowagi w życiu. Użyj mocy i piękna natury, bo one są naturalnym remedium dla niesfornego i zakłopotanego umysłu. Nadmierne wystawienia na elektroniczne obrazy i słowo drukowane stłumiło pełne zdolności ludzkiej wyobraźni, a powracanie do natury ponownie zrównoważy i odnowi wrodzone poczucie siebie.
Widok i woń kwiatów oraz ożywiony dźwięk brzęczących pszczół i cierkających ptaków dostosuje częstotliwości falowe twojego mózgu i zrównoważy prawą i lewą półkulę tak, że jesteście w pewnej synchronizacji z kosmicznym umysłem. Natura nie stanie się przestarzała czy wyczerpana w wyniku fanatyzmu naukowego skrzywionego w kierunku łapania dusz ludzi i przemieniania ich w roboty czy elektroniczne istoty. Rzeczywistość zbudowana na nadużyciu energii nie potrafi się utrzymać. Cywilizacje rozwijają się pomysłów, którymi są karmione, a wy jesteście kreatywną istotą, która ma wolność wyboru każdej wersji świata, jaką chcecie. Energie wydarzenie obecnej epoki stosują zmiany i wyzwania, które konfrontują was z najgłębszymi prawdami, które pozwalają wam stwierdzić kim naprawdę jesteście. Jesteś potężną istota w środku zmian, które wyłożą to, co najlepsze w duszy ludzkiej, a poprzez zmianę sposobu w jaki myślicie na swój temat, zmienicie świat.
Najważniejszym dla ludzkości jest uświadomić sobie konsekwencje wojny. To jest stary problem, który podąża z waszym czasem czekając na wasze oświecenie. Nie tylko wojna jest niekoniecznym działaniem, gdyż jest także nim wstręt do duchowej ewolucji, a uwiecznia to następna runda życia i śmierci w strachu prawdy. Na początku wszystko jest budowane w umyśle. Spokój jest rozwiązaniem, a on się zaczyna w środku. Po to, aby mieś świat w pokoju, ludzie tego świta muszą naprawdę pragnąć pokoju i mieć wolę uczynienia wibracji koniecznych do stworzenia tego. Nieliczni potrafią rządzić wieloma, jednak to nie tylko polega na tym że kilkoro potrafi podporządkować masy. Wasze myśli i intencje są wielce wzmacnianie, kiedy się łączą z innymi. Aby mieć wpływ na swój kraj i społeczeństwo, które ustanawia teraz pokój, dołącz się do grupy ludzi o podobnych poglądach każdego miesiąca w nowiu księżyca czyli w tradycyjnym czasie obsadzania i obsiewania rzeczywistości. Przystosujcie swoje szacowne ceremonie i skoncentrujcie i intencje na pokoju. Siły na tury poczują wasze intencję, jak się będą po miedzach odbijały, które są subtelnymi liniami energii, które biedną wzdłuż powierzchni Ziemi.
Ludzi, gdy poczuli więź z naturą i praktykowali swoją naturalną magię, to telepatię i śnienie traktowali jako podstawowe narzędzia. Musicie nauczyć się nowego poziomu szacunku do mocy waszych intencji, żeby uwarunkować i zobiektywizować przestrzeń wokół was. Istnieje jedynie garstka tych, którzy chcą zabić i garstka mających obsesję zniszczenia Ziemi. Jest wielu natomiast, którzy chcą, żeby Ziemia, jej ludzie, jej stworzenia żyły i prosperowały. Świat wojny musi inwestować czas, intencję uwagę i energię, aby manifestować środowisko dojrzałe na zniszczenie. Bezpieczny świat jest także inwestycją energii intencji. Każda osoba podejmuje decyzję. Wiedza taka, jaką macie i obserwacja innych podejmujących wybory będzie jednym z najtrudniejszych aspektów transformacji. Jesteście tutaj po to, żeby uczestniczyć oraz aby obserwować i być świadkiem wszystkiego, co wyjdzie na jaw. To, jak przetwarzacie swoje emocje i jakość symfonii, które odgrywacie na swoim fortepianie o długości dwóch mil określi kody, które ostatecznie będziecie zdolni oddać, kiedy ściągacie nadchodzące energie.
Kiedy energia coraz bardziej przyspiesza, a miliardy ludzi budzą się ze swojej drzemki, to wybór musi być podjęty przez każdego, aby stać na pozycji docenienia życia. Ostatnie odczyty wskaźników środowiskowych pokazują, że pewne ekologiczne czynniki, które były stabilne przez ostatnie pól miliona lat zmieniły się gwałtownie w ciągu jedynie kilku dekad. Ukazujący się problem ekologicznej katastrofy jest bezpośrednim odbiciem stanu ludzkiej świadomości zbiorowej. Zewnętrzny świat odbija wewnętrzne kwestie. Jesteście środowiskiem i dlatego musicie rozwinąć swoją świadomość i docenić siebie, Ziemię i swoje miejsce w wielo-wszechświecie. Jesteście tutaj na Ziemi, żeby wyleczyć tany traumy, strachu i oddzielenia, które się nazbierało w ludzkich genach prze ostatnie pięćset tysięcy lat.
Gdy komputery przyspieszają i wykonują coraz więcej funkcji, przetwarzając więcej danych na sekundę, to właściwie one naśladują neurologiczny, komórkowy i genetyczny rozwój u gatunku ludzkiego. Obecnie ma miejsce rozkwit w umysłach i sercach ludzkości, a wy jesteście wszywani do uznania swojego miejsca w wielkim schemacie stworzenia dzięki rozwijaniu swojej świadomości oraz badaniu niezwykłych i nieograniczonych szans duchowych, które odróżniają te czasy. Potrzebne jest wasze wsparcie. Ustanówcie mocne i jasne fundamenty moralnej doskonałości i dążcie do najwyższych etycznych zasad i cnót. Może poczynić wartościowe wsparcie dla planety dzięki otwarciu swojego serca i umysłów oraz używając swoich wewnętrznych darów, żeby stworzyć bezpieczny, kochany i spokojny świat, gdzie całe życie jest cenione. Każdy akt dobroci i rozważanie zmian, polepsza kierunek życia, więc żyjcie z większą namiętnością w stosunku do tego kim jesteście zharmonizujcie siebie i innych z szacunkiem, na który wszyscy zasługujecie.
Komiczny umysł jest zbudowany na wspaniałomyślności, która pozwala wam brać doświadczanie stworzenia bądź zniszczenia, integracji bądź podzielenia. Stwórcą albo ofiara - wybór należy do was. Życzliwa moc wyższa wspiera i podtrzymuje wasz świat, a jest to bezimienne źródło energii, które nie potrzebuje żadnej czci poświęcenia ani zbijania, żeby się dzielić mocą z wami. Dużo szerszy plan rozwija się w kosmosie, nasiona zostały zasadzone przez każdego na Ziemi. Pomimo tego, że technika ludzkiego umysłu jest naturalnie wyposażona w podwyższoną świadomość, to musicie podjąć decyzję, żeby jej używać. Zintegrowany i dobrze zrównoważony umysł jest wibruje z częstotliwością, która jest odporna na negatywne wpływy. Dostawcy tyranii odgrywają znaczącą rolę w grze oni wstrząsają waszą rzeczywistością do jej cna i dają wam głośny dzwonek na pobudkę. Poprzez zagrażanie waszemu bezpieczeństwu i przetrwaniu, imperium dnia działa jako bodziec zmuszający do stworzenia częstotliwości samo-spełnienia. Nowe, obywatelskie nieposłuszeństwo stale pobudza ludzi umysł, a wiedząc, że potrzeba jest matką wynalazków wiemy, że wyniki tego przebudzanie mogą katapultować ludzka duszę w ogromne i łaskawe horyzonty współczucia, kreatywności i sławnego już rozwoju duchowego. Tutaj znowu wybór należy do was.
Im więcej wybierzesz wziąć mocy duchowej, tym większe wsparcie będzie w kierunku stabilizacji planety. Celem naszego przecięcia z waszą rzeczywistością jest pokierować was w kierunku waszej, własnej mocy wewnętrznej czyli siły, która została usunięta w cień, była ignorowana, nie ufano jej, więziona ją, a nawet uważano ją za zło. Wasza wewnętrzna moc istnieje jako niezbywalne prawo świadomości. To jest narzędzie życia i wpływania na świat, który was napotyka. Każde duchowe przebudzenie jest wyzwaniem, ponieważ reinterpretacja rzeczywistości zawsze w to jest zaangażowana. Musicie przywołać swoja odwagę wynurzyć się z zaprzeczenia, bo tylko wtedy dowiecie się i uświadomicie sobie, jak wewnętrznie połączeni jesteście. Gdy bierzecie odpowiedzialność za wasze energie życiowe, to rozważcie następującą proklamację z wielką uwagą, bo te słowa, gdyż te słowa ilustrują pojęcia uwarunkowania waszego życia z postawą wrobionego zaufania:
„Jestem stwórcą. Jestem tutaj, żeby stworzyć bezpieczne i obfite życie. Poprzez wibracje i częstotliwości wybieram być zdrowym, produktywnym i mądrym. Jestem wielce wdzięczny za moje zdolności uznania, że myśli wytwarzają częstotliwości i potrafię stworzyć częstotliwość, która wspiera bezpieczny i prawdopodobny świat, w którym żyję poprze kierowanie energii w kierunku tego, co chcę doświadczyć. Kroczę przez życie z jasna i świadomą intencją tkania swojej energii cienką nicią na wielkim i pięknym arrasie na całym świecie jaki napotkam. W pełni uświadamiam sobie, że prawdopodobieństw i systemów wierzeń istnieje na równi z moimi. Ja w swoim jestem bezpieczny(a), W swoim jestem prowadzony(a). W swoim kocham i ufam swojemu ciału. W swoim wiem, że moje komórki przewidują i że jestem współtwórcą wielo-wszechświata Wiem, że jestem wartościową istotą Wiem, że otrzymam impulsy, znaki, sygnały i przewodnictwo, które potrzebuje, by zawsze być we właściwym miejscu i właściwym czasie dla swojego najwyższego dobra i wszystkiego, co jest wokół mnie. To wszystko wiem i za to jestem najbardziej wdzięczny.”
Dzięki byciu sobie użytecznym w szerszym znaczeniu mocy osobistej, odkryjesz podniosły stan wszechmocy, która jest mocą uzdrawiania, Waszym największym uświadomieniem, które ma być wyniesione z życia w następne będzie na temat uzdrawiającej mocy miłości. śród swych wielu wspaniałości, triumf miłości polega na zdolności do widzenia sensu, celu i znaczenia zdarzeń z życia, aby zgodnie z wolą wyrzuciły i przełamały wzorce postrzegania i wierzeń, które zamykają je w danym miejscu. Jak już dojdziecie do prawdziwego zrozumienia mocy miłości, to będziecie mogli bezpiecznie ryzykować w obszarach zarówno fizycznej, jak i niefizycznej rzeczywistości w potrzebie oczyszczania i uzdrawiania. Na całym świecie obszary, które są rozmiękłe, zniszczone i w potrzebie rehabilitacji są symbolami energii odbijającymi wewnętrzny świat uczuć i wierzeń. Bo to są obszary wewnątrz waszych genów, które niosą dawne rany rozpaczy i bycia ofiarą. Cykl świadomości jest zaangażowany w to uzdrawianie linii czasu dotyczy pół miliona lat w waszej terminologii czyli czas kiedy napływ energii zmienił plan gry na Ziemi. Gra sama w sobie jest dawnym, wspólnym przedsięwzięciem, odgrywanym by wyrazić żywą sztukę kreatywności, a kiedy gry i dobre dramaty są grane, to przeciwnicy i wspólnicy mogą być zdani na dostarczenie mnóstwa figlarnych działań.
Wielu z waszych przodków rozwinęło i używało swoich umiejętności widzenia powyżej liniowych przypuszczeń, które nowocześni ludzie uznali jako jedynie słuszna interpretację czasu i przestrzeni. Czas jest równoczesny, a wiele form inteligencji „przegląda” wasze teraz i współdziała z waszym światem skupiając swoją uwagę w waszym kierunku. Oni są przyciągani do tej nanosekundy, ponieważ czasy przyspieszonej energii utrzymują szanse, że częstotliwości niemocy mogły być wyleczone. Doświadczenia mogą być ponownie interpretowane i zrozumiane z punktu widzenia spoza czasu, a kiedy pojmiesz, że jesteś wielowymiarowym stwórcą, to pojmiesz, że istnieje sens i cel życia, który faluje daleko poza odpowiednią erę. Gdy już będziecie już zdolni do otwarcia się na te nową wiedzę, to wasz nowa mądrość wyciągnie z was najlepsze waszych zdolności. A kiedy już będziecie zdolni do ujrzenia szerszego obrazu rzeczywistości, to możecie wydalić skostniałe formy myślowe bycia ofiarą i poczucie bezsilności, które utrzymuje was i waszą linię genetyczną na uwięzi.
Wasi przodkowie także uczestniczą w tej grze ze swojej własnej perspektyw, a wielu z nich harmonizuje się z waszym pragnieniem rozwinięcia waszej świadomości na inne rzeczywistości. Wiele wymiarów świadomości łączy się ze sobą, żeby pracować nad uwolnieniem duszy ludzkiej. Kiedy koncentracja twojej energii jest czujna mentalnie i ufa w głębi serca, to jest ustanawiana równowaga wewnątrz waszego pola. Pomimo tego, że życie w ufności wymaga dużego przesunięcia świadomości, to wiecie, że nawet widoczne przeciwności oferują szansę wzrostu waszej duchowej świadomości. A kiedy rozwijacie głęboką wdzięczność za życie, to naprawdę poruszcie się do przodu w grze.
Uświadomicie sobie również, że poprzez was inni także grają w tej grze. Przyszliśmy na Ziemię, aby grać w grze, która jest odgrywana w całym istnieniu. Gdy czas coraz bardziej płynie, a atmosfera się zagęszcza., to znacznie każdego gracza staje się coraz bardziej widoczne. Ostatecznie każdy może dowiedzieć się, że ma możliwość uczestniczenia w nanosekundzie i dać zdumiewająco łatwy do zapamiętania cel. Pogrążenie się w fizyczności i badanie głębin emocji, odczuwanie zranienia i niemocy, a potem wynurzenie się z tych odczuć i i zobaczenie sensu i celu wzorców życia oraz rozpoznanie i zastosowanie swojej mocy do zmiany rzeczywistości - o to chodzi w tej grze !
Na początku trzeciego milenium wasz miejsce we wielo-wszechświecie jest ciągle wielką tajemnicą. Decyzja tworzenia prawdopodobieństwa, która podtrzymuje wasz wzrost, jako duchowej istoty zawsze jest obecna i zawsze czeka na podjęcie. Jeżeli pamiętacie, żeby stosować tę naukę: intencję, oczekiwanie, działanie, rezultaty, to będzie to myślą przez jako pionier trzeciego tysiąclecia, pionier mocy miłości, pionier świadomości, a ostatecznie jako pionier ludzi. W waszej epoce, wasz czas na Ziemi nie polega na budowaniu potężnych monumentów do rozważania dla potomności. Potencjał wielkości waszej cywilizacji tkwi w czymś dużo bardziej efemerycznym i ezoterycznym, gdyż to ma do czynienia z używaniem umysłu do budowania częstotliwości świadomości, która rozbierze zasłonę ignorancji, która kontroluje ludzkość.
Jesteście jedną ludzką rodziną rozpaczliwie potrzebującą rozjemców, którzy mają szacunek dla świętości życia. Każda myśl i uczucie przenosi swoje swój własny wibracyjny podpis i aby uwolnienie siebie dzięki badaniu głębin własnej inteligencji emocjonalnej jest aktem, który potrzebuje wielkiej odwagi i współczucia. Jesteście wzywani do przemyślenia historii Ziemi przez wyniesienie siebie ponad niewiedzę i poprzez jednoczenie się z ludźmi na Ziemi, gdy się budzą z długiej i solennej drzemki. Pokojowe stosowanie swojej inteligencji emocjonalnej w kierunku szanowania inteligencji na Ziemi, i akceptacja odpowiedzialności za stanie się w pełni poinformowanym na temat dziedzictwa ludzkości jest teraz najwyższym priorytetem.
Budzenie się świadomości jest nie do zatrzymania. Musicie cenić życie, którym żyjecie. Potraficie się szybko adaptować i jesteście dobrze przygotowani na wielu poziomach rzeczywistości, aby radzić sobie z przez siebie wybranymi prawdopodobieństwami. Zwróć i skup uwagę, a twój umysł, ciało oraz poziomy subatomowe twojej istoty zacznie pojmować nową inteligencję Zapamiętajcie, że dźwięki, obrazy i zapachy natury tworzą równowagę półkul pomiędzy prawą i lewą stroną mózgu, pozwalając się dostroić do tego, co następuje z wielką precyzją i jasnością. Gdy równoważycie swoje ciało, to możecie zintegrować nowe pola energii, które przenoszą kody świadomości do nawigacji przez tę potężną transformację. Jesteście tutaj, aby przywrócić dziedzictwo i pełna operatywność urządzenia do odczytywania kodów, które nazywacie ludzkim ciałem. Kiedy wszystko przyspiesz, to my przypominamy wam ponownie, że wszystko jest tańcem energii, wirującym morzem cząstek subatomowych, które mogą być rozróżniane, żeby stać się symbolami energii używanymi do określania pola do kreatywnej ekspresji. Na jakimkolwiek poziomie odgrywacie tę grę, to dotyczy to nauki jak pływać w symbolach używanych do wyjaśniania, badania i odróżniania pola istnienia we współpracy z innymi wersjami i interpretacjami rzeczywistości. A rozwój waszego gatunku ma do czynienia z bezpośrednim uczniem się poprze doświadczenie natury. Ostatecznie to wy jesteście za to, co tworzycie.
Kiedy ludzie będą zwracać większą uwagę na naturę i zadbają o Ziemię bardziej niż obsesyjnie pasjonując się wojną albo portfelami finansowymi, to poznacie, że przejście do szerszej świadomości naprawdę ma miejsce. Ziemia musi być to kochana w swej żywotności, natura musi być uznana i ceniona, jako inteligentnie zaprojektowany system informacji, który łączy was z warstwami wielowymiarowych rzeczywistości. Używanie trucizn, materiałów wybuchowych i bolesnych częstotliwości, żeby niszczyć wszystko czego nie rozumiecie jest następnym etapem zaprzeczenia, które wypiera właściwe znaczenie życia. Rośliny i stworzenia bardzo często współpracują, kiedy skupicie swoją uwagę i nauczycie się komunikować z nimi.
Spędzajcie więcej czasu w naturze. Wyłączcie klimatyzację i otwórzcie okna. Zauważcie jak natura stworzenia utrzymują ruch energii w swoich gwarnych działaniach. Pogrążcie się w dźwiękach, widokach, zapachach i znakach, które oferuje natura. Zrób sobie długi spacer, prześpij się na Ziemi dla odmiany i zbierz się z przyjaciółmi oraz ukochanymi, by popatrzeć na gwiazdy. Zwolnijcie i usiądźcie wśród drzew, spędźcie wolne popołudnia na łąkach bądź nad morzem, popływajcie w wodach i delektujcie się słodkimi odczuciami inteligencji natury. Użyjcie swojej uwagi, aby skupić się na tańcu subtelnej energii. Pamiętajcie, że kiedy nie skupiacie uwagi własną wolą, to inni ją zabierają, żeby jeździć jak kolejka górska z wesołego miasteczka po ich wersji rzeczywistości. Każdego roku przesilenie letnie zabiera w na szczyt dostrojenia w postrzeganiu. Dostrójcie się dzięki zwróceniu ulokowaniu uwagi na naturze, gdyż nowa energia przychodzi, a wy z pewnością nie chcecie opuścić najnowszych wiadomości ze słońca! Użyjcie swojej mocy do stworzenia bezpiecznej i wychowującej wersji rzeczywistości, wzywając cywilizacje, które ochoczo akceptują odpowiedzialność za duchowy obowiązek przestrzegania standardów przyzwoitości.
Miejcie intencję utrzymywanie siebie w zdrowiu, dobrobycie i mądrości. Bądźcie wypoczęci, odmłodzeni, spokojni i osobiście odpowiedzialni za swoją własną pomyślność. Moc, żeby żyć dobrze i prosperować należy do waz, aby to stworzyć, wiec zasadźcie nasiona podwyższonej inteligencji, kreatywności, odwagi i wytwornej zmiany w ogrodzie własnego umysłu. Kiedy poczujesz swoich przodków mieszających w twojej krwi, gdy tendencje i programy starego, które potrzebują wyleczenia, pojawią się w waszej rzeczywistości w snach lub rozważaniach, wtedy pamiętajcie po co tu jesteście. Zapamiętajcie swoją decyzję, żeby uzdrawiać, używać swojej woli i jasnej intencji, żeby zrozumieć postrzeganie i doświadczenia, które przeszły na was. Szanujcie prawo innych do niesienia bólu, który oni wybrali po to, aby odnaleźć prawdę z ich żalu. Każde doświadczenie jest oparte w oddzielnym celu. Ta wiedza może wyzwolić bardzo dużo istot, ponieważ to osąd i strach stworzy łańcuchy, które wiążą. A jeżeli będziecie już potrafili zrozumieć, że lęki są dla was, abyście sobie z nimi poradzili i żebyście je uzdrowili, to historia tej nanosekundy będzie później opowiadana jako doniosłe i świadome zwycięstwo. Popatrzcie na magię tych czasów przez zrozumienie historii waszego świata w nowym świetle. Pytajcie coraz bardziej i zwróćcie uwagę jakie wzorce zachowania i wierzeń wychodzą na światło dzienne, a gdy napotkacie na wyzwanie, które może wyglądać, że jest ponad wasze siły, przemieńcie ten problem w wyższą moc. Potem zapytajcie i przewodnictwo, zapytajcie o każdą pomoc jaką potrzebujecie. Kosmiczny umysł widzi i zna drogi do wielu rozwiązań, a kiedy poznacie ten aspekt waszej rzeczywistości, to rozrzucicie na oścież bramy wewnętrznych światów wyższego umysłu.
Potężna inteligencja idąca bardzo daleko w przód, ponad wasze obecne definicje Boga, wypełnia niewidzialne królestwa istnienia. Kosmiczna Inteligencja obserwuje i czeka na was, byście się obudzili na nowe horyzonty rzeczywistości. Ludzkość przygotowuje się przedefiniowania niewidzialnego świata daleko poza argumentami i ograniczeniami nauki i religii, a przed ujawnieniem tego nowego oglądu, wiele niewygodnych i zużytych struktur musi być odnowione lub usunięte z pola widzenia. Komiczne energie dostarczają plany możliwości, które przenikają twój szerszy umysł, żeby przesączyć się w wasze komórki, aby zaktualizować i aktywować kody wiedzy istniejące głęboko w waszych wzorcach genetycznych. Pomimo tego, że nie potraficie zobaczyć wielości fal radiowych przebiegających przez powietrze, to musicie polegać na ich obecności z powodu rozwoju techniki. Podobnie intensywne i komiczne formy falowe, które istnieją w różnych subtelnych miejscach na wiązce spektrum światła, mają dużo bardziej potężny wpływ na was i na wasz świat niż to wszystko, co wasze stacje całym świecie nadają.
Energie z Centrum Galaktyki odgrywają najważniejszą rolę w ciągu tych dwudziestu pięciu lat ludzkiej transformacji. W grudniu 2012 roku, nastąpi kulminacja nanosekundy wraz z zimowym przesileniem słońca, które uczyni ustawi się w linii z środkiem galaktyki Mleczna Droga, który jest ponad trzydzieści tysięcy lat świetlnych od Ziemi. Słońce wzejdzie 21 Grudnia do koniunkcji z przecięciem Mlecznej Drogi i płaszczyzną ekliptyczną kończącą cykl dwudziestu sześciu tysięcy lat. To wydarzenie będzie podobne do dawno oczekiwanego powrotu do domu czyli będzie to ponowne połączenie z najgłębszymi korzeniami duchowej istoty. Zostaniecie ponownie zapełnieni i ożywieni bezgraniczną kreatywnością Łona Matki i poznacie prawdę na temat swojego pochodzenia. A gdy lata będą leciały w tej drodze pomyślnego, ponownego zjednoczenia, to wasz układ słoneczny stanie się coraz bardziej aktywny w przygotowaniu na to wielkie wydarzenie.
Po raz kolejny nadszedł czas, żeby wnioskować. Odpowiedzią na złożoności życia jest umieć się śmiać, bo gdy umiecie się śmiać, to uwalniacie siebie z bycia ofiara i z łańcuchów niemocy. Kiedy się śmiejecie niewinnością dobrego serca, to jesteście wolni, Dobrze jest także ciekawić się w stosunku do swojego własnego tworzenia, bo ciekawość otwiera i wyjaśnia rzeczywistość. Wierzenia potrafią tworzyć rzeczywistość. One są magicznym konstrukcjami stworzonymi w waszym umyśle, energetyzowane w waszej wyobraźni i wypełnione waszymi uczuciami. Wierzenia są niewidzialnymi cegłami i warunkami, wokół których godzicie się godzicie się współdziałać z rzeczywistością. W tej kwestii wasza cywilizacja, zresztą jak każda inna, musi nauczyć się śledzić jak wierzenia staja się rzeczywistością po to, aby zrozumieć tajemnice wielo-wszechświata. Wiec jaki jest wasz plan gry ? Co zrobicie ze swoją, żeby stworzyć świat ? Co wybierzcie, żeby w to wierzyć ? Pamiętajcie, że to jak widzicie i interpretujecie wydarzenia waszych czasów określi wersje świata, w której się znajdziecie.. Może wyglądać, że istnieje jedna wersja świata, jednak to jest iluzja. Prawdopodobieństwa są tak podobne, jak trwa na ziemi. One wynikają z decyzji opartych na waszych myślach, uczuciach, pragnieniach i emocjach. Rzeczywistość, która tworzysz, może nie być taka sama jak to twojego sąsiada, pomimo tego, że mieszkacie na jednej ulicy. Rzeczywistość jest sprytna i tak się ją tworzy, a moc jest najsprytniejsza ze wszystkiego. Mocny, drogi przyjacielu, nie da się uniknąć i moc jest częścią wszystkiego, co istniej, dlatego wy również jesteście mocą. Pytanie brzmi jak sobie poradzicie z własną mocą ? Nie istnieją żadne ograniczenia waszej kreatywności, a twoim wyzwaniem jest przełamać swój strach i stać się potężną istotą.
Jesteśmy tutaj, aby was uczyć jak kierować rzeczywistością, żeby dostarczyć nowe przenośnie dla wasze rozwijającej się świadomości tak, abyście mogli być kreatywni na wielowymiarowej szachownicy istnienia. Oferujemy wam mapę rozwoju duchowego, która zbuduje w was pewność siebie i osobiste spełnienie., a te czasy są dla was niezwykłą szansą. A kiedy nanosekunda się skończy, to nie będziecie potrafili powiedzieć: „Chciałbym, żeby wcześniej ktoś mi powiedział, co tu jest grane !”. Właśnie teraz wam mówimy. Gra istnienia jest grą życia, gra świadomości, gra energii, grą wolności. Każda wersja ma do czynienia z używanie swojej, własnej kreatywności, żeby poruszać się wśród tych potężnych zmian, które dostarcza nanosekunda. Szanujemy waszą odwagę wyboru życia podczas czasów transformacji. Prosimy was, żebyście spojrzeli głęboko w siebie i odkryli swoją jasność, bo nieposkromiona dusza ludzka cierpliwie czeka na waszą uwagę. Wspieramy was, byście poszli dalej i zmienili wasze życie z wdziękiem i łatwością. Doradzamy wam podjęcie ryzyka, żeby kochać i być kochanym, a kiedy budujecie wersje świata, którą najbardziej kochacie, rozszerzamy nasze najbardziej szczere wsparcie. Wzywamy was, abyście mądrze marzyli, aby znaleźć przyszłość jakiej najbardziej pragniecie, aby zakotwiczyć ją w waszym sercu i poznać ścieżkę, która jest obrana.
Akceptacja odpowiedzialności za własne życie jest pierwszym i najbardziej kluczowym aktem w kierunku samo-spełnienia, gdyż wasza świadomość nie może się rozwijać, kiedy jesteście pełni warunków i powodów, które według was powodują, że nie możecie osiągnąć, to czego pragniecie. Rozwijanie postawę osobistej odpowiedzialności otworzy drzwi do uzdrowienia starych ran i energii, które blokowały przepływ rozwoju ludzkiego. Istnieje wiele sposobów postrzegania życia, a to jak interpretujecie świat zależy, oczywiście, od tego, w co obierzecie, by wierzycie. Gdy nowe prawdy się pojawią, to zadawajcie pytania ! Waszym zdaniem jest aktywacja wyższego umysłu, żeby uwolnić siebie z tyranii strachu i aby doceniać oraz rozumieć wasze ludzkie wrażliwości. Pamiętajcie, że kiedy każdy cały czas gapi się w tym samym kierunku to obejrzyjcie się dookoła i rzućcie okiem za ramię, aby widzieć, co się dzieje innego. Na używaniu swoich zdolności do tworzenia nowego , prawdopodobnego świata je, to właśnie na tym polega ta gra ! Wszystkie rzeczywistości występują, lecz wybór jest pomiędzy zniszczeniem, a regeneracją. Możecie mieć cokolwiek chcecie , bo wasze myśli, marzenia i intencje modyfikują strukturę rzeczywistości, więc który program wybierasz, żeby stworzyć ?
Jak zawsze jest wielką przyjemnością, że tworzymy szansę dzielenia się ideami oraz energiami z wami i waszym światem , aby przynieść wam nieco inspiracji i motywacji w tych czasach potężnej transformacji. Drogi przyjacielu, nastał czas wielkiego wyboru w myśli, słowie i czynie, a naszymi ostatnimi słowami mądrości jest to, że radzimy tobie, byś wybrał swoje prawdopodobieństwo i stał za swoim snem. Twoja ścieżka wyboru może zawsze prowadzić do bardzo przyjemnych podróży.