Make your own free website on Tripod.com
Podziękowania.

Pisanie tej książki było ogromnym ćwiczeniem dyscypliny, odpowiedzialności, świadomości, a ostatecznie osobistego umożliwienia. Prezentuję tę książkę jako pracę miłości, jak ofertę i prawdopodobne rozwiązanie dla świata w środku ogromnej transformacji, więc ty czytelniku i miliony innych możecie rozszerzyć swoją świadomość i potwierdzić swoje zdolności do przyjęcia pełni życia.
Jestem głęboko wdzięczna wielu siłom świadomości że wspierały tworzenie „Ścieżki Samo-spełnienia”. Dziękuję Johnowi Elderowi i redakcji Inner Ocean Publishing za waszą wspaniała cierpliwość i wiarę w ten projekt.
Dziękuje Billowi Greavesowi za stworzenie niezwykle dynamicznej okładki, Kirsten Whatley na twoją dokładność w edycji, Madonnie Gauding za pełne wdzięku rozmieszczenie wewnętrzne.
Ofiaruję moją wielką wdzięczność i najbardziej szczególne podziękowania dla Karen Marciniak za jej wsparcie, inspirację, niezrównane poświęcenie dla naszej pracy oraz za bycie cudowną siostrą i przyjacielem, jak i cudowną kronikarką nauk Plejadian. Równoznaczne podziękowanie za docenienie składam na ręce swoje edytora i przyjaciela Johna Nelsona za dostarczenie mi swoich eksperckich wskazówek, swojej osobistej edycji, godnej zaufania pomocy i za utrzymywanie mnie w przesłaniu pełnomocnictwa !
Rozwijam swoje szczególne podziękowania z głębi serca na moich macierzystych uczniów, redakcję „The Pleiadian Times” dla mojej rodziny, przyjaciół, sponsorów czytelników i uczniów wszędzie za wasze bezcenne zainteresowanie i pomoc w naszej pracy. Bardzo szczególne podziękowania, choć spóźnione, dla Jane Roberts i dla Setha za bycie niezrównanymi pionierami postrzegania.
Moje ostatnie i najważniejsze podziękowanie jest dla naszych przyjaciół Plejadian za ich cierpliwość i niezachwianą lojalność jako genialnych nauczycieli, za skandaliczne poczucie humoru i za ich bezcenne wsparcie w upoważnianiu ludzkości. Dziękuję Plejadianom za głęboką i bezcenną perspektywę.