Make your own free website on Tripod.com
RA, SESJA 1.,
15 stycznia 1981 r.

RA: Jestem Ra. Nie mówiłem przez ten instrument wcześniej. Musieliśmy poczekać, aż ona będzie precyzyjnie dostrojona, skoro wysłaliśmy wąską wiązkę wibracji. Pozdrawiamy was w miłości i świetle naszego Nieskończonego Stwórcy.

Obserwowaliśmy waszą grupę. Byliśmy wzywani przez waszą grupę, dla potrzeby inności doświadczeń w channelingu, które idą z większą intensywnością, albo jak moglibyście to nazwać, bardziej zawansowanym podejściem do systemu studiów nad wzorcem iluzji waszego ciała, waszego umysłu i waszej duszy, która wzywa do poszukiwania prawdy. Mamy nadzieję, że zaoferujemy wam nieco inny punkt widzenia na informację, która zawsze jest tą samą.

Teraz bylibyśmy radzi spróbować mówić na jakiś temat lub pytanie, które jednostki w tym pokoju mogą użyć w zadawaniu pytań.

PYTAJĄCY: Czy masz jakiś szczególny cel, a jeśli tak, to mógłbyś nam powiedzieć coś na temat jaki jest twój cel ?

RA: Jestem Ra. Komunikujemy się teraz. Jesteśmy tymi, którzy są z Prawa Jednego. W naszej wibracji biegunowość jest zharmonizowana, złożoności są upraszczane, a paradoksy mają rozwiązania. Jesteśmy jednym. To jest nasza natura i nasz cel.

My jesteśmy starzy na waszej planecie i służyliśmy z różnym stopniem powodzenia w transmisji Prawa Jednego, Jedności, Jedyności do waszych ludzi . Chodziliśmy po waszej planecie. Widzieliśmy twarze waszych ludzi. Jednak teraz czujemy wielką odpowiedzialność stawania się zdolnym do usunięcia przekręceń i mocy, które były dane Prawu Jednego. Będziemy kontynuować to, aż, jakbyśmy to powiedzieli, wasz cykl odpowiednio się zakończy. Jeżeli nie ten to następny. My nie jesteśmy częścią czasu i, w ten sposób, jesteśmy zdolni do bycia z wami w każdym z waszych czasów.

Czy to daje wystarczającą informację, z której można wyjąć nasz cel, mój bracie ?

PYTAJĄCY: Tak. Dziękuję.

RA: Jestem Ra. Doceniamy wasze wibracje. Czy jest następne pytanie ?

PYTAJĄCY: Słyszałem o imieniu „Ra” w powiązaniu z Egipcjanami. Czy jesteś powiązany z Ra w ten sposób ?

RA: Jestem Ra. Tak, powiązanie jest zgodnością. Możemy wyjaśniać ? Czego nie rozumiecie ?

PYTAJĄCY: Moglibyście dać nam trochę więcej szczegółów na temat waszej roli u Egipcjan ?

RA: Jestem Ra. Tożsamość wibracji Ra jest naszą tożsamością. My jako grupa, albo coś co byście nazwali, społecznym kompleksem pamięci, ustanowiliśmy kontakt z rasą waszej planety, którą nazywacie Egipcjanami. Inni z naszej gęstości ustanowili kontakt w tym samym czasie w Ameryce Południowej i tzw. „utracone miasta” próbowały wnieść wkład w Prawo Jednego.

Mówiliśmy do jednej osoby, która słyszała i rozumiała oraz miała pozycję do rozporządzania Prawem Jednego. Jednak kapłani i ludzie tej ery szybko przekręcili naszą wiadomość, rabując to, jakbyśmy to powiedzieli, ze współczucia, które informuje o jedności w swej naturze. Odkąd to zawiera wszystko, to nie może to czynić odrazy.

Odkąd nie byliśmy zdolni dalej mieć odpowiednich kanałów, przez które moglibyśmy wyrażać Prawo Jednego, usunęliśmy siebie z pozycji hipokryty i pozwoliliśmy sobie do umieszczenia się. Inne mity, jakbyśmy to powiedzieli, mają więcej wspólnego z biegunowością i kwestiami waszej wibracji, które są złożone i znowu zostały wzięte w ten szczególny kompleks/społeczność.

Czy to formuje dostateczną ilość informacji, czy mamy mówić dalej ?

Czy jest następne pytanie ?

PYTAJĄCY: (Pytanie zostało utracone, ponieważ pytający siedział zbyt daleko od magnetofonu, żeby to zostało nagrane)

RA: Jestem Ra. Rozważcie, jeśli macie taką wolę, że wszechświat jest nieskończony. To jest jeszcze do udowodnienia, bądź zaprzeczenia, ale możemy was zapewnić, że nie ma końca dla waszych ja, waszego zrozumienia, tego co byście nazwali podróżą w poszukiwaniu albo waszym odbiorem stworzenia.

Tego, co jest nieskończone nie może być wiele, bo wielość jest skończonym pojęciem. Aby mieć nieskończoność musicie zidentyfikować albo zdefiniować nieskończoność jako jedność; inaczej ten termin nie ma żadnego odnośnika czy znaczenia. U Nieskończonego Stwórcy istnieje tylko jedność. Widzieliście proste przykłady jedności. Widzieliście pryzmat, który pokazuje wszystkie kolory mające swoje źródło ze światła słonecznego. To jest uproszczony przykład jedności.

W prawdzie nie ma racji, ani nie-racji. Nie istnieje żadna biegunowość, a wszystko będzie, jakbyście to powiedzieli, pogodzone na pewnym punkcie tańca kompleksu umysłu/ciała/duszy, który rozbawia siebie poprzez przekręcanie się na różne sposoby teraz. To przekręcenie nie jest w jakimkolwiek przypadku konieczne. To jest wybór każdego z was, jako alternatywa do zrozumienia całkowitej jedności myśli, która spina wszystkie rzeczy. Wy nie mówicie o podobnych w jakiś sposób rzeczach. Wy jesteście każdą rzeczą, każdą istotą, każdą emocją, każdym zdarzeniem, każdą sytuacją. Jesteście jednością. Jesteście nieskończonością. Jesteście miłością/światłem, światłem/miłością. Jesteście. To jest Prawo Jednego.

Możemy wyrazić więcej szczegółów ?

PYTAJĄCY: Nie.

RA: Jestem Ra. Czy jest następne pytanie teraz ?

PYTAJĄCY: Czy możecie skomentować zmiany planetarne nadchodzące w naszej fizycznej rzeczywistości ?

RA: Jestem Ra. Wolałem poczekać, aż ten instrument osiągnie znowu odpowiedni stan głębi samotności lub skupienia na siebie, zanim coś powiedzieliśmy.

Zmiany są bardzo, bardzo trywialne. My nie martwimy się warunkami, które przynoszą żniwo.

PYTAJĄCY: Jeżeli osoba czyni wysiłki, żeby działać w ogólności jako katalizator podwyższenia świadomości planetarnej zbiorowej świadomości, to czy ona pomaga w jakimś kierunku, czy nie robi nic poza działaniem dla siebie ?

RA: Jestem Ra. Odpowiemy na to pytanie w dwóch częściach, a każda z nich jest równoważna.

Po pierwsze, musicie zrozumieć, że różnica pomiędzy wami a innymi jest niewidoczna dla nas. My nie widzimy oddzielenia pomiędzy wysiłkami podnoszącymi zbiorową świadomość, jako projekcję na osobowość, a przekręceniem, które czynicie jako projekcję na inną osobowość. W ten sposób uczenie się jest tym samym co uczenie innych, no chyba, że nie nauczacie tego co sami się uczycie; w każdym przypadku daliście sobie/im trochę dobra. Zrozumienie tego powinno być przemyślane przez wasz kompleks umysłu/ciała/duszy, bo to jest przekręcenie, które gra swoją część w waszych doświadczeniach na tej wstędze.

By przejść do drugiej części odpowiedzi możemy przedstawić nasze rozumienie, ograniczone choć istniejące.

Grupowo zindywidualizowana zbiorowa świadomość jest stanem dzielenia się z innymi przekręceniami kompleksów umysłu/ciała/duszy, które są wewnątrz ewidentnym zasięgiem kompleksu umysłu/ciała/duszy osoby lub grupy. W ten sposób mówimy do was i akceptujemy nasze przekręcenia i wasze własne, po to, żeby wyrazić prawa stworzenia, a bardziej szczegółowo Prawo Jednego. Nie byliśmy dostępni wielu z waszych ludzi, dlatego to nie jest łatwy sposób komunikacji, czy też typ filozofii. Jednak nasza istota jest bardzo ostrym przykładem, zarówno konieczności, jak i beznadziei próby nauczania.

Każdy z tej grupy usiłuje użyć, usystematyzować i dywersyfikować informacje, które wysyłamy temu instrumentowi w kanały kompleksu umsyłu/ciala/duszy bez przekręcenia. Nawet dla kilku osób, którym będziecie iluminować poprzez szerzenie światła jest nawet za bardzo wystarczającym powodem do największego, możliwego wysiłku Służenie jednemu jest służeniem wszystkim. Dlatego oferujemy wam odpowiedzi, bo to jest jedyna działalność warta czynienia: nauczać/uczyć się lub uczyć sie/nauczać. Nie istnieje nic innego co jest pomocą w demonstrowaniu oryginalnej myśli, za wyjątkiem waszej istoty, a przekręceń, które wynikają z nie wyjaśnienia, nie wyrażenia czy istoty tajemniczości, jest wiele. W ten sposób próbujemy rozeznać i utkać waszą drogę wgłąb, tak wielu grupowym przekręceniom umysłu/ciała/duszy, jak tylko to jest możliwe wśród waszych ludzi w kierunku waszego nauczania, co jest bardzo dobrym wysiłkiem do czynienia. Nie możemy powiedzieć nic bardziej dzielnego na temat waszego pożądania ku służeniu.

Możemy mówić, gdy obiekt będzie pod innym obciążeniem ?

PYTAJĄCY: Czy będziecie dostępni jeszcze ? Czy możemy was wzywać w przyszłości ?

RA: Jestem Ra. Mamy dobry kontakt z tym instrumentem, z powodu jej ostatnich doświadczeń z transem. Ona jest zdolna do komunikowania się z naszymi myślami w przyszłości. Jednak doradzamy ostrożność w niepokojeniu kanału na kilka chwil, a potem odpowiednią procedurę pomocy instrumentowi, który ma, do pewnego rozmiaru, potrzebę ponownego wejścia w kompleks umysłu/ciała/duszy, które ten instrument wybrał do doświadczenia życia w tej czasoprzestrzeni. Czy rozumiecie jak odżywiać instrument ?

PYTAJĄCY: Nie. Możecie to wytłumaczyć ?

RA: Sugerujemy, po pierwsze, krótki okres ciszy. Potem powtórzenie kompleksu wibracyjnego dźwięku, który nazywacie imieniem. Powtarzajcie, aż odpowiedź będzie otrzymana. Potem połóżcie ręce w okolicach szyi. Na krótki okres, żeby instrument mógł naładować baterie, które nie są, jakbyśmy to powiedzieli, pełne esencji tego szczególnego pola w tym czasie. To odnowi tę jednostkę, a jej przekręcenia zawierają wielką wrażliwość w stosunku do wibracji miłości i naładowana woda uczyni jej komfort. Czy teraz rozumiecie ?

PYTAJĄCY: Nie do końca.

RA: Jestem Ra. Przeszukujemy wasz umysł by znaleźć wibrację (przezwisko). To jest wibracja od was, która zawiera największą ilość, tego co nazwalibyście miłością. Inni nazwaliby tę jednostkę (imię). Ładowanie wody jest robione przez obecnych poprzez umieszczenie swoich dłoni nad szklanką i wizualizowanie siły miłości, otwierającą wodę To obciąży to bardzo efektywne medium tymi wibracjami.

Ten instrument, na teraz, jest całkiem zmęczony. Jednak jej serce jest takie, że ona kontynuuje pozostawanie otwartym do nas i jest użyteczna jako kanał. Właśnie dlatego spędziliśmy czasoprzestrzeń wyjaśniając wam jak przekręcenia tego co nazywacie zmęczeniem mogą być udoskonalone.

Pod żadnym warunkiem, nie powinno się dotykać tego instrumentu, zanim ona nie odpowie na swoje imię. Nie chcę, używać tego instrumentu ponad jej pojemność fizycznej energii. Ona wzrasta nisko. Dlatego muszę opuścić ten instrument. Opuszczam was w glorii i pokoju jedności. Pójdźcie dalej w pokoju, radując się w mocy Jednego Stwórcy. Jestem Ra.