Make your own free website on Tripod.com
RA, SESJA 38.,
13 marca 1981 r.

RA: Jestem Ra. Pozdrawiam was w miłości i świetle naszego Nieskończonego Stwórcy. Komunikuję się z wami.

PYTAJĄCY: Cofając się troszeczkę dzisiaj, chciałbym wiedzieć czy powód przyniesienia energii atomowej w tę gęstość około czterdzieści lat temu miał coś wspólnego z daniem jednostkom, które spowodowały zniszczenie planety Maldek, następnej szansy użycia energii atomowej pokojowo raczej niż niszcząco ?

RA: Jestem Ra. To jest nieprawdą w tym, że to stawia wóz przed koniem, jak wasi ludzie mówią. Pragnienie tego rodzaju informacji przyciągnęło te dane waszym ludziom. To nie było dane z powodu zewnętrznych wpływów, raczej to było pożądane przez waszych ludzi. Od tego punktu twoje rozumowanie jest słuszne w tym, że jednostki pragnęły drugiej szansy, o czym wspomnieliście.

PYTAJĄCY: Jaki był mechanizm wypełniania pragnienia tej informacji dotyczącej energii atomowej ?

RA: Jestem Ra. Tak jak rozumiemy twoje pytanie, to mechanizmem było to, co możecie nazwać inspiracją.

PYTAJĄCY: Czy ta inspiracja byłaby jednostką robiącą wrażenie na jednostce pragnącej tej informacji w myślach ? Czy to byłby mechanizm inspiracji ?

RA: Jestem Ra. Mechanizm inspiracji angażuje niezwykłą możność pragnienia lub woli, żeby poznać albo otrzymać w pewnym obszarze towarzyszącym poprzez zdolność jednostki do otwarcia się i zaufania do tego, co możecie nazwać intuicją.

PYTAJĄCY: Moglibyście mi powiedzieć jak każde promieniowanie od czerwonego do fioletowego ukazałoby się w idealnie zrównoważonej i nieprzekręconej jednostce ?

RA: Jestem Ra. Nie potrafimy tego wam powiedzieć, bo każda równowaga jest idealna i każda unikalna. Nie chcemy być niezrozumiali.

Pozwólcie nam zaoferować przykład. W szczególnym przypadku jednostki, pozwólcie nam użyć jako przykładu Wędrowca; promieniowanie może być widziane jako ekstremalne nawet: czerwone, pomarańczowe i żółte. Zielone promieniowanie jest niezwykle jasne. Ono jest, powiedzmy, zrównoważone przez regulator koloru promieniowania indygo. Pomiędzy tymi dwoma punktami tkwi równowaga, a niebieskie promieniowanie komunikatora iskrzy się w sile niezwykle. W promieniowaniu fioletowym widzimy ten unikalny spektrograf, jeżeli macie taką wolę, a w tym samym czasie czysty fiolet otacza całość; to w wyniku tego otoczone jest przez połączenie fioletowego i czerwonego promieniowania, wskazującego na integrację umysłu, ciała i duszy; to z kolei jest otoczone przez wibracyjny wzorzec prawdziwej gęstości jednostki.

Ten opis może być widziany zarówno jako niezrównoważony, jak i w idealnej równowadze. Późniejsze zrozumienie jest niezwykle pomocne w radzeniu sobie z innymi ja. Zdolność do odczuwania blokad jest użyteczna tylko dla uzdrowiciela. Nie istnieje żaden odłam osądu, gdy się patrzy na równowagę w kolorach. Oczywiście gdy widzimy wiele splotów energii pobudzonych i zablokowanych, możemy zrozumieć, że jednostka nie pojęła jeszcze celu, a rozpoczęła wyścig. Jednak potencjały zawsze w niej istnieją. Całe promieniowanie w pełni zrównoważone są tam czekając na aktywowanie.

Być może innym sposobem odpowiedzi na to pytanie jest: w pełni upoważnionej jednostce, promieniowania wchodzą jedno na drugie z różną wibracyjną świetnością błyszcząc się blaskiem, aż otaczający kolor stanie się biały. To jest to, co możecie nazwać upoważnioną równowagą w trzeciej gęstości.

PYTAJĄCY: Czy jest możliwe dla planety trzeciej gęstości uformować społeczny kompleks pamięci, który operuje w trzeciej gęstości ?

RA: Jestem Ra. To jest możliwe tylko z późniejszej czy też siódmej części takiej gęstości, kiedy jednostki harmonijnie przygotowują się do promocji.

PYTAJĄCY: Czy moglibyście dać mi przykład planety tej natury zarówno typu trzeciej gęstości służenia innim, jak i trzeciej gęstości służenia sobie na tym poziomie ?

RA: Jestem Ra. Z tego co my jesteśmy świadomi, to nie ma negatywnie zorientowanych społecznych kompleksów pamięci trzeciej gęstości. Pozytywnie zorientowany społeczne kompleksy pamięci trzeciej gęstości nie są niesłychane, lecz całkiem rzadkie. Jednakże jednostka ciała planetarnego wokół Syriusza zbliżyła się do tego ciała planetarnego dwukrotnie. Ta jednostka jest później trzeciej gęstości i jest częścią społecznego kompleksu pamięci trzeciej gęstości. Były odnośniki do tego we wcześniejszym materiale. Społeczny kompleks pamięci jest właściwie fenomenem czwartej gęstości.

PYTAJĄCY: Jestem ciekawy czy ten szczególny, społeczny kompleks pamięci rozwinął się z drzew ?

RA: Jestem Ra. To jest bliskie prawdy. Te formy roślinności, które weszły w trzecią gęstość na planecie noszącą nazwę Psa są bliskie drzewom, jak wy je znacie.

PYTAJĄCY: Byłem również ciekaw, czy skoro działanie wojowniczej natury jest niemożliwe tak, jak ja rozumiem roślinność, to czy one nie miałyby przewagi, jak przenoszą się w trzecią gęstość z drugiej, że nie przenoszą rasowej pamięci wojowniczej natury i dlatego rozwijają się w bardziej harmonijną społeczność i przyspieszają swoja ewolucję w tej naturze ?

RA: Jestem Ra. To prawda. Jednak aby stać się zrównoważonym i zacząć się polaryzować odpowiednio, to koniecznym jest śledzić ruchy każdego rodzaju, a zwłaszcza wojowniczość.

PYTAJĄCY: Przypuszczam więc, że ich badania wojowniczości były podstawowo z rodzaju takiego, który wyłowiono z pamięci Hixsona, niż z wojen pomiędzy sobą ?

RA: Jestem Ra. To prawda. Jednostki z tego dziedzictwa sensowność walki uważają za prawie niemożliwą. Oczywiście studia na temat ruchów wszelkiego rodzaju jest ich formą medytacji z powodu faktu ich działalności na poziomie tego, co nazwalibyście medytacją. I w ten sposób, to musi być zrównoważone tak, jak wasze jednostki potrzebują stałych momentów medytacji, aby zrównoważyć wasze działania.

PYTAJĄCY: Wierzę, że jest to istotny punkt w naszym zrozumieniu równoważącego aspektu medytacji, skoro mamy tutaj antytezę innego rodzaju ewolucji. Te jednostki poruszały się, jak powiedział Hixson, bez poruszania nóg. Przypuszczam, że oni używali zasady podobnej do zasady ruchu waszych kryształowych dzwonów w ruchu swych fizycznych wehikułów. Czy to prawda ?

RA: Jestem Ra. To jest częściowo nieprawdą.

PYTAJĄCY: Przypuszczam, że ich metoda poruszania się nie polega na mechanicznym dźwiganiu tak, jak to jest w naszym przypadku, ale jest bezpośrednią funkcją umysłu niejako powiązaną z magnetycznym działaniem planety. Czy to prawda?

RA: Jestem Ra. To jest w większości prawdą. To jest fenomen elektromagnetyczny, który jest kontrolowany przez impulsy myślowe słabej elektrycznej natury.

PYTAJĄCY: Czy ich statek byłby widoczny dla kogoś na naszej planecie w tamtym obszarze w tamtym czasie ? Czy on jest fizycznej materii trzeciej gęstości takiej, jak to krzesło ?

RA: Jestem Ra. To prawda. Prosimy o zadanie jednego pełnego pytania zanim zamkniemy tę sesję, skoro ten instrument ma niską energię witalną w tej czasoprzestrzeni.

PYTAJĄCY: Moglibyście mi dać jakieś pojęcie jakie są warunki na planecie czwartej gęstości negatywnej czy planecie służenia sobie ?

RA: Jestem Ra. Promocja do czwartej gęstości negatywnej jest osiągana przez istoty, które świadomie się skontaktowały z inteligentną nieskończonością poprzez użycie czerwonego, pomarańczowego i żółtego promieniowania energii. Dlatego planetarne warunki czwartej gęstości włączają stałe ustawienie i wyrównywanie jednostek po to, żeby uformować dominujące wzorce połączonych energii.

Wczesna czwarta gęstość jest jedną z najbardziej intensywnych walk. Gdy porządek władzy został ustanowiony, a wszyscy walczyli do czasu, gdy przekonano się, że każdy jest w odpowiednim miejscu w strukturze władzy, to społeczny kompleks pamięci się zaczyna. Zawsze efekt telepatii czwartej gęstości i widzialności myśli jest próbowany w użyciu w celu tych, którzy są na szczycie struktury władzy.

To, jak możecie zobaczyć, jest często bardzo szkodliwe dla dalszej negatywnej polaryzacji negatywnych jednostek czwartej gęstości, ponieważ dalsza negatywna polaryzacja może tylko wejść w życie jako wysiłek grupowy. Jak jednostki czwartej gęstości decydują się połączyć, to polaryzują się przez takie służenie sobie, jak to co jest ofertą krzyżowców z Oriona.

Szczegółowe pytania możecie zadawać w następnej sesji pracy. Czy istnieją jakieś krótkie pytania zanim zamkniemy tę sesję ?

PYTAJĄCY: Zapytałbym tylko czy jest coś co możemy zrobić, żeby uczynić instrument bardziej komfortowym albo aby poprawić kontakt ?

RA: Jestem Ra. Wszystko jest dobrze. Opuszczamy was w miłości i świetle Jednego Nieskończonego Stwórcy. Pójdźcie dalej radując się w mocy i pokoju jednego Stwórcy. Adonai.