Make your own free website on Tripod.com
RA, SESJA 56.,
8 czerwca 1981 r.

RA: Jestem Ra. Pozdrawiam was w miłości i świetle naszego Nieskończonego Stwórcy. Komunikuję się z wami.

PYTAJĄCY: Moglibyście dać mi, po pierwsze, wskazanie ne temat warunków instrumentu ?

RA: Jestem Ra. Ten instrument jest poważnie przekręcony w kierunku słabości kompleksów mentalnego i psychicznego w tym czasie i jest ona poddana psychicznemu atakowi z powodu takiej szansy.

PYTAJĄCY: Czy byłoby lepiej zakończyć kontakt teraz ?

RA: Jestem Ra. To należy do waszej rozwagi. Ten instrument ma nieco energii transferowanej, która jest dostępna. Jednakże nie jest to wiele z powodu, o którym już wspomnieliśmy.

My, jeżeli pragniecie pytać nas dalej podczas tej sesji, będziemy, jak zawsze, próbować chronić ten instrument. Czujemy, że jesteście świadomi parametrów bez dalszego elaboratu.

PYTAJĄCY: W takim przypadku zapytam jak kształt piramidy pracuje ?

RA: Jestem Ra. Przypuszczamy, że życzysz sobie poznać zasadę kształtów, kątów i przecięć piramidy w miejscu, które nazywacie Gizą.

W rzeczywistości kształt piramidy nie ma żadnego działania. On nie pracuje. To jest aranżacja stosowana do centralizacji, jak również do dyfrakcji spiralizującej się w górę energii świetlnej wtedy, gdy jest ona używana przez kompleks umysłu/ciała/duszy.

Spiralna natura światła jest taka, że na pola magnetyczne wpływa spiralizacja energii. Pewne kształty oferują komorę odbijającą, powiedzmy, albo wzmacniacz spiralizującej się pracy tak, jak niektórzy nazwali to wszechobecne, podstawowe przekręcenie Jednego Nieskończonego Stwórcy.

Jeśli intencją jest zintensyfikowanie konieczności własnej woli jednostki, żeby wezwać wewnętrzne światło po to, aby dopasować intensyfikację spiralizującej się energii świetlnej, to jednostka będzie umieszczona w tym, co nazwaliście miejscem Komory Królowej, w tym szczególnie ukształtowanym obiekcie. To jest miejsce inicjacyjne i jest to miejsce wskrzeszenia.

Równoważące miejsce, reprezentujące spiralę, gdy się porusza, jest odpowiednią pozycją dla tego, kto ma być leczony, bo w tej pozycji wibracyjne sploty magnetyczne są przerywane w swoim normalnym upływie. W ten sposób, wir możliwości/prawdopodobieństwa następuje; nowy początek, powiedzmy, jest oferowany jednostce, dzięki któremu jednostka może obrać mniej przekręconą, słabą albo zablokowaną konfiguracje przekręceń magnetycznego ośrodka energii.

Funkcja uzdrowiciela i kryształu nie może być zanadto przesadzona, ponieważ ta moc przerwania musi w swych potrzebach być kontrolowana, powiedzmy, wcieleniową inteligencją; inteligencja jest taką, która rozpoznaje wzorce energii, które bez osądu, uznając blokady, słabości i inne przekręcenia, a która jest zdolna do wizualizacji, przez regularność siebie i kryształu, a mniej przekręcone inne ja ma być uzdrawiane.

Inne kształty, które są wyginane, zginane i naciągane są także kształtami z tego typu intensyfikacją spiralizacji światła. Wasze jaskinie, będąc zaokrąglone, są miejscami mocy z powodu tego kształtu.

Należy zauważyć, że te kształty są niebezpieczne. Jesteśmy zadowoleni, że mamy szanse rozszerzyć temat kształtów takich jak piramida, ponieważ chcielibyśmy, jako część naszego zaszczytu/obowiązku powiedzieć, że istnieje dużo złych zastosowań tych zakrzywionych kształtów; przy nieodpowiednim umiejscowieniu, nieodpowiednich intencjach albo braku skrystalizowanej istoty funkcjonującej jako kanał uzdrawiania, wrażliwa jednostka w pewnych przypadkach bardziej przekręcona niż mniej.

Należy zauważyć, że wasi ludzie budują, w większej części skręcone czy też kwadratowe mieszkania, bo one nie koncentrują mocy. Należy dalej zauważyć, że duchowi poszukiwacze, szukali przez wiele okresów waszych lat, zaokrąglonych, wygiętych i szpiczastych form jako wyrażenie mocy Stwórcy.

PYTAJĄCY: Czy istnieje jakiś kąt szczytowy, który jest kątem najwyższej wydajności w piramidzie ?

RA: Jestem Ra. I znowu, żeby konserwować energie tego instrumentu, przypuszczam, że masz intencję, aby wspomnieć o kącie szczytowym najbardziej odpowiednim dla prac leczniczych. Jeśli kryształ jest wystarczająco szeroki, aby zawrzeć w sobie indywidualny kompleks umysłu/ciała/duszy w odpowiednio równoważnej pozycji, to kąt około 76 stopni i 18 minut jest użyteczny i odpowiedni. Jeżeli pozycja się różni, to i kąt się różni. Jeśli uzdrowiciel ma zdolność do odbierania przekreceń z wystarczjącym rozróżnieniem to pozycja wewnątrz kształtu piramidy może być poruszana dotąd aż będą wyniki. Jednak my sądzimy, że ten szczególny kąt jest użyteczny. Inne społeczne kompleksy pamięci bądź części niego mają zdeterminowane inne kąty szczytowe dla innego użycia i nie ma to nic wspólnego z leczeniem, a ma do czynienia z uczeniem się. Kiedy ktoś pracuje ze stożkiem czy też kształtem typu silosu, to energia do uzdrawiania może być odnaleziona w ogólnie, okrągłym kształcie unikalnym dla każdego kształtu jako funkcji szczególnej wysokości i szerokości oraz kształtu stożka, kąta szczytowego. W takich przypadkach nie ma kątów różnych. W ten sposób, energia pracuje w ruchu okrężnym.

PYTAJĄCY: Teraz powiem zdanie, które możecie poprawić. Intuicyjnie widzę spiralizującą energię piramidy z Gizy jako rozszerzającą się, gdy ona się porusza się przez tzw. Komorę Króla i doznaje ponownego skupienia w tzw. Komorze Królowej. Przypuszczam, że rozwinięcie energii w tzw. Komorze Króla jest widziane w spektrum kolorów od czerwonego do fioletowego i że ośrodki energii jednostki, które mają być uzdrowione tak, że spektrum dopasowuje się do swych różnych ośrodków energii. Czy poprawicie to zdanie ?

RA: Jestem Ra. Możemy poprawić to zdanie.

PYTAJĄCY: Czy mógłbym prosić o zrobienie tego ?

RA: Spiralna energia zaczyna się rozprzestrzeniać w punkcie, gdy przechodzi przez pozycje Komory Króla. Jednakże, chociaż spirale dalej się przecinają, to zamykają się i otwierają na sposób podwójnej spirali przez punkt szczytowy czyli dyfuzję czy też wzmacnianie spiralnych energii wartości kolorów od czerwonego do fioletowego, zmniejszając się, jeśli mówimy o sile i zyskując, jeżeli mówimy o dyfuzji i aż do szczytu piramidy jest bardzo słaby rozkład kolorów użytecznych dla celów leczniczych. W ten sposób, pozycja Komory Króla jest wybierana, kiedy pierwsza spirala została wyśrodkowana przez pozycję Komory Królowej. Możecie zwizualizować kąt dyfuzji jako przeciwnosć kąta piramidy, ale jest bardziej wąski kąt szczytu piramidy i jest to mniej więcej pomiędzy 33 a 54 stopni w zależności od różnych rytmów samej planety.

PYTAJĄCY: To przypuszczam, że jeśli zacznę formowanie kąta na dole Komory Królowej i zrobię kąt 33 stopnie i 54 minut z tego punkt tak, że połowa tego kąta wyląduje na stronie linii środkowej, która jest w Komorze Króla, to wskaże dyfuzję spektrum zaczynając od końca na dole Komory Królowej Powiedzmy, że jeżeli użyłbym kąta 40 stopni, to mielibyśmy 20 stopni dyfuzji do lewej strony linii środkowej, przechodzącej przez Komorę Króla. Czy to prawda ?

RA: Jestem Ra. To będzie ostatnie, pełne pytanie tej sesji. Prawdą jest, że połowa kąta wcześniej wspomnianego przechodzi przez pozycję Komory Króla. Nieprawdziwe jest przypuszczenie, że Komora Królowej jest podstawą tego kąta Kąt zacznie się gdzieś pomiędzy Komorą Królowej i stamtąd w dół w kierunku komory rezonacyjnej, miejsca równowagi dla pracy leczniczej.

Ta wariacja jest zależna od różnych magnetycznych pływów planety. Pozycja Komory Króla jest zaprojektowana, żeby przeciąć najsilniejszy przepływ spirali energii nie ważne, gdzie kąt się zaczyna. Jednak, skoro on przechodzi przez pozycję Komory Królowej, to ta spiralizująca się energia jest zawsze wyśrodkowana i to w swym najsilniejszym punkcie.

Czy możemy odpowiedzieć na jakieś krótkie pytania teraz ?

PYTAJĄCY: Zapytam tylko czy jest coś, co możemy zrobić, aby uczynić instrument bardziej komfortowym albo żeby poprawić kontakt ?

RA: Jestem Ra. Wszystko jest dobrze, moi przyjaciele. Jest dobrze, jednakże należy być świadomym ograniczeń tego instrumentu. Czujemy, że ustawienia są świetne teraz. Jestem Ra. Opuszczam was w miłości i świetle Jednego Nieskończonego Stwórcy. Pójdźcie dalej, dlatego, radując się w mocy i pokoju Jednego Nieskończonego Stwórcy. Adonai.