Make your own free website on Tripod.com
RA, SESJA 62.,
13 lipca 1981 r.

RA: Jestem Ra. Pozdrawiam was w miłości i świetle Jednego Nieskończonego Stwórcy.

Zanim zaczniemy, możemy prosić o przespacerowanie się wokół koła tego instrumentu i żeby każdy z wspomagających grupę odetchnął dobitnie około dwie i pół stopy na głową instrumentu, a potem aby każdy znowu przespacerował się kole wokół instrumentu.

(To zostało wykonane jak polecono)

RA: Jestem Ra. Doceniamy wasz sposób kooperacji. Prosimy o ponowne sprawdzenie ułożenia prostopadłości, a wtedy zaczniemy.

(To zostało wykonane jak polecono)

RA: Jestem Ra. Komunkujemy się teraz.

PYTAJĄCY: Moglibyście mi powiedzieć co było nie tak albo spowodowało konieczność przechodzenia koła jaki jest cel odetchnięcia ?

RA: Jestem Ra. Ten instrument był pod wpływem specyficznego ataku na początku tej sesji. Była nieznaczna nieregulqrność w słowach zwerbalizowanych przez dźwiękowy kompleks wibracyjnych mechanizmów w ochraniającym chodzeniu po kole. Jednostka weszła w to otwarcie i zaczęła pracę na instrumencie teraz w stanie transu, jak nazwalibyście to. Na ten instrument wpłynięto całkiem niekorzystnie w fizycznym kompleksie przekręceń.

W ten sposób należało odpowiednio przespacerować się w kole. Oddech prawości przepędził formę myślową, a potem zrobiono znowu koło spacerem.

PYTAJĄCY: Jaka była natura formy myślowej czy jej przynależność ?

RA: Jestem Ra. Ta forma myślowa była przynależnością Oriona

PYTAJĄCY: Czy atak odniósł sukces w stworzeniu jakiegoś dalszego przekręcenia w fizycznym kompleksie instrumentu?

RA: Jestem Ra. To prawda.

PYTAJĄCY: Jaka była natura tego przekręcenia ?

RA: Ta forma myślowa poszukiwała ustawienia końca wcielenia tego instrumentu poprzez pracę z nerkowymi przekręceniami, które chociaż zostały poprawione w przestrzenioczasie, to są bezbronne dla osoby, która zna sposób oddzielenia uformowania przestrzenioczasu od przekręceń czasoprzestrzeni, które są nieuformowane - bezbronne przed, powiedzmy, uzdrawianiem.

PYTAJĄCY: Jak szkodliwy efekt został poczyniony ?

RA: Jestem Ra. Będzie trochę dyskomfortu. Jednak mamy szczęście w tym, że ten instrument był bardzo otwarty na nas i dobrze dostrojony. Gdybyśmy nie byli zdolni dostać się do tego instrumentu i was poinstruować, to fizyczny wehikuł instrumentu nie byłby zdolny do życia.

PYTAJĄCY: Czy będzie jakiś trwały efekt tego ataku, dotyczący fizycznego wehikułu instrumentu ?

RA: Jestem Ra. Trudno powiedzieć. Mamy opinię, że żaden trwały ból, bądź przekręcenie nie nastąpi.

Uzdrowienie było silne, a więzi mające swe działanie w ponownym kształtowaniu przekręceń nerkowych były efektywne. To jest na tym punkcie pytania kwestia dwóch form porzucenia tego, co możecie nazwać urokiem albo działaniem magicznym; przekręcenia uzdrowienia kontra próba przekręceń Oriona; przekręcenia Oriona są także czyste w oddzieleniu. Wygląda na to, że wszystko jest dobrze za wyjątkiem pewnego możliwego dyskomfortu, czemu trzeba pomóc, jeśli to jest trwałe.

PYTAJĄCY: Czy to otwarcie, które zostało poczynione w kole ochronnym było planowane przez jednostkę Oriona ? Co było szczegółowo planowane do poczynienia otwarcia, a może coś się tylko stało przez przypadek ?

RA: Jestem Ra. Ta jednostka, jak wasi ludzie to tak mówią, szukała najlepszej szansy. Opuszczone słowo było szansą, która nastąpiła, ale to nie było planowane.

Możemy zasugerować w, powiedzmy, przyszłości jak wy mierzycie czasoprzestrzeń, że jak zaczynacie pracę, to bądźcie świadomi, że ten instrument jest obserwowany dla szansy. W ten sposób jeżeli koło spaceruje się z pewna niedoskonałością, to dobrze jest natychmiast powtórzyć. Odetchnięcie jest także stosowne, zawsze na lewo.

PYTAJĄCY: Czy moglibyście rozwinąć to, co właśnie powiedzieliście na temat odetchnięcia ? Nie jestem całkowicie pewien co mieliście na myśli.

RA: Jestem Ra. Powtórzenie tego, co zostało wykonane dobrze podczas tej sesji jest wskazane, jeśli koło było spacerowane w mniej niż odpowiedniej konfiguracji.

PYTAJĄCY: Ale wspomnieliście o odetchnięciu na lewo, jak sądzę. Możecie mi powiedzieć co mieliście na myśli przez to ?

RA: Jestem Ra. To, co właśnie zastosowaliście czyli odetchnięcie, zostało wysłane nad głowę instrumentu z jej prawej strony na lewą.

PYTAJĄCY: Czy jest coś co możemy zrobić dla instrumentu po tym jak ona wyjdzie z transu, żeby pomóc jej wyjść z tego ataku ?

RA: Jestem Ra. Jest niewiele to zrobienia. Możecie obserwować czy przekręcenia się utrzymują i zobaczyć, że odpowiedni uzdrowiciele zostali powzięci w kontakcie z kompleksem umysłu/ciała/duszy w zdarzeniu, że trudność się utrzymuje. Może tak nie być. Ta bitwa nawet teraz trwa. Każdy z was może konsultować z instrumentem by kontynuować jej pracę, jak to nakreślono wcześniej.

PYTAJĄCY: Kim byliby odpowiedni uzdrowiciele i jak moglibyśmy ich powziąć do pracy w kontakcie instrumentem?

RA: Jestem Ra. Jest ich czworo. Cała zauważona trudność polega na przekręceniu ciała, a osoba znana jako (imię duchowego uzdrowiciela) i osoba znana jako (imię duchowego uzdrowiciela) mogą pracować na kompleksie cielesnym instrumentu w kwestii ćwiczeń, które się rozwijają w każdej jednostce. Utrzymanie przekręcenia osoby znanej jako (imię lekarza medycyny oficjalnej) musi być zrozumiane. Danie ciągnącej się trudności sprzed punktu jednego z waszych cykli zwanego dwoma tygodniami jednostki znanej jako (imię lekarza medycyny oficjalnej) musi być rozumiane.

PYTAJĄCY: Czy instrument wie kim są ci ludzie (imię) i (imię) ? Ja nie wiem kim oni są.

RA: Jestem Ra. Tak.

PYTAJĄCY: Czy to jest absolutnie wszystko co możemy zrobić by pomóc instrumentowi ?

RA: Jestem Ra. To prawda. Możemy zauważyć, że harmonie i miłościwie społeczny stosunek, który charakterystycznie zwycięża w tej grupie, tworzy sprzyjające środowisko dla każdego z was, żeby wykonywać waszą pracę.

PYTAJĄCY: Jaki priorytet ma powiedzmy grupa Oriona w stosunku do redukcji efektywności bądź eliminacji efektywności tej grupy w kwestii działań na planecie Ziemi teraz ? Możecie mi coś powiedzieć na ten temat ?

RA: Jestem Ra. Ta grupa, jak wszystkie pozytywne kanały i wspierające je grupy, ma bardzo wysoki priorytet u grupy Oriona. Cielesne przekręcenia tego instrumentu są najłatwiej rozluźnionym czy też rozwiązywalnym przekręceniem rozwiązującym kompleks umysłu/ciała/duszy, jeżeli grupa Oriona odnosi sukces; ta szczególna grupa, nauczyła się być bez poważnych szczelin, możemy powiedzieć, we wzorcach wibracyjnego kompleksu umysłu/ciała/duszy. W przypadku innych kanałów inne szczeliny mogą być bardziej widoczne.

PYTAJĄCY: Teraz wypowiem zdanie, a wy je poprawicie. Grupa Oriona ma za cel wnoszenie spolaryzowanych jednostek służenia sobie do żniwa, tak wielkiego żniwa jak to tylko możliwe. To żniwo będzie budowało ich potencjał lub też ich zdolność do pracy w świadomości danej przez przekręcenie Prawa Jednego zwane Prawem Kwadratów bądź Podwajania. Czy to prawda ?

RA: Jestem Ra. To prawda.

PYTAJĄCY: Czy istnieją inne grupy tych, którzy są na ścieżce służenia sobie powiązanych z tymi z konstelacji Oriona, np. tych z Krzyża Południa obecnie pracujących dla tego samego rodzaju żniwa. W stosunku do Ziemi?

RA: Jestem Ra. Ci, o których wspomnieliście z Krzyża Południa są członkami grupy Oriona. To nie jest powiedzmy zgodne ze słownym sformułowaniem, że grupa z różnych galaktyk powinna być nazwana jednym określeniem. Jednakże te planetarne, społeczne kompleksy pamięci z tzw. konstelacji Oriona maja wyższą władzę i w ten sposób rządzą innymi członkami. Musicie sobie przypomnieć, że w negatywnym myśleniu jest zawsze wykopany porządek, powiedzmy, a władza jest przeciwko władzy w oddzieleniu.

PYTAJĄCY: Poprzez stworzenie tak szerokiego żniwa jak to jest tylko możliwe, negatywnie zorientowanych jednostek z Ziemi, społeczny kompleks pamięci grupy Oriona więc zyskuje w sile. Czy mam rację przypuszczając, że ta siła jest totalną silą kompleksu, a wykopany porządek pozostaje w przybliżeniu taki sam i ci na szczycie zyskują w stosunku do totalnej siły społecznego kompleksu pamięci ? Czy to prawda ?

RA: Jestem Ra. To prawda. Do silniejszego idą większe udziały biegunowości.

PYTAJĄCY: Czy to jest grupa czwartej gęstości, o której teraz mówimy ?

RA: Jestem Ra. Istnieją członkowie czwartej i nieliczni piątej gęstości tej grupy Oriona.

PYTAJĄCY: To szczyt tego wykopanego porządku jest piątą gęstością ?

RA: Jestem Ra. To prawda.

PYTAJĄCY: Jaki jest cel, tzn. co ma wódz czyli osoba na najwyższym stopniu wykopanego porządku w piątej gęstości grupy Oriona za cel ? Chciałbym zrozumieć jego filozofię w stosunku do jego celów i planów, co do tego czym możemy nazwać przyszłością lub też jego przyszłością ?

RA: Jestem Ra. To myślenie nie będzie dla was zadziwiające. Dlatego właśnie możemy mówić przez gęstości skoro wasza planeta ma pewne negatywnie zorientowane działanie w kołysaniu się na tym splocie czasoprzestrzeni.

Negatywna jednostka wczesnej, piątej gęstości, jeśli jest zorientowana w kierunku utrzymania spójności jako społeczny kompleks pamięci może w swej własnej wolnej woli zdeterminować, że ścieżka mądrości tkwi w manipulacji delikatną stosownością wszystkich innych ja. Ona więc, przez cnotę własnych zdolności w mądrości, jest zdolna, aby być liderem istot czwartej gęstości, które są na drodze mądrości przez badanie wymiarów miłości do siebie i zrozumienia siebie, Te jednostki piątej gęstości widzą stworzenie jako takie, które musi być zastosowane w porządku.

Radząc sobie z płaszczyzną taką, jak trzecia gęstość podczas tego żniwa, jednostka taka zrozumie mechanizm wzywania bardziej jasno i ma dużo mniejsze przekręcenie w kierunku plądrowania albo manipulowania poprzez myśli, które są dawane negatywnie zorientowanym jednostkom, choć pozwalając, żeby to się zdarzyło i wysyłając mniej mądre jednostki, aby wykonywały tę pracę, wszystkie sukcesy należą do wodzów.

Piąta gęstość widzi trudności przybierane przez światło i w ten sposób kieruje jednostkami tej wibracji, aby szukać sposobów na szanse takie jak ta. Jeżeli kuszenia czwartej gęstości w kierunku przekręcenia ego, itd. nie są z sukcesem jednostki piątej gęstości, to myśli ona w kategoriach usunięcia światła.

PYTAJĄCY: Kiedy jednostka Oriona, która czeka na nas poszukując szansy ataku, jest z nami, to czy możecie opisać jego metody wejścia tutaj, jak ona wygląda, jakie są jej znaki ? Wiem, że to nie jest zbytnio istotne, ale to może dać mi nieco wglądu w to, o czym mówimy.

RA: Jestem Ra. Jednostki piątej gęstości są bardzo świetlnymi istotami, choć one mają pewien rodzaj fizycznego wehikułu, który rozumiecie. Jednostki piątej gęstości są bardzo jasne w wyglądzie w waszych standardach piękna.

Myśl jest tym, co jest wysyłane przez jednostkę piątej gęstości, która prawdopodobnie opanowała tę technikę bądź dyscyplinę. Ma mały albo nie ma żadnego sensu postrzeganie tego jako jednostki, bo odwrotnie niż negatywne jednostki czwartej gęstości kroczą one stopą światła.

Ten instrument był świadomy niezwykłego zimna w zeszłym cyklu dobowym i spędził dużo więcej czasu niż normalnie moglibyście sobie wyobrazić, aby było odpowiednie to, co wygląda na niezwykle ciepły klimat. To nie było postrzegane przez instrument, lecz spadek subiektywnej temperatury jest znakiem obecności negatywnej, niepozytywnej albo drenującej jednostki.

Ten instrument wspominał o poczuciu dyskomfortu, lecz został nakarmiony przez tę grupę i był zdolny do zaniechania tego. Jak to byłby nieszczęśliwy, przypadkowy wypadek, to wszyscy mieliby się dobrze, ponieważ nauczyliście się żyć w miłości i świetle oraz nie lekceważyć pamięci Jednego Nieskończonego Stwórcy.

PYTAJĄCY: Czy była to więc jednostka, która zrobiła ten szczególny atak na ten instrument ?

RA: Jestem Ra. To prawda.

PYTAJĄCY: Czy nie jest to niezwykłe, że jednostka piątej gęstości zanudzała się robieniem tego zamiast wysłać sługę czwartej gęstości, powiedzmy ?

RA: Jestem Ra. To prawda. Niemal wszystkie pozytywne kanały i grupy mogą być zmniejszone w swojej pozytywności czy też przemienione w całkiem bezużyteczne poprzez to, co możemy nazwać kuszeniem oferowanym przez negatywne formy myślowe czwartej gęstości. One mogą sugerować wiele przekręceń w kierunku specyficznej informacji w kierunku powiększania siebie czy w kierunku rozwijania organizacji w polityczny, społeczny bądź fiskalny sposób.

Te przekręcenia usuwają skupienie na Jednym Nieskończonym Źródle miłości i światła, z którego jesteśmy my wszyscy posłańcy, skromni i widzący, że sami sobą jesteśmy, jednak tylko częścią Stwórcy, małą cząstką wspaniałej całości inteligentnej nieskończoności.

PYTAJĄCY: Czy jest coś co instrument mógłby zrobić albo co my moglibyśmy zrobić dla instrumentu, aby wyeliminować problemy, które ma ona, w których ona ciągle doświadcza zimna tych ataków ?

RA: Jestem Ra. Tak.

PYTAJĄCY: Moglibyście mi powiedzieć co moglibyśmy zrobić ?

RA: Jestem Ra. Moglibyście zaprzestać swoich prób bycia kanałami miłości i światła Jednego Nieskończonego Stwórcy.

PYTAJĄCY: Czy ja pominąłem coś teraz, co w ogóle możemy zrobić, aby pomóc instrumentowi w czasie, przed i po sesji czy też w każdym innym czasie ?

RA: Jestem Ra. Miłość i oddanie tej grupy nie pomija niczego. Bądźcie w spokoju. Jest pewna cena takiej pracy. Ten instrument to ogrania, bo inaczej nie moglibyśmy mówić. Odpocznijcie więc w spokoju i miłości, a zróbcie tak, jeżeli macie taką wolę, Jesli sobie tego życzycie i jeżeli tak czujecie. Niech zakończą się zmartwienia, gdy to zostanie zastosowane. To jest wielkie uzdrowienie przekręceń, które są miłością.

PYTAJĄCY: Mam pytanie, na które odpowiednio nie odpowiedziałem ostanie nocy wobec (imię). ono ma do czynienia z wibracjami gęstości. Rozumiem , że pierwsza gęstość jest złożona z rdzeniowych wibracji atomowych, które są w czerwonym spektrum, druga gęstość w pomarańczowym, etc. Czy mam rozumieć, że rdzeniowe wibracje naszej planety są ciągle czerwone i że istoty drugiej gęstości są ciągle pomarańczowe właśnie w tej czasoprzestrzeni i że każda gęstość, o ile istnieje na naszej planecie teraz, to ma inne rdzeniowe wibracje, a może to nieprawda ?

RA: Jestem Ra. To jest dokładnie prawdą.

PYTAJĄCY: Skoro wibracje czwartej gęstości wkraczają, to znaczy to, że planeta może wspierać jednostki czwartej gęstości rdzeniowej wibracji. Czy planeta ciągłe będzie rdzeniowej wibracja pierwszej gęstości, czy będą jednostki drugiej gęstości i na niej z wibracjami drugiej gęstości i czy będą jednostki trzeciej gęstości na niej z wibracjami trzeciej gęstości ?

RA: Jestem Ra. To będzie ostatnie pełne pytanie tej sesji. Jest energia, lecz przekręcenia instrumentu sugerują nam, że byłoby lepiej zakończyć tę sesję za waszym pozwoleniem.

PYTAJĄCY: Tak.

RA: Musicie zobaczyć Ziemię, jak ją nazywacie, jako istnienie siedmiu Ziemi. Istnieje czerwona, pomarańczowa, żółta, a wkrótce zostanie ukończone miejsce wibracyjne koloru zielonego dla jednostek czwartej gęstości, którą oni nazywają Ziemią. Podczas doświadczania czwartej gęstości z powodu braku rozwoju jednostek czwartej gęstości, planetarna kula trzeciej gęstości nie jest użyteczna do zamieszkania dotąd, aż wczesna jednostka czwartej gęstości nie będzie dokładnie wiedziała jak utrzymać iluzję, że czwarta gęstość nie może być widzialnie determinowana od instrumentacji dostępnej trzeciej gęstości.

W ten sposób w czwartej gęstości sploty energii czerwony, pomarańczowy i zielony waszej planety będą aktywowane, gdy żółte jest we wzmocnieniu wraz z niebieskim i indygo promieniowaniem.

Możemy prosić teraz, o krótkie pytania, o ile takowe istnieją ?

PYTAJĄCY: Czy jest coś, co możemy zrobić, aby uczynić instrument bardziej komfortowym albo żeby poprawić kontakt ?

RA: Wszystko jest dobrze. Byliście i jesteście najbardziej sumienni..

Jestem Ra. Opuszczam was, moi przyjaciele, w sławie miłości i światła Jednego Nieskończonego Stwórcy. Pójdźcie dalej więc, radując się w mocy i pokoju Jednego Nieskończonego Stwórcy. Adonai.