Make your own free website on Tripod.com
RA, SESJA 95.,
2 września 1982 r.

RA: Jestem Ra. Pozdrawiam was w miłości i świetle Jednego Nieskończonego Stwórcy. Komunikujemy się z wami.

PYTAJĄCY: Moglibyście dać mi wskazanie na temat warunków instrumentu ?

RA: Jestem Ra. Jest tak jak porzednio powiedzieliśmy.

PYTAJĄCY: Dziękuję. Jaka jest sytuacja w względem naszego wspólnika z piątej gęstości ?

RA: Jestem Ra. Wspomniana jednostka wybrała różne metody dalszego służenia, lecz żadna nie była efektywna jako sama w sobie i żadna nie prowadzi do zmniejszenia poświęcenia służeniu innym czy wartościowaniu harmonijnego współdziałania. Dlatego jednostka, choć nie jest tak cicha to została nieco zdepolaryzowana dla równowagi.

PYTAJĄCY: Wygląda na to, że jest niezwykle bardzo prawdopodobne, że przeprowadzimy się z tego miejsca do innej rezydencji. Jeśli się przeprowadzimy z tego miejsca i zaprzestaniemy używać tego pokoju do sesji z Ra, to czy istnieje magicznie stosowny rytuał do zamknięcia użycia tego miejsca, a może jest coś powinniśmy zrobić w kwestii opuszczenia tego miejsca ?

RA: Jestem Ra. Byłoby stosownym usunąć się z tego pokoju, a mniejszym stopniu z mieszkania, niosącego to, co może być nazwane przekręceniem w kierunku świętości. Aby usunąć to obciążenie, wartościowym byłoby albo napisać na papierze z waszych sesji albo użyć istniejących rytuałów do dekonsekracji świętego miejsca takiego jak wasze kościoły.

PYTAJĄCY: Dziękuję. Nowy pokój, który wybierzemy do tej pracy będzie ostrożnie wyczyszczony, a zniszczone powierzchnie naprawione. Musimy także użyć Wypędzającego Rytuału Mniejszego Pentagramu przed sesją. Czy jest coś jeszcze co Ra mógłby zasugerować ? Chciałbym również wiedzieć czy jest coś szczególnego, co możecie zasugerować kwestii tego szczególnego miejsca, które zostało obrana na nowa lokację ?

RA: Jestem Ra. Skanujemy wcześniejsze ko0nfiguracje pamięci pytającego. Po pierwsze, były pewne mniej niż harmonijne współdziałania wewnątrz tego mieszkania. Dynamika tego współdziałania była wystarczająca, żeby przyciągnąć niższe formy myślowe. Dlatego sugerujemy solenie i rytuał oczyszczający wodą święconą wszystkich okien, wejść i korytarzy , które oferują dojście do tej siedziby bądź jej przybudówek.

Co więcej sugerujemy, zawieszenie ząbka czosnku w części pokoju, która była zamieszkała przez tych, których radość obróciła się w mroczniejsze emocje, umieszczając go w obszarze, który sądzimy, że nazywacie mokrym barem, a także w pokoju, które intencją była sen, który znajduje się blisko obszaru kuchni. Użyteczne słowa zaoferowane dla tych z niższego astralu będą musiały być użyte w powiązaniu z wiszeniem ząbków czosnku przez okres około 36 waszych godzin. Sądzimy, że to jest równoważnik waszych dwóch okresów nocnych i jednego okresu dziennego. To powinno oczyścić dom, tak jak to nazywacie, do rozmiaru, że będzie to neutralne w swych wibracjach harmonii, miłości i dziękczynienia, które ta grupa, gdy doświadczenie inkarnacyjne będzie tam trwało, zaoferuje tej siedzibie.

PYTAJĄCY: Przypuszczam, że mamy przygotować święconą wodę tak samo, jak przygotowujemy wodę do picia dla instrumentu po sesji i mamy przeciągnąć tą wodą okna i drzwi. To prawdopodobnie mamy zrobić w wiadrze. Chciałbym wiedzieć czy to prawda i co mieliście na myśli przez solenie okien i drzwi ?

RA: Jestem Ra. Po pierwsze, możecie pobłogosławić sobie wodę sami, albo możecie, poprosić o tzw. święconą wodę z jakiegoś błogosławionego miejsca tzn. że jest błogosławiona intencjonalnie. Po drugie, woda musi być ostrożnie strząsana z palców wzdłuż progów wszystkich okien i drzwi, kiedy są one otwarte. Po trzecie, przed kropieniem tą błogosławioną wodą, solą trzeba przeciągnąć te progi w linii i znowu pozwolić na istnienie tej konfiguracji przez 36 do 48 godzin. Potem nietknięta miotła może rytualnie wieść sól za każde okno lub drzwi, wymiatając za każdym razem mniej szczęśliwe wibracje z mieszkania, które mogą współistnieć z trudnością grupy.

PYTAJĄCY: Przypuszczamy, że chcecie powiedzieć, że powinniśmy umieścić sól na zewnętrznych progach drzwi, a nie na wewnętrznych. Czy to prawda ?

RA: Jestem Ra. To prawda. Nie potrafimy wyrazić natury soli, wody i czosnku z jasnością wystarczającą, żeby doinformować was co do skuteczności z jaką sól absorbuje wibracje, które chce się przesunąć, gdy da się jej wodę. Nie potrafimy wyrazić pełnej magicznej natury waszej wody, ani wyrazić podobieństwa i przyciągania do czosnku niższych form astralnych. Przyciąganie jest ujemne, a żadna astralna forma służenia sobie nie zaakceptuje współistnienia ząbka czosnku.

Dlatego oferujemy sugestie. Prosimy ostrożnie, aby miotła była czysta, czosnek palony. Nietknięta miotła będzie najbardziej skuteczna.

PYTAJĄCY: Pozwólcie mi zrozumieć czy ten scenariusz mam dobrze zapisany. Powtórzę moją wersję tego. Mielibyśmy zawiesić świeży czosnek w obszarze mokrego baru i w obszarze sypialni, który jest przyległy do obszaru kuchni. Mielibyśmy posolić okna i wszystkie zewnętrzne obmurowania progów drzwi, a następnie skropić święconą wodą naszymi palcami na solonych obszarach. Potem mielibyśmy odpowiednie słowa by pożegnać niższe astrale. Tych słów nie jestem pewien. Czy Ra mógłby skomentować scenariusz właśnie dany ?

RA: Jestem Ra. Twoje pojęcie naszych sugestii jest dobre. Zauważamy, że sól powinna być wysypana w linii prostej bez żadnych przerw. Istnieją różne słowa rytualne błogosławienia i żegnania jednostek takich, które chcecie usunąć. Możemy zasugerować, co następuje.

Kiedy sól jest wysypana możecie powtarzać: „Wysławiamy Jednego Stwórcę, który dał soli zdolność do zwrócenia naszych przyjaciół, których życzymy sobie pożegnać, aby znalazły sobie nowy dom”.

Gdy się kropi wodą, możecie powiedzieć: „ Oddajemy dzięki Jednemu Stwórcy za dar wody. Ponad to Stwórca porusza Swoje ręce i porusza swoją wolą, żeby Jego woli było zadość”.

Wieszaniu ząbka czosnku mogą towarzyszyć słowa „Wysławiamy Jednego Stwórcę za dar czosnku i błogosławimy jego zdolność zaoferowania tym przyjaciołom, których życzymy sobie pożegnać, strzały, która wskazuje drogę wyjścia”.

Kiedy to wszystko zostanie zamiecione, możecie powiedzieć: „ Wysławiamy Jednego Stwórcę i dajemy mu dziękczynienie za duchową czystość tego miejsca mieszkalnego”.

Gdy czosnek będzie palony, możecie powiedzieć „Oddajemy dzięki Jednemu Stwórcy za dar duchowej czystości w naszym miejscu mieszkalnym i za przypieczętowanie odejścia tych wszystkich, którzy wyszli dzięki konsumpcji tej substancji”.

PYTAJĄCY: Czy istnieje jakieś inne miejsce bardziej odpowiednie do zawieszenia czosnku w pokoju, np. nad oknami lub coś w tym stylu ? Wiem, że to ma być zawieszone w obszarze baru, ale ja miałem na myśli sypialnię. Czy jest jakieś bardziej odpowiednie miejsce ?

RA: Jestem Ra. Okna i drzwi są najbardziej odpowiednie, dodatkowo sugerujemy solenie i kropienie każdych drzwi, które mogą prowadzić gdziekolwiek indziej niż poza mieszkanie po to, żeby udzielić jednostkom zrozumienia, że nie są one pożądane gdziekolwiek wewnątrz mieszkania.

PYTAJĄCY: Rozumiem, że czosnek należy używać w obszarze baru i sypialni, która jest bliska kuchni i ma wyjście na garaż. Czy mam rację, że są tylko dwa miejsca, gdzie należy użyć czosnku ? Czy to prawda ?

RA: Jestem Ra. To prawda.

PYTAJĄCY: Chciałbym wybrać najbardziej odpowiedni pokój dla uświęcenia kontaktu z Ra. Czy jest tak pokój, który byłby najbardziej odpowiedni, a który Ra mógłby nazwać ?

RA: Jestem Ra. Kiedy już ukończycie prace, to mieszkanie będzie jak dziewicze mieszkanie w magicznym znaczeniu. Możecie obrać tę część mieszkania, która wygląda na najbardziej odpowiednią, a kiedy obierzecie już, to możecie zacząć z tym samym rodzajem przygotowań miejsca, z którym jesteście zaznajomieni tutaj w tym miejscu mieszkalnym.

PYTAJĄCY: Przypuszczam, że nowo wybrane miejsce wypełni parametry najlepszego kontaktu z Ra na zewnętrz domu i chciałbym zapytać teraz czy są jakieś sugestie dotyczące zewnętrznej części domu ?

RA: Jestem Ra. Mieszkanie wygląda na otoczone drzewami i polami. To jest akceptowalne. Sugerujemy ogólną zasadę przygotowywania każdej części waszego środowiska tak jak to każdemu z grupy najlepiej odpowiada z pięknem, które każda osoba może odczuwać jako odpowiednie. Istnieje dużo błogosławieństwa w ogrodzie i troski wokół, gdy to jest zrobione z miłością do stworzenia, to kwiaty drugiej gęstości, rośliny i małe zwierzęta są świadome tego służenia i powrócą do tego.

PYTAJĄCY: Na jednym końcu domu są cztery przegrody, które były zajmowane przez konie. Czy byłoby stosowne lub konieczne zmodyfikować warunki tego pomieszczenia nawet, choć ono jest poza obszarem mieszkalnym ?

RA: Jestem Ra. Nie ma tam żadnej nie pożądanej negatywnej energii trzymanej w tym miejscu. Dlatego jest ono akceptowalne, o ile zostanie ono fizycznie oczyszczone.

PYTAJĄCY: Czy jest jakiś inny komentarz o nowym miejscu, który Ra mógłby poczynić ?

RA: Jestem Ra. Jesteśmy zaspokojeni, że to pytanie zostało nam zaoferowane, ponieważ istnieje koncentracja negatywnych wzorców myślowych w obszarze 10 stopni na północ od północy, około 45 tego, co nazywacie jardami rozszerzając się stamtąd na wszystkie cztery kierunki w czworokątnym, lecz i nieregularnym kształcie.

Prosimy, aby czosnek był uwiązany około 60-70 stóp nad, którzy jest około 57 jardów od mieszkania 10 stopni na północ od północy. Sugerujemy, żeby czosnek był zawieszony w leju tak, aby energie były wyciągnę na południowy, mały koniec leja i spotwarzone na północą i z dala od mieszkania. Procedura zawieszania będzie testować waszą pomysłowość, aczkolwiek istnieje kilka sposobów zawieszenia substancji, a dobrze będzie to zrobić.

PYTAJĄCY: Wyobrażam sobie tekturowy lej, około trzech stóp długości, a następnie małą tekturkę tej samej konfiguracji wewnątrz leja, czosnek będzie umieszczony pomiędzy dwoma tekturami podłoża, także uczni lejek sam z siebie trzymany w dwóch stożkach tekturowych. Mniejszy koniec stożka będzie skierowany w kierunku domu a większy od domu.

Chciałbym wiedzieć czy jesteśmy naprawdę świadomi tego, o czym mówimy. Biorąc szczególny punkt domu jak przednie drzwi podejrzewam, że kierunek jest w stronę drogi i prowadzi za posesję. Dokładna miara od klamki do środka tego obszaru, o którym mówimy byłaby pomocna. Czy Ra mógłby to skomentować ?

RA: Jestem Ra. Działamy z drugiej strony mieszkania, a dokładna odległość nie jest ważna z powodu ogólnej natury resztek astralnych. Kurs powinien być około 5-10 stopni na północny. To nie jest kurs, w którym absolutna wybredność jest wymagana. Miara odległości jest mniej więcej taka, jaką daliśmy. Dlatego struktura, która jest wyobrażana, jest mniej niż optymalna. Możemy zasugerować przywiązanie pomiędzy dwoma słupkami po każdej stronie przywiązanego ząbka.

PYTAJĄCY: Czy sidło takie jak na kurczęta które ma oczka na cal kwadratowy wielkości czy coś w tym stylu ukształtowane na lej z czosnkiem dołączonym do leja z małym końcem w kierunku domu i z otwartym końcem w kierunku poza dom nawleczonym pomiędzy dwa bieguny byłoby odpowiednie ?

RA: Jestem Ra. To jest odpowiednie. Możecie w takim przypadku zauważyć w takim przypadku ośrodek negatywności tak, jak jest on opisany, lecz będzie istniało oczyszczanie mieszkania i jego areału. Jedno co możecie podjąć po to, aby poprawić skuteczność oczyszczania środowiska to jest spacer po obwodzie z otwartym ząbkiem w ręce, kołysząc ząbek. Żadne słowa nie są potrzebne wtedy do wypowiedzenia chyba, że każdy życzy sobie cicho bądź głośno wypowiadać słowa dane dla czosnku wcześniej.

PYTAJĄCY: Czy jest coś innego, co potrafimy zrobić, żeby przygotować to nowe miejsce, o którym Ra wspomina obecnie ?

RA: Jestem Ra. Nie ma żadnych więcej szczególnych sugestii na temat lokacji, która kontemplujesz. W ogóle czystość jest najbardziej pomocna. Usuwanie z kompleksu umysłu tych myśli, które nie są w harmonii, jest najbardziej pomocne, a te działania, które zwiększają wiarę i wolę czyli te, które dusza może wykonać, są najbardziej pomocne.

PYTAJĄCY: Po tym jak sugestie zostaną zrealizowane w kwestii czyszczenia posesji, to czy Ra przewiduje, że nasz kontakt z Ra będzie tak wydajny, jak w tym szczególnym miejscu ?

RA: Jestem Ra. Wszystkie miejsca, w których ta grupa mieszka w miłości i dziękczynieniu są dla nas akceptowalne.

PYTAJĄCY: Dziękuję. Pytanie, które kiedyś zadałem, zadam je ponownie. Podczas przetwarzania przyspieszacza snów, t oczy istnieje uniwersalny język podświadomego umysłu, który może być używany do interpretacji snów ?

RA: Jestem Ra. Istnieje to, co może być nazwane częściowym słownikiem snów z powodu wspólnego dziedzictwa wszystkich kompleksów umysłu/ciała/duszy. Z powodu unikalnych, inkarnacyjnych doświadczeń każdej jednostki, powstaje nakładka, która wzrasta i wzrasta w proporcji słownika snu z czsem, gdy jednostka zyskuje doświadczenie.

PYTAJĄCY: Dziękuję. W czasie ostatniej sesji, wspomnieliście w zdaniu na temat spotkania niedojrzałego mężczyzny z niedojrzałą kobietą, że informacja wymieniania była całkiem inna niż w kwestii tego, co nastąpiłoby przed zasłoną. Moglibyście dać przykład wymiany informacji w takim samym przypadku przed zasłoną ?

RA: Jestem Ra. Przypadkowe, seksualne rozbudzenie czerwonego promieniowania byłaby aktywowana zarówno u mężczyzny jak i u kobiety, a komunikacja z większym prawdopodobieństwem dążyłaby do satysfakcji tego seksualnego impulsu czerwonego promieniowania. Gdyby to nastąpiło, to inne informacje takie, jak mogłyby być oferowane z jasną percepcją. Należy zauważyć, że przyspieszacz, który może być przetwarzany przez doświadczenie przez zasłoną, jest nieznaczący w porównaniu do przyspieszacza zaoferowanego ogłupionemu mężczyźnie i kobiecie po zasłonie. Konfuzja, którą oferuje ta sytuacja, choć jest tak uproszczona, jest reprezentacją skuteczności rozszerzenia katalitycznych procesów występujących po zasłonie.

PYTAJĄCY: W warunkach spotkania po procesie zasłony, jednostka albo wybierze jako funkcję swych wcześniejszych odchyłów albo jako Kartę Cztery, doświadczenie i sposób w jaki poradzi sobie z sytuacją w kwestii biegunowości, dlatego prawdopodobnie wytworzy więcej przyspieszacza dla siebie wzdłuż ścieżki polaryzacji. Mógłby Ra skomentować to zdanie ?

RA: Jestem Ra. To zdanie jest prawdziwe.

PYTAJĄCY: Podczas omawiania Karty Cztery w ostatniej sesji, mówiliśmy na temat kształtu spódnicy i wynikało z tego, że spódnica jednostki reprezentująca archetyp Doświadczania Umysłu jest rozszerzona na lewo, żeby wskazać, że inne ja nie byłby zdolne do dostania się bliżej do tej jednostki, jeżeli obrałoby się ścieżkę lewej ręki. Wtedy byłoby większe oddzielenie pomiędzy tym, a innymi ja podczas, kiedy zostałaby wybrana ścieżka prawej ręki, to byłoby dużo mniej oddzielenie. Czy Ra skomentowałby tę obserwację ?

RA: Jestem Ra. Uczeń jest spostrzegawczy

PYTAJĄCY: i wygląda mi na to, że kwadrat na którym jednostka siedzi, a który jest niemal całkowicie czarny, jest reprezentacją materialnej iluzji, a biały kot strzeże ścieżki prawej ręki, która jest teraz oddzielona doświadczaniu od lewej. Mógłby Ra skomentować tę obserwację ?

RA: Jestem Ra. O uczniu, twój wgląd dostrzegł niemal to co było intencją, jednakże biegunowości nie potrzebują żadnych strażników. Co więc, o uczniu, potrzebuje strzeżenia ?

PYTAJĄCY: To co miałem na myśli, to było to, że jednostka jest strzeżona wzdłuż ścieżki prawej ręki, która jest teraz oddzielona w doświadczaniu od lewej. Czy skomentowałby to ?

RA: Jestem Ra. To jest prawdziwe postrzeganie naszej intencji, o uczniu. Możemy zauważyć, że wielki kot strzeże z liniową proporcją do czystości manifestacji intencji i czystości wewnętrznej pracy robionej wzdłuż tej ścieżki.

PYTAJĄCY: Z tego zdania interpretuję, co następuje: Jeżeli Doświadczanie Umysłu w wystarczający sposób obrało się ścieżkę prawej ręki i gdy dąży się do absolutnej czystości w obieraniu ścieżki prawej ręki, to dąży się również od absolutnej nieprzepuszczalności efektu przyspieszacza ścieżki lewej ręki. Czy to prawda ?

RA: Jestem Ra. To jest wyborne spostrzeżenie. Poszukiwacz, który z czystością obrał ścieżkę służenia innym z pewnością nie będzie miał zróżnicowanego doświadczenia wcieleniowego. Nie ma żadnego zewnętrznego płaszcza ochraniającego od porywów, szkwałów i śnieżyc szybkiego i okrutnego przyspieszacza.

Jednak dla czystej osoby, wszystko co jest wspierane miłością światłem Jednego Nieskończonego Stwórcy. Najbardziej okrutne uderzenie jest widziane w atmosferze wyzwań zaoferowanych i szans nadejścia. W ten sposób wielkie natężenie światła jest utrzymywane wysoko taki sposób, że każda interpretacja może być widziana jako chroniona przez światło.

PYTAJĄCY: Byłem ciekaw na temat działania przypadkowego i zaprogramowanego przyspieszacza w stosunku do jednostki z bardzo silna pozytywną czy też negatywną polaryzacją. Czy biegunowość byłaby wolna od wielkiego rozmiaru przypadkowego przyspieszacza takiego jak wielkie naturalne katastrofy bądź wojen czy czegoś w tym stylu, tego co generuje mnóstwo przypadkowego przyspieszacza w fizycznym sąsiedztwie wysoko spolaryzowanej jednostki ? Czy ten wielki kot miał wpływ na taki przypadkowy przyspieszacz na ścieżce prawej ręki ?

RA: Jestem Ra. W tych dwóch przypadkach tak jest. Po pierwsze, o ile był przedwcieleniowy wybór, żeby nie brać udziału w służeniu grupie kulturowej, to wydarzenie ułożą siew ochronny sposób. Po drugie, jeżeli jednostka jest zdolna do zamieszkiwania absolutnie w jedności, to jedyną szkodą, która może nastąpić, to jest zmiana zewnętrznego, fizycznego, wehikułu w bardzie wypełniony światłem wehikuł kompleksu umysłu/ciała/duszy przez proces śmierci. Inne cierpienie i ból jest niczym w stosunku do tego.

Możemy zauważyć, że ta idealna konfiguracja kompleksów umysłu, ciała, w czasie przebywania w wehikule trzeciej gęstości, jest niezwykle rzadka.

PYTAJĄCY: Czy mam więc rozumieć, że nie istnieje żadna ochrona o ile Doświadczanie Umysłu obrało ścieżkę lewej ręki i podróżuję tą ścieżką ? każdy przypadkowy przyspieszacz może wpłynąć na negatywnie spolaryzowaną jednostkę jako na funkcję statystycznej natury przyspieszacza. Czy to prawda ?

RA: Jestem Ra. To prawda. Możecie odnotować istnienie niektórych z waszych ludzi, którzy w tym splocie czasoprzestrzeni poszukuje miejsca przetrwania. Tak jest z powodu braku ochrony powodu, gdy służenie sobie jest wywoływane.

PYTAJĄCY: Możliwość nóg jednostki z Karty Cztery będącej we właściwych kontach była powiązana z tesseraktem (w matematyce abstrakcyjnej jest to sześcian, który rozwinął co najmniej jeden dodatkowy wymiar), co Ra wspominał dużo wcześniej jako o bezpośredniej transformacji z czasoprzestrzeni do przestrzenioczasu i pomyślałem, że możliwe, że to jest także powiązane z ansatą sedna. Czy mam w jakiś sposób rację w tej obserwacji ?

RA: Jestem Ra. To będzie ostatnie pytanie tej sesji, skoro transferowana energia zanika. Obserwacja właściwych katów i ich transformacyjnego znaczenia daje największe postrzeganie, o uczniu. Każdy z obrazów prowadzący do Transformacji Umysłu, Ciała i Duszy, a ostatecznie do wielkiego, transformacyjnego Wyboru posiada wzrastającą intensywność wzrastającej artykulacji pojęcia czyli każdy obraz, w którym możecie odnaleźć ten kąt może być coraz bardzie widziany jako coraz bardziej piskliwie wzywający głos szansy użycia każdego zasobu, będącego doświadczeniem tak, jak je obserwujecie czy dalszych obrazów, bo to wielka praca adepta, który dąży do transformacji do inteligentnej nieskończoności, używając wspaniały transport duszą. Prosimy o krótkie pytania w tej czasoprzestrzeni.

PYTAJĄCY: Czy jest coś, co możemy zrobić, aby uczynić instrument bardziej komfortowym albo żeby poprawić kontakt ?

RA: Jestem Ra. Obserwujemy małe pogorszenie przekręceń części grzbietowej. Trudności są fizycznie akcentowane, bo kręcące się wody zaczynają wspomagać muskulaturę i okalające sploty przekręceń. Popieramy wirującą wodę i zauważamy, że całkowite pogrążanie się w niej jest nieco bardziej skuteczne niż technika obecnie używana.

Prosimy grupę wspomagania o próbę pomocy instrumentowi w zapamiętaniu, aby zachować fizyczne energie i zużytkować je na ruchu powiązane z pakowaniem, jak wy nazywacie to działanie, i na ruchy pomiędzy geograficznymi miejscami na waszej kuli.

Ułożenia są świetne. Wszystko jest dobrze.

Opuszczamy was sławiąc miłości i świetle Jednego Nieskończonego Stwórcy. Pójdźcie dalej, dlatego, radując się we wszechmocnym w pokoju Jednego Nieskońćzonego Stwórcy. Adonai.